הבלוג של Mira Rozenfeld - מעבר לתוכן

mira78

אמא ורעייה, אוהבת לקרוא, וכמה שיותר. הז'אנר האהוב עליי הוא מתח אבל קוראת כמעט כל מה שבא ליד (למעט אולי פנטזיה).

עדכונים:

פוסטים: 171

החל מספטמבר 2016

רומן אפל סקסי ומותח מהרגע הראשון ועד לאחרון. ולנטינה אמונה על שלומו ובטחונו של אחיה חסר הישע, לארח שנפגע בתאונת דרכים קשה. מה יהיה עליה לעשות כשהיא תגלה שאחיה נכנס לחובות כבדים בשל הימורים ? ולנטינה כמובן לוקחת עליה את החוב בכבד. איך היא עושה זאת ? תקראו ותבינו.

29/01/2019

1401

סדרת הדואט – ספר ראשון
נקרא בפורמט דיגיטלי באפליקציית אינדיבוק
215 עמודים בטאבלט
מאנגלית : דורון דנסקי
עריכה לשונית : לילך פלדמן
לבבות הוצאה לאור

ולנטינה אישה צעירה אשר עברה קשה מנשוא. לאחר מות הוריה, היא נותרה לבדה בעולם, נושאת באחריות כבדה כלפי אחיה צ׳רלי, חסר הישע, שעבר אירוע מוחי קשה כתוצאה מתאונת דרכים נוראה.
הוא כל חייה, והיא תיתן הכל על מנת לשמור על בריאותו הנפשית והפיזית כאחד.

כשהיא מגלה שאחיה נפל קורבן תמים לחברי המאפיה, ונפל בהימורים, היא מבינה שהיא נקלעה למבוי סתום.
צ’רלי חייב ארבע מאות אלף ראנד, ומישהו צריך לשלם את החוב, או שייטלו את חייו בתמורה לחוב.

גבריאל לואו, אימת הרחוב, ה״שובר״, (ואני לא צריכה להסביר לכם מדוע זכה לכינוי הנכסף), מציע לולנטינה הצעה שהיא לא יכולה לסרב לה, באמת לא יכולה לסרב לה, פשוט כי האלטרנטיבה היא התגשמות הסיוט הכי גדול שלה.
גבריאל מכריז על גזר הדין ״את תעבדי בשבילי במשך תשע שנים״ (בחישוב גס של רווחיה השנתיים, זהו פרק הזמן שעליה לעבוד כדי לכסות את חובו של אחיה).

בתשובה לשאלתה מה יהיה עליה לעשות, משיב גבריאל: ״כל תפקיד שאראה לנכון…״

״או שאירה באחיך ואת תלכי לדרכך, או שהוא חופשי ואת תעבדי כדי לפרוע את החוב״׳

הבחירה שלה ברורה כמובן.
ולנטינה מתחילה עבודתה כמשרתת באחוזתו של גבריאל. בביתו מתגוררת גם אמו המרשעת, מגדה (אמה החורגת של סינדרלה, מלאכית לעומתה) שעומדת בראש כל עסקיו המפוקפקים, וביתו קרלי מנישואיו הקודמים.
אף אחת מהן לא מתכוונת לעשות לולנטינה חיים קלים, אך היא רואה לנגד עיניה אך ורק את שלומו של אחיה.
(עם הזמן מבינים גם מדוע)

היא מתחילה בעבודות ניקיון וסדר, כאשר חייה וחיי אחיה עומדים כל העת לנגד עיניה. מגדה מטילה עליה את אימתה, וברור לה כי עליה לתת את כל כולה כדי לצלוח את המשימה הכמעט בלתי אפשרית הזו.

ולנטינה היא אישה אמיצה, מעוררת השראה, לוחמת אמיתית. מממנת את עצמה, את לימודיה ואת אחיה, היא לא מפחדת מדבר (וגם אם כן, היא לא מסגירה זאת), לא בוחלת באמצעים, ותעשה הכל להשגת מטרתה, גם אם זה למכור את גופה, לאבד את חירותה או כל שיקול דעת בדרך לשם.

גבריאל מתחיל לתת לה משימות, וכשהיא כושלת (גם כשלא באשמתה), היא נענשת. ב״חדר הכושר״ שלו, היא עוברת התעללות לא פשוטה אך עומדת בה בגבורה.
אט אט מצליחה ולנטינה להיכנס אל ליבו, גם הוא נכנס אל ליבה אך אף אחד מהם לא מודה בזה. היא לא מעיזה לחשוב שהיא שווה משהו בעיניו מעבר להיותה ״רכושו״, והוא היה בטוח שליבו נעול ומבוצר.
כשמגדה לוחצת שהגיע הזמן ״להיפטר מהחוב״ הוא מנסה בכל מאודו למצוא דרך להינצל מרוע הגזירה. הוא כבר החליט, ולנטינה תהיה שלו.

הספר סוחף מהשניה הראשונה. התיאורים המיניים לא קלים (בלשון המעטה), יש בו גילויי אלימות קשים, התאכזרות אך לצד כל זה גם סיפור אהבה שובה לב. קצת קשה לקרוא לזה סיפור אהבה, אך באמת שאני לא מצליחה למצוא הגדרה מדויקת יותר. תקראו ותבינו.

הספר מסתיים בבום! ואני רק מחכה כבר להתחיל את החלק השני.

ממליצה בחום.

עוד מהבלוג של Mira Rozenfeld - מעבר לתוכן

תצוגה מקדימה

בארבע ידיים / ענבל אלמוזנינו

שורת מעשי נבלה פוקדים את העיר ניו יורק פשעים שמזעזעים את אמות הסיפים. חטיפת נערות בנות טובים משטח בית הספר, ככה מתחיל המותחן המבריק הזה, ספרה השלישי (וללא ספק הטוב מכולם)...

תגובות

פורסם לפני 2 years

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

קליע מהעבר / גרג הורביץ

עריכת תרגום : חגי ברקת עריכה לשונית : תמר שיטה 501 עמודים. הוצאת דני ספרים. אז אחרי ש"עפתי" על הספרים הקודמים שלו, והכתרתי אותו הדבר הבא בספרות המתח/פעולה, השאלה הנשאלת...

תגובות

פורסם לפני 7 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה