שיעור מבוא: לקפוץ למים ולשחות

נשים התברגו השנה בתפקידי ניהול בכירים אך הדרך לשוויון עוד ארוכה. סלונה סימנה את שנת 2014 כשנת הכסף של הנשים, ומתחילה אותה ב-12 שיעורים עם מנטוריות מעוררות השראה

תגובות

שיעור מספר 1: הגדירי מראש מטרות

כדי להצליח לנהל עסק לאורך זמן חשוב שיהיו יעדים ריאלים, חזון ואחריות. מאיה קלדרון, מייסדת ובעלים של מותג הטקסטיל B.knit: "מי שמצליח בקטן, לא בהכרח יצליח בגדול"

תגובות

שיעור מספר 2: למדי איך לגייס כסף

לנשים יש רתיעה מגיוס כספים. אירה פרידמן, מנכ"לית בית ההשקעות תמיר פישמן לשעבר ויוזמת הבנק הקואופרטיבי: "כלכלה מתבססת על חוקים הגיוניים. ברגע שמפנימים אותם, עולים על הדרך הנכונה"

תגובות

שיעור מספר 3: למדי להציג את הכישורים שלך

במצבים מקצועיים שונים צריך להביא לידי ביטוי את החוזקות שלנו כדי ליצור הזדמנויות חדשות. אשת העסקים פנינה רוזנבלום: "חשבי ברצינות איזה כישורים את בוחרת להציג כל פעם"

תגובות

שיעור מספר 4: אל תחששי לקחת סיכונים

למרות הקושי וחוסר הודאות, סיכונים מספקים הזדמנות אמיתית לצמיחה. ג'וליה זאהר, מנהלת 'טחינה אל ארז': "עם הזמן ההתמודדות עם הסיכונים נעשית יותר נסבלת"

תגובות

שיעור מספר 5: הפנימי שתאלצי לשלב בין קריירה למשפחה

האם אפשר לשלב בית ועבודה? רוני רוס, ממייסדות ההיי-טק בארץ: "הצורך לשלב הוא לא סוג של בחירה אלא כורח קיומי"

תגובות

שיעור מספר 6: אל תחששי להצטיין ולהתבלט

נשים רבות נתפשות כלא שאפתניות מספיק. התכשיטנית ליטל קלמנסון: "בלי להיחשף אי אפשר להצליח היום אבל חשוב להישאר כל הזמן מפוקסת על המטרות שלך"

תגובות

שיעור מספר 7: נצלי משברים להתפתחות

יזמית טובה תמצא דרכים יצירתיות להתגבר על קשיים בדרך ולהתקדם הלאה. אשת העסקים יפית גרינברג: "להתמודד עם משבר חיצוני משמעותו הרבה פעמים להתמודד עם הפחדים שלנו"

תגובות

שיעור מספר 8: גלי פתיחות להזדמנויות חדשות

המזל מגיע למי שיודעת למצוא אותו. הסטארטאפיסטית שני לבקוביץ: "מפעם לפעם אדם צריך להסתכל אל תוך עצמו פנימה ולשאול בכנות - מה שלומי, טוב לי?"

תגובות

שיעור מספר 9: התמקדי ביצירת חיבורים

עד כמה קשרים אישיים עוזרים בעסקים? אירינה שלמור, מייסדת ומנכ"לית אחד ממשרדי היח"צ הבולטים בענף: "למי שיש נטוורקינג חזק, לא משתמש בו בפומבי ולא מצהיר עליו"

תגובות

שיעור מספר 10: אל תפחדי להיכשל

כישלון הוא לפעמים תחנה בדרך להצלחה. קרין מאיר רובינשטיין, מנכ"ל האיגוד הישראלי לתעשיות מתקדמות: "היכולת להתמודד עם כישלון קשה יותר עבור נשים אבל צריך ללמוד לקבל את הקושי בזרועות פתוחות"

תגובות

שיעור מספר 11: חשבי באמת מחוץ לקופסה

קל להגיד לחשוב באופן יצירתי אבל הרבה יותר מסובך לבצע. נעמי צור, סגנית ראש עיריית ירושלים לשעבר: "רק כשמוכנים לבוא ולהודות שיש בעיה, אפשר להתחיל לחפש פתרונות טובים, ולהביא לשינוי אמיתי"

תגובות

שיעור מספר 12: למדי לנהל

נשים מביאות לתחום הניהול איכויות אחרות מגברים. שרית הראל, יועצת לחברות סטארט אפ ונשות ציבור: "נהלי ממקום חכם ולא כוחני"

תגובות

קבוצת רכישה

אם תמיד רציתם להיות חלק מקבוצת רכישה- עכשיו יש לכם הזדמנות לקבל פינוקים והטבות באתרי רכישה חברתית

תגובות

בחזרה למעלה