הבלוג של חוג - אתר החוגים

חוגים ופנאי- כל מה שרציתם לד

עדכונים:

פוסטים: 55

החל מדצמבר 2011

ימי הולדת למבוגרים

כל אירוע הוא סיבה טובה למסיבה. בחיים הסיזיפיים והקשים שנגזרו עלינו בעולם, לא פלא שאנו מחפשים כל הזמן דרכים חדשות לחגוג את חיינו ואת האירועים החשובים הנקרים בדרכנו. בין אם מדובר בהולדתם של תינוקות חדשים, ברי ובנות מצווה, ואפילו סתם ימי הולדת – כל אלה הם אירועים שחשוב לנו לציין אותם כיאות ולנצל את ההזדמנות לחגוג עד כלות.

אירועים שחשוב לנו לחגוג, רצוי שנתכנן היטב מראש. אם אין ביכולתנו לתכנן אותם, כדאי להטיל את מלאכת התכנון על חברים טובים או מכרים שאנו יודעים שניתן לסמוך עליהם. לא כדאי להשאיר שום דבר ליד המקרה, מהסיבה הפשוטה שעניין כזה יוביל לכך שאנו נחווה מפח נפש לא קטן שיגרום לנו בושה אל מול מוזמני האירוע ולחוש תחושת כשלון צורב במקום תחושת ההתעלות וההנאה שלשמם נועדה החגיגה.

מסיבת רווקות – היום האחרון בחיינו כפי שהכרנו אותם

כפי שאמרנו קודם, כדאי לתכנן היטב את ההפעלות למסיבת הרווקות שאנו רוצים לעצמנו. מכיוון שלא נהוג שהכלה המיועדת היא שמארגנת את המסיבה אלא אחת מחברותיה או כולן, כדאי להאציל את סמכות ניהול ותכנון המסיבה על חברה טובה שאנו סומכים עליה ויודעים שהיא מכירה אותנו היטב ותדענה מה נאהב שיקרה במסיבה ומה נעריך פחות..

מסיבת רווקות טובה תמיד תהיה מורכבת מחברות אהובות. את האמהות, עם זאת, לא בטוח שכדאי להזמין מהסיבה הפשוטה במיוחד במקרים שבהם אנו עלולים לחוש בושה ממה שהולך לקרות במסיבה ומה שהאמהות עלולות לשמוע. לא מדובר רק בתכנים גסים או דברים מעין אלה שהם חלק מכל מסיבת רווקות, אלא גם פרטים אינטימיים שהכלה לא תמיד מעוניינת לחלוק עם אמותיהן, ובוודאי שלא עם אמו של החתן המיועד.

מי שמתכננת עבור חברתה הפעלה למסיבת רווקות – כדאי לה מאוד להתייעץ עם חברות אחרות שמכירות את הכלה היטב, על מנת לדעת האם יתקבלו הדברים בעין יפה בעינה של הכלה. אין גרוע מהתחושה שהכלה אינה מרוצה ממה שניתן לה במהלך מסיבת הרווקות שלה.

יום הולדת 40 50 60 – הפעלות

לא רק ילדים אוהבים לחגוג את ימי ההולדת שלהם. גם ימי הולדת למבוגרים הופכים כעת לעניין יותר ויותר פופולרי. אנשים בימנו הפסיקו להתבייש בגילם – ההיפך הוא הנכון – אנו גאים בכך שאנו נראים טוב, צעירים וחיוניים, בניגוד למראה שהורגלנו בו בתור ילדים של אנשים מבוגרים וזקנים.

מספר הפעילויות המאורגנות עבור ימי הולדת למבוגרים הולכים ומתרבים מידי יום, ורבים ממארגני המסיבות בארץ נוכחו לדעת שזהו שוק מפותח שהפוטנציאל המלא בו עדיין לא מוצה. בכדי לבחור את המפעיל הנכון ליום ההולדת שאתם מתכננים, כדאי שתקבלו על איש המקצוע שבחרתם (או שאותו אתם בוחנים לקרת מסיבת יום ההולדת) המלצות. אל תתביישו להתקשר לאנשים שכבר עבדו איתו בעבר ולשמוע מהם חוויות – זו תהיה האינדיקציה הטובה ביותר. כוונו לפעילות שמתאימה לחוגג גם מבחינה פיסית שיוכל להשתתף בלואה וגם שיהנה ממנה, כלומר לאדם שלא אוהב לרקוד לא תתאים מסיבת קצף במועדון אקסלוסיבי.

מזל טוב לחוגגים, עד 120!

להפעלות נוספות הכנסו לאתר חוג

עוד מהבלוג של חוג - אתר החוגים

מוסיקה לגיל הרך - להתפתחות קוגניטיבית ומוטורית

מוסיקה לגיל הרך- חשיבות ההשמעה מוסיקה מפתחת את חוש השמיעה, משמחת, מרגיעה ויוצרת אווירה נעימה. מחקרים הוכיחו, כי השמעת מוסיקה לגיל הרך מעודדת את...

תגובות

פורסם לפני 7 years

הצגות לילדים בחגים

אין הורה, סבא, סבתא, דוד ודודה שלא מחפשים אטרקציות מהנות לילדים שלהם או המתארחים אצלהם בתקופות החגים הארוכות. ואכן, כמעט בכל חג מוציאים הצגה חדשה לשעשוע הילדים,...

תגובות

פורסם לפני 8 years
תצוגה מקדימה

לימוד ריקוד לשחרור מתחים

ריקוד הוא דרכו של האדם להשתחרר ולפרוק יצרים החבויים בו. כל איש מקצוע העוסק בפסיכולוגיה או באחד המקצועות הפסיכו-תרפים יעיד על כך שהריקוד הוא דרכם של בני האדם לשחרר מתחים ולחצים...

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה