הבלוג של מיס וויץ' - אנטי אייג'ינג להמונים

misswitch

מיס וויץ' היא מדענית חתרנית, מחוננת ומתחכמת שמכירה את כוחם המבריא של הויטמינים כי היא מטפלת בעזרתם בהצלחה בילדים אוטיסטים. היא נצמדת לבקשת הבסיס של הפרופסור המנחה שלה - יהיו מזונותיך תרופותיך. רוב תעשיית התרופות... +עוד

מיס וויץ' היא מדענית חתרנית, מחוננת ומתחכמת שמכירה את כוחם המבריא של הויטמינים כי היא מטפלת בעזרתם בהצלחה בילדים אוטיסטים. היא נצמדת לבקשת הבסיס של הפרופסור המנחה שלה - יהיו מזונותיך תרופותיך. רוב תעשיית התרופות מיותרת בעיניה, כיוון שהיא יודעת שהדלקים המשובחים ביותר להפעלת המכונה המתוחכמת ביותר - גוף האדם - נמצאים בשדה, על העצים ובים ושאם שומרים על מחסני הגוף מלאים הוא מתפקד בשלמות גאונית. בואי ללמוד איך להיות יפה, צעירה לנצח ובריאה מבפנים ומבחוץ בעזרת כמה חברים טובים שהטבע וחנויות הטבע מספקים. בזול, בלי תופעות לוואי, בלי לקחת סיכונים מיותרים ובאופן זמין, חכם ואפקטיבי. להעלות איכות חיים, לקבל מחמאות מכולם ותודות מהגוף.

עדכונים:

פוסטים: 6

החל מאוקטובר 2014

קפסולת הקסמים הכי טובה בשטח

איך להלבין את השיניים לבד בעלות אפסית ועל הדרך גם להרחיק את רופא השיניים?

 

 

 

 

ערכו של חיוך לבן ויפה בדימוי העצמי הוא גבוה. מצב השיניים חושף את הרקע של האדם, את מצבו הכלכלי, את גילו ואת תרבותו.

את יכולה להתלבש במותגים יקרים, לחנוק את עצמך עם שרשראות זהב ויהלומים ולהדס על נעליים בגובה גורד, אבל אם השיניים שלך מסגירות הזנחה, עישון וילדות עשוקה כל המאמצים שלך ירדו לטמיון, וחבל. כל כך פשוט, זול וזמין לדאוג לשיניים. כן. אמרתי זול.

מצד שני, ביקורים אצל רופא שיניים הם לא נעימים בלשון המעטה, עולים הון ולמצב שיניים רעוע יש השלכות גם על בריאותן של מערכות אחרות בגוף.

ומי הולך לעזור לנו לחולל את הקסם הזה? שמן קוקוס, כמובן.

שמן קוקוס הוא יצירה כל כך מופלאה של הטבע שכדי למנות את כל ייתרונותיו צריך לכתוב ספר, לא בלוג.

אפשר להשתמש בו לבישול, למריחה על העור ועל השיער, למניעה והפחת הסיכון של מחלות לב, סרטן, סכרת, מחלות פרקים, אלצהיימר, אוטיזם והפרעות עיכול רבות.

הוא מחזק את מערכת החיסון, משפר את תהליך העיכול, מונע הזדקנות של העור, מזין את השיער ומשפר את מרקמו. הוא עושה פלאים למוח, הרעב לשרשראות שומן בינוניות ועוזר גם עם בעיות נוירולוגיות כמו אפילפסיה, אוטיזם ואלצהיימר.

אבל אנחנו פה כדי ללמוד איך שמן קוקוס יכול לעזור לנו להלבין את השיניים, לשפר פלאים את מצב החניכיים ולהעלים את הפלאק והעששת מרשימת הצרות שלנו.

שמן הקוקוס משמש ברפואה ההודית, האירוודה, כבר מאות שנים לטובת רפואה מונעת וטיפולית לבריאות הפה.

ההודים טבעו את פרקטיקת הטיפול הנקראת oil pulling = שכשוך שמן.

oil pulling הוא תהליך טיפולי בו מכניסים לפה 1/2 כפית עד כפית שמן קוקוס ומשכשכים אותו בפה מצד לצד בלי לבלוע. סווש, סווש בין החריצים של השיניים. שמן הקוקוס, שמשנה מצב צבירה לפי הטמפרטורה שמקיפה אותו, הופך לנוזל, מתערבב עם הרוק וכיוון שהוא שמן – מחלחל בקלות לכיסי החניכיים, שם הוא משתמש בתכונות האנטי בקטריאליות שלו כדי לנקות את הפה מבקטריות שגוויותיהן האומללות נצמדות ונדבקות לשמן ונסחפות עם זרמי השמן שבפה עד שאנחנו יורקים את כל הכבודה המפוארת הזאת החוצה.

המהדרין מבצעים את הטקס הזה במשך עשרים דקות ביום והוא עשוי להרחיק את רופא השיניים מכם במידה משמעותית.

לממהרים – אני ממליצה לעשות את זה אפילו פעם, פעמיים בשבוע, גם אם זה לדקה או שתיים ולהנות מבריאות פה משופרת.

כדי לשפר את תהליך הניקוי על חשבון קיצור הזמן אני מציעה לרקוח משחת שיניים בייתית כדלהלן:

חיבשו את כובע המכשפה.

המיצרכים הדרושים: כף שמן קוקוס + כף אבקת סודה לשתיה.

הוראות הכנה ותפעול: לערבב, למרוח על מברשת השיניים כמות קטנה ולצחצח לפחות דקה.

אבקת הסודה לשתיה מוסיפה אפקט פילינג והלבנה מפוארת והשיניים יוצאות כמו אחרי טיפול שיננית רק ללא הכאב, ללא העלות ובלי בעיות חניה. חלקות, לבנות ומבריקות.

את אותו תהליך כדאי מאוד לעשות, לפחות מדי פעם, גם לילדים. במיוחד לאלה שאוכלים הרבה ממתקים, שותים הרבה מיצים או כאלה שקוללו בגנטיקת שיניים גרועה וכן לילדים שקשה להם במיוחד ללכת לרופא שיניים (כמו ילדים עם צרכים מיוחדים).  כמה שיותר מניעה חכמה מראש – ככה יש פחות עבודה אחר כך.

מי שמפחד משחיקת האמייל או סובל מרגישות מיוחדת – שיצחצח בלי אבקת סודה לשתיה, רק עם שמן קוקוס, ויוריד מינון לפעם בשבוע.

בפעם הראשונה תתכן תחושה מוזרה בפה. קשה להתרגל למרקם שומני בפה וזה עלול ליצור אצל היותר רגישים גם אינסטינקט הקאה. זה עובר אחרי שמתרגלים וממש ממש שווה את זה.

שמן קוקוס אפשר להשיג בכל חנות טבע במחיר שנע בין 40 ל- 70 ש”ח, או ב- IHERB ב- 11$ לצנצנת. עדיף לקנות שמן קוקוס בכבישה קרה, אורגני ובקופסא כהה.

כזה, לדוגמא:

http://www.iherb.com/jarrow-formulas-organic-extra-virgin-coconut-oil-16-oz-454-g/2505#p=1&oos=1&disc=0&lc=en-us&w=coconut%20oil&rc=2851&sr=null&ic=1?rcode=yed988

את השאריות שמרו, כי בקרוב אכתוב על נפלאות נוספו של שמן הקסמים הזה.

 

עוד מהבלוג של מיס וויץ' - אנטי אייג'ינג להמונים

Thumbnail

אנטיאייג'ינג להמונים - הכנות לחורף

החורף הוא שעתו היפה של האנטיאייג'ינג ובמיוחד של הלוחמה בפיגמנטציה. השמש כבר לא קופחת ובמקום להגן אפשר להתרכז בלהטעין, בלשמר ובלשקם. אנטיפיגמנטציה המלחמה העיקרית בחורף...

תגובות

פורסם לפני 6 years
Thumbnail

ליקופן

ליקופן אני אוהבת את העור שלי. אחרי שנים של תהליך למידה והתיידדות למדתי מה מתאים לו ואנחנו חברים. מלבד כמה כתמי פיגמנטציה הוא חתיך ביותר. אני תמיד מתחילה לטפל מהנקודה הכי חלשה עם הנשק הכי אפקטיבי ולכן התחלתי לבדוק תוספים...

תגובות

פורסם לפני 6 years

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...