הבלוג של שרונה | סדנאות לסבונים טבעיים

millasoap

אני שרונה רפפורט, אמא לשלושה מקסימים נשואה לאיציק ובעלת המותג Milla - סדנאות ליצירת סבונים טבעיים. אני מלמדת להכין סבונים טבעיים בשיטה פשוטה, חסכונית, חוויתית ומעצימה. החלום שלי שבכל בית ישתמשו בחומרים טבעיים, מזון בריא... +עוד

אני שרונה רפפורט, אמא לשלושה מקסימים נשואה לאיציק ובעלת המותג Milla - סדנאות ליצירת סבונים טבעיים. אני מלמדת להכין סבונים טבעיים בשיטה פשוטה, חסכונית, חוויתית ומעצימה. החלום שלי שבכל בית ישתמשו בחומרים טבעיים, מזון בריא וסבונים טבעיים כדבר שבשגרה.

עדכונים:

פוסטים: 4

החל מיוני 2018

בינתיים עד שמיכל תזמין אותי לתוכנית שלה ואני בטוחה שזה יקרה ממש בקרוב, תעזרו לי להפיץ את החלום, תהיו המגפון שלי

11/07/2018

אנחנו לא מכירות, כלומר עדיין לא מכירות, אבל אני עוקבת אחריך כבר הרבה זמן לפחות מהתקופה בה הופעת בשלישיית מנגו, כששרת בקול מתוק וחיוך מושלם.
מאז אותה תקופה, הספקת להרים אימפריה, הרצאות, ספרים, תוכנית טלוויזיה, הצגות, אימון אישי, מה לא עשית והכל בשביל מטרה אחת, לקדם אורח חיים בריא, לקדם אורח חיים בריא זה מטרה חשובה, מאוד חשובה וזה שבנית הכל בעצמך זה עוד משהו שראוי להערצה.
המוטו שלך מדוייק : “כל אחד יכול” ואני מאוד מאמינה בזה, בסופו של דבר הכל עניין של בחירה וכשבוחרים באמת באמת רק אז אפשר לעשות שינוי אמיתי.

השינוי מתחיל בבחירה עיצוב שרונה רפפורט מתוך Crello

השינוי מתחיל בבחירה     עיצוב שרונה רפפורט מתוך Crello

נעים מאוד, אני שרונה רפפורט ואני מלמדת אנשים להכין בעצמם סבונים טבעיים, הסבונים הם המשלימים של התזונה ואורח החיים הבריא, כי הגוף שלנו ניזון לא רק מאוכל, אלא גם ממה שאנחנו שמים על העור שלנו, אבל האמת שאני בעיקר מלמדת אנשים שהם יכולים, הם יכולים לבחור אחרת, יכולים ליצור מוצר טבעי בריא בעצמם והם יכולים לקחת אחריות על הבריאות שלהם.
החלום שלי שבכל בית ישתמשו רק במוצרים טבעיים בריאים, כי זה לא מותרות מגיע לכולם להיות בריאים.

מה עושים עם זה עכשיו? איך מספרים לכל העולם את הפלא הזה? איך מגיעים לכל בית ומאפשרים להם את הבחירה? אולי אני צריכה מגפון, לצאת לרחוב ולצעוק, תכינו סבון טבעי! כדאי לכם!
לא נראה לי שזה יעבוד, יש לי רעיון אחר, מה את אומרת מיכל צפיר, רוצה ללמוד להכין סבונים טבעיים? איזה סבון בא לך להכין? עם קרם קוקוס, עם שמן המפ, האמת שאת נראת לי טיפוס של לבנדר.
רוצה לארח אותי בתוכנית שלך? אספר לך על הפלא שנוצר כשמכינים סבון, אבל את צריכה להזהר, כי זה ממש ממכר, אחרי שחווים את התחושה של יצירת מוצר טבעי בריא אמתי, אי אפשר לחזור אחורה, אי אפשר להשתמש יותר במוצרים הקנויים התעשייתיים כי פה מתחילה הבחירה פה מתחיל השינוי.

הקסם שקורה כשמכינים סבון  צילום : ענת פנחס

הקסם שקורה כשמכינים סבון                                                            צילום : ענת פנחס

בינתיים עד שמיכל תזמין אותי לתוכנית שלה ואני בטוחה שזה יקרה ממש בקרוב, תעזרו לי להפיץ את החלום, תהיו המגפון שלי.

סדנאות לסבונים טבעיים Milla

#דיגיטליות_בעסקים #לאומי_עסקים #saloonaschool

 

 

עוד מהבלוג של שרונה | סדנאות לסבונים טבעיים

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 12 months
תצוגה מקדימה

הדרך מתגלה בפני אלו המסכימים לצעוד בה

הסיפור שלי מתחיל בזוג הורים צעירים, שעלו לארץ עם סבתא, ילד בן ארבע, פסנתר ובטן הריון. לאחר כמה חודשים, נולדתי, הצברית הראשונה במרכז הקליטה באשקלון. ההורים שלי היו עסוקים בלמידת השפה, פרנסה ובעיקר בהתאקלמות בארץ הכל כך שונה...

תצוגה מקדימה

במה אתם בוחרים? בלמה לא? או בלמה כן?

אני שרונה ואני מכורה, אני מכורה וטוב לי, הנה אמרתי את זה, איזה הקלה. אני חולמת על זה בלילה, רוצה את זה ביום, אוהבת את הריח, המרקם, התחושה ונהנת רק מלדמיין את זה. נכון שהבנתם שאני מדברת על התמכרות להכנת סבונים? אתם לא מאמינים...

תגובות

פורסם לפני 11 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה