הבלוג של Mira Rozenfeld - מעבר לתוכן

mira78

אמא ורעייה, אוהבת לקרוא, וכמה שיותר. הז'אנר האהוב עליי הוא מתח אבל קוראת כמעט כל מה שבא ליד (למעט אולי פנטזיה).

עדכונים:

פוסטים: 216

החל מספטמבר 2016

הוא אהבתה הראשונה והיחידה, היא לא מצליחה להתגבר על הפרידה שהיא בעצמה הובילה אליה. כיום היא פוגשת בו באקראי שוב, אך הוא אינו זוכר דבר. רומן יפיפיה ומרגש מאוד.

29/01/2019

 

 

tachmanit

אהוב אותי בשקרים – חלק 1
מאנגלית : גלי אבני גילאור
עורכות ראשיות : ורד רווה שמואל, גלי אבני גילאור
עריכה : רון דהן
כ- 200 עמודים בטאבלט
הוצאת א(ה)בות

נקרא בפורמט דיגיטלי באפליקציית אינדיבוק.
#סוקרות_כתב_העת_אינדיבוק

את טרין פישר הכרתי לראשונה בספרה מאד וויין – הגאוני יש לציין.

“אני אוליביה קספן, ואם אני אוהבת משהו, אני קורעת אותו מחיי. בלי כוונה… אך גם לא בלי כוונה”.

כך מתחיל הרומן המסעיר שלפנינו.

מדובר בספר ראשון מתוך טרילוגיה. לכאורה נראה היה כאילו מדובר בעוד רומן רומנטי, אבל לי היה ברור שמשהו מטורף עתיד להתרחש, הרי למחברת הזאת יש יכולות מופלאות לשחק במוח שלנו, וליצור מצג שווא כאילו ברור מה עומד להתרחש ובאבחת שניה להפוך את הקערה על פיה, וכך היה.

אוליביה קספן עורכת דין מצליחה, מתמודדת עד היום עם כישלונה של מערכת היחסים האמיתית הראשונה והיחידה שלה. כיילב דרייק, בן הזוג האגדי, היה ויישאר לנצח חקוק בזיכרונה. יחד עם זאת היא מנסה לנהל מערכות יחסים אחרות. האם זה עוזר להשכיח את כאב עזיבתו אז ? לא בטוח.

“”אחרי היום את לא תראי אותי יותר”. הוא עצר ומילותיו הבאות הכו בי עמוקות. לעולם לא אתאושש מהן. “אני אוהב שוב אוליביה. את תכאבי לנצח. מה שאת עשית… את חסרת משמעות, כי את עושה את עצמך כזו. את תיזכרי בי כל יום עד תום ימייך, כי אני הייתי האחד שלך, ואת זרקת אותי ממך ?”" (עמוד 172 בטאבלט)

עד שלפתע היא פוגשת בו באקראי ומגלה כי הוא אינו זוכר דבר. אחרי תאונת דרכים קשה הוא איבד את זיכרונו. היא מנצלת את המצב החדש כדי להתגנב בחזרה לליבו של כיילב, לפחות עד שזיכרונו ישוב אליו (כך לפי הרופאים, המצב זמני).
היא לומדת להכיר אותו מחדש, ומלמדת אותו אודותיה (באופן חלקי כמובן מבלי להסגיר את עברם העשיר והמשותף). הם מבלים הרבה, והיא אפילו גורמת לו לחשוב פעמיים בקשר למערכת היחסים הנוכחית שלו.

בת זוגו הנוכחית של כיילב היא לא אחרת מאשר סמית’, יריבתה משכבר הימים. ואף אחת מהן לא מוכנה לוותר. הן נלחמות על ליבו של כיילב והן עושות זו בכל דרך אפשרית, לרבות דרכים לא חוקיות בלשון המעטה. כל אחת וחוזקותיה, כל אחת וחולשותיה אל מול האחרת, והן נחושות מאי פעם.

הסיפור נע על שני צירי זמן, עבר והווה. העבר שופך אור על ההווה ומלמד אותנו על היווצרותה של מערכת היחסים של אוליביה וכיילב, על המהמורות בדרך, על הקשיים, על האתגרים ועל ההצלחות, ובעיקר על אהבת נעורים חסרת עכבות, המנצחת הכל. האמנם ?

בספר דמויות משנה מרתקות המוסיפות נדבך על נדבך בעלילה המורכבת והמסועפת הזו ומאירות את הדמויות המרכזיות. אחת מהדמויות היא קאמי, חברתה הוותיקה והנאמנה של אוליביה, הינה דמות צבעונית ונועזת, משעשעת וחריפה. פשוט להתאהב בה ובעוצמות שלה.

עם התקדמות העלילה, המחברת חושפת עוד ועוד שקרים, עוד ועוד סודות, עוד הפתעות ותפניות המשליכות על ההתפתחות הבלתי נמנעת הבאה.

לקראת הסוף העלילה מעלה הילוך ודואגת שקצב הלב של הקורא יאיץ במהירות מסחררת.
ואז הספר הסתיים !!!!

מה יהיה עם הסופים הללו ? אני רק שואלת אם מנסים לבחון את עמידות הלב שלי.

מחכה בקוצר רוח לחלק הבא (וכבר לזה שאחריו).

עוד מהבלוג של Mira Rozenfeld - מעבר לתוכן

תצוגה מקדימה

לפני שהיינו זרים / רנה קרלינו

  עריכת תרגום : נוי שעם עריכת לשון והגהה : נורית שפירא עיצוב ועימוד : א. רוזנבלום בע"מ, שהם. 320 עמודים סתיו הוצאה לאור. את כתיבתה של רנה קרלינו הכרתי בספר "קוראת את...

תגובות

פורסם לפני 2 years

האלמנה / פיונה ברטון

מדובר ספר מתח טוב. חייבת לציין, כי אין מדובר בספר מתח – בו כוססים ציפורניים עד לסוף המפתיע, כזה הגורם לנשימתך להיעתק, אולם הספר בהחלט כתוב טוב, אהבתי ביותר את צורת...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

המקום שאליו הולכים / ב.נ.טולר

300 עמודים מאנגלית : כנרת היגינס- דוידי עריכת תרגום : חמוטל לוין הוצאת בוקטיק נקרא בפורמט דיגיטלי באפליקציית אינדיבוק . בואו נדבר רגע על המוות. אני באופן אישי מאוד...

תגובות

פורסם לפני 1 year

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה