הבלוג של minimalistit

minimalistit

היי ! קוראים לי ויקטוריה ואני בת 27 ,לומדת תואר ראשון בעיצוב, בשנקר והחיים שלי התהפכו 180 מעלות מהרגע שהתחלתי לחשוב בצורה מינימליסטית ויישם את דרכי המינימליזים. המינימליזם הוא מסע ואני מזמינה אותכם להצטרף! :)

עדכונים:

פוסטים: 2

החל מדצמבר 2018

שלום לכולם!

קוראים לי ויקטוריה,אני בת 27 מרמת גן,כרגע לומדת תואר ראשון בעיצוב בשנקר וההיתי רוצה לקפוץ יחד איתכם ישר למים,לפני שאני אסביר מה הוא מינימליזם בשבילי,איך אני מנסה להיות מינימליסטית ואיך לעזעזל כל זה שינה עבורי את החיים מהקצה לקצה,אבל לפני כל זה ,ההיתי רוצה להתחיל בהדגמה,להראות איך המינימליזם עובד.

האתגר הוא כזה,30 ימים של מינימליזם אומר שכל יום ניפטרים מחפצים לפי מספר היום,ביום הראשון זה חפץ אחד בודד וביום השני אילו 2 חפצים עד היום ה-30 ,שהם 30 חפצים שלמים!בסך הכל 465 חפצים לאורך כל האתגר,נשמע המון נכון?

למה אני עושה את זה?החיים שלנו מלאים בהסכות דעת,בדברים שצריך לטפל,בדאגות ,סידורים וכו’..וכו’..מה אם נוכל לפשט את החיים שלנו?מה אם נוכל לתת לעיניים שלנו לנוח רק על מה שאנחנו אוהבים וצריכים,להוריד לפחות חלקיק קטן מהעומס שהחיים שלנו מוצפים בו,איך זה יתן את הטון לחיים .האם אני צריכה את כל הדברים שיש ברשותי? האם את כולם אני אוהבת?

יום ראשון:החפץ ה-1

החפץ הראשון שהחלטתי להוציא מחיי הוא “היומן” שלי,זאת מחברת ששימשה אותי בין השנים 2011-2017 ויש בה עוד דפים רייקים זאת אומרת שאני עוד יכולה להשתמש בה,כתבתי שם בעיקר דברים רעים שקרו לי ושרציתי לפרוק ולשחרר,אז היום אני משחררת את היומן הזה,כי אין לי צורך בלשמור דברים רעים,ההפף ההיתי רוצה להשתפר ולשמור את הדברים הטובים בחיי.

ביי ביי יומן, תודה שהיית שם בשבילי כשההיתי צריכה והיום אני משחררת אותך למיחזור כמובן!~

1

עוד מהבלוג של minimalistit

תצוגה מקדימה

30 ימים של מינימליזם | יום 2-3

אתגר המינימליזם ממשיך,אסביר בקצרה שוב,זהו אתגר שכל יום במהלך 30 ימים ,משחררים חפצים לפי מספר הימים,נניח ביום הראשון פריט אחד וביום השני שני פריטים עד היום ה-30 שזה שלושים פריטים במכה!למה האתגר הזה טוב? האתגר עוזר לנו לשחרר...

תגובות

פורסם לפני 3 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה