הבלוג של מירית וולך

עוטפת בארז

אמא אווזה לארבעה ילדים (בחמש שנים), גרה בנגב המערבי (עוטף עזה), חברת קיבוץ, נשואה ועובדת, מנסה לפנות בחיי גם מקום לעצמי

עדכונים:

פוסטים: 194

החל מיולי 2014

כאמא לארבעה פיצקים אני חייבת לשנן לעצמי שוב ושוב שאת מסיכת החמצן הראשונה המבוגר צריך לשים לעצמו, ביום שישי ניסיתי גם לממש

18/06/2015

כבר הרבה זמן שאני מרגישה שוקעת בתוך מטלות הבית, העבודה והילדים.

מרגישה שכולנו משלמים את המחיר על כך שאני לא מצליחה לפנות שניה לעצמי. וקיץ ושוב הדרום לא שקט והמתח הזה לא טוב לאף אחד, בטח לא לאמא עמוסה שכמותי.

אז ביום שישי האחרון לקחתי את עצמי בידיים ויצאתי לבילוי בקניון הנגב בבאר שבע, כי אין כמו סיבוב שופינג טוב להרגעת הנפש.

20150605_114112 (1)

אמנם בבאר שבע יש קניונים לרוב (בארץ היא מקום ראשון במדד מ”ר קניון לתושב), אבל קניון הנגב הוותיק מכולם (רבע מאה!) הוא עדיין החביב עליי ביותר, הוא פתוח ובהיר וקל למצוא בו הכל והוא גם ממוקם באופן מושלם.

כרגיל, אין ביקור בקניון הנגב מבלי לעצור בדוכן של גלידת באר שבע, הגלידה השניה הכי טובה בארץ (אני נאמנה יותר רק לגלידת פינגווין, כפר סבא, גלידת ילדותי).

20150605_113855

אחרי הפתיחה המתוקה המשכתי לשוטט בין החנויות בנחת, התמהיל באר שבעי למדי, כך שלצד כל הרשתות הישראליות המוכרות אפשר למצוא בקניון הנגב גם חנויות בזאר, שען, שכפול מפתחות ותופרת, מאוד נוח שאפשר לסגור (כמעט) את כל הסידורים במקום אחד ממוזג.

איפה הייתי? בפוקס, בגולף קיד (עם המוכרת הכי נחמדה בעולם), בסטימצקי ובצומת ספרים, בעידן 2000 ובמרכז הלבשה, בסקופ ובמנגוליה, ועוד ועוד.

20150605_115844

כשהתעייפתי ורעבתי התיישבתי לי בקפה גרג להשבת הנפש

20150605_104124

למזלי בימי שישי פועל במקום שוק איכרים כך שלא הייתי צריכה אפילו לדאוג לקניות ולארוחות שבת, פשוט מילאתי את הסלים בכל מה שצריך מדוכני השוק וממאפיית הראשונים וחזרתי הביתה עמוסת כל טוב.

יחד עם זאת, כנראה שסיבוב בקניון הוא לא הבטחה להשקעה בעצמך, כי בסופו של יום אמנם השלמתי לעצמי את הסנדלים החסרים, אבל רוב זמני הוקדש לילדים ובכל חנות חיפשתי קודם כל דברים בעבורם.

20150605_094157

בשורה התחתונה יצאתי עם טבעת וסנדלים בעבורי, בעוד הילדים קיבלו משקפי שמש, בגדים, משחקים וקשת.

all

יצאתי גם עם הבטחה שתמיד יהיו לי סיבות לחזור ולבקר בקניון, בקרוב אזור המזון בקומה התחתונה יהפוך לרשת אורבניקה (כן, כן, זו של בר רפאלי) ואזור אחר בקניון יוסב לקומת מזון מהיר, כך שבהחלט יש למה לצפות בביקור הבא!

20150605_113821

אבל יותר מהכל למדתי שלא מספיק שפיניתי זמן לעצמי וגם לא ששכחתי לכמה שעות את כל מה שמעיב לי על הראש ואת התחממות הגזרה, אני צריכה ללמוד לשכוח גם מהילדים, אם אני רוצה להרגיש בסופו של יום שאני הייתי במרכז לשם שינוי. נו, אולי בפעם הבאה…

לאתר קניון עזריאלי הנגב

עוד מהבלוג של מירית וולך

תצוגה מקדימה

סימה גרנות ז"ל

סימה גרנות, 67, נרצחה בביתה ברמת השרון, על פי החשד הרוצח הוא בעלה  חודש לאחר שהגישה נגדו תלונה על אלימות, וזמן קצר לאחר שהסכימה שעל פי צו ההרחקה הם ימשיכו לגור תחת אותה קורת גג בחדרים נפרדים, נרצחה סימה גרנות ז"ל בידי בעלה...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

מכתב ששלחתי הערב לשר ליצמן, שר הבריאות

התמונה מתוך אתר shutterstock כבוד השר ליצמן שלום וברכה, ... בינואר 2015, לפני כשנה, אחד מילדיי עבר אירוע של איבוד הכרה פתאומי ומוזר. בגיל שנתיים ו11...

תצוגה מקדימה

40

. . 10 דברים שלמדתי בדרך: 1. אם מכבדים את מי שעומד מולך - תמיד יימצא פתרון (כמובן שהכבוד צריך להיות הדדי) 2. אני  חייבת לדאוג לעצמי, ולא לשכוח אותי 3. לסמוך על האינטואיציות...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה