הבלוג של מירית וולך

עוטפת בארז

אמא אווזה לארבעה ילדים (בחמש שנים), גרה בנגב המערבי (עוטף עזה), חברת קיבוץ, נשואה ועובדת, מנסה לפנות בחיי גם מקום לעצמי

עדכונים:

פוסטים: 207

החל מיולי 2014

מדיניות בת היענה עם עונת המלפפונים בשילוב הרצון של כולם לעבור הלאה משכיחים מתושבי רוב הארץ את העובדה שהפסקת האש מסתיימת בעוד פחות משבועיים

14/09/2014

“צוק איתן” היה ונגמר?

להזכירכם, אנחנו בסה”כ בהפסקת אש זמנית אך ארוכה.

נתנו לה חודש שלם.

אחריו אמורות להתחדש השיחות (ואנחנו כבר למדנו שאצל החמאס פירושו של דבר שהקאסמים חוזרים לשמש כאצעי לחץ להשגת תנאים משופרים)

כמובן שאיש לא טרח לבדוק את הלוח העברי – הפסקת האש מסתיימת באמצע ראש השנה, אחלה תירוץ לצד הישראלי לא לחזור לשיחות בזמן, ולמסמס הכל (אולי בדקו וקבעו ככה בכוונה? אחרי הקיץ האחרון אני יכולה להאמין להכל).

 

התמונה באדיבות "התנועה לעתיד הנגב המערבי"

התמונה באדיבות “התנועה לעתיד הנגב המערבי”

 

מה זה אומר? בעיקר שתושבי העוטף תוהים איפה הם יהיו בחגים, לא במובן הפולני-שגרתי של “היינו שנה שעברה אצלכם, אני פטור עכשיו בעשור הקרוב” אלא במובן הבטחוני, ממ”ד? לברוח מראש? לקוות לטוב?

וכמובן שמצד הנהגת המדינה אין שום מידע, שום התייחסות, שום מחשבה על שעון החול שאוזל לנו פה, יחד עם השגרה שאנחנו מנסים לשוב ולבנות במו ידינו, יחד עם החוסן הנפשי שאנחנו מנסים להשיב לנו ולילדנו.

 חושבים שהגיע הזמן שראש הממשלה יודיע לאומה מה הוא מתכוון לעשות ב26/9? חושבים שצריך להתקדם לאיזו הסדרה שתפטור אותנו אחרי 14 שנה מעול הקאסמים? מאמינים שאם לא ניכנס באמ-אמא-שלהם במילא כלום לא יעזור?
האמת? אין לי מושג מה נכון מכל הנ”ל, רק ברור לי שמדיניות בת היענה הנוכחית, כאילו הפסקת האש היא קבועה ולא זמנית – היא לא הפתרון הנכון.
אז בנתיים, באין שחקנים אחרים בשטח שמרימים את הכפפה  - אני בעד להתחבר לתנועה לעתיד הנגב המערבי, תמצאו אותם בפייסבוק
או שפשוט – תבואו להפגנה
10687212_1477025529217465_9139286284822283020_n

 

עוד מהבלוג של מירית וולך

תצוגה מקדימה

סימה גרנות ז"ל

** עדכון נובמבר 2019 **  דינו של הרוצח נגזר והוא עונש מאסר עולם, כמו כן הוא יפצה את שלושת ילדיה של הנרצחת ושלו בסכום המקסימלי הקבוע בחוק, 258 אלף שקלים. בעת הקראת גזר הדין, טען הרוצח השפל כי הוא ניסה לשמור עבור ילדיו ונכדיו את...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

מכתב ששלחתי הערב לשר ליצמן, שר הבריאות

התמונה מתוך אתר shutterstock כבוד השר ליצמן שלום וברכה, ... בינואר 2015, לפני כשנה, אחד מילדיי עבר אירוע של איבוד הכרה פתאומי ומוזר. בגיל שנתיים ו11...

תצוגה מקדימה

40

. . 10 דברים שלמדתי בדרך: 1. אם מכבדים את מי שעומד מולך - תמיד יימצא פתרון (כמובן שהכבוד צריך להיות הדדי) 2. אני  חייבת לדאוג לעצמי, ולא לשכוח אותי 3. לסמוך על האינטואיציות...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה