הבלוג של מיקי הראל

mickyharel

אמנית, ציור/רישום/ שירה /מחשבות /כתיבת מאמרים לימודי עיצוב פנים, טכניון חיפה לימודי ציור מונטגומרי קולג' פנסילבניה ארה"ב . מדרשה לאמנות ברמת השרון מלמדת ציור סדנה וסטודיו בהרצליה ילידת הארץ תערוכות אחרונות בית... +עוד

אמנית, ציור/רישום/ שירה /מחשבות /כתיבת מאמרים לימודי עיצוב פנים, טכניון חיפה לימודי ציור מונטגומרי קולג' פנסילבניה ארה"ב . מדרשה לאמנות ברמת השרון מלמדת ציור סדנה וסטודיו בהרצליה ילידת הארץ תערוכות אחרונות בית האמנים ע"ש זריצקי,בתל אביב "קשור היטב דצמבר 2011 נובמבר- דצמבר 2012"שירה על אובייקטים" מרכז קהילתי טבריה 15 חיפה ובבית העם רוטשילד ת-א פוליטיקה, שמאל נשואה.

עדכונים:

פוסטים: 89

החל מדצמבר 2012

בחירות 2015 הן ציון דרך שאי אפשר שלא להשאר פעורי פה ועינים לנוכח תחרות המפלגות המובילות בגנבת דעת הקהל, בצורך הפרוע לתשומת לב, ובעיקר בשחקני הרכש החדשים של כל אחת מהן, זה כנראה עוד אחד מסממני הקפיטליזם, של מי יותר גדול, של מי יותר יפה? נראה שהתקופה הקצרה שנותרה עד לבחירות תהיה סוערת אם כי ממש לא מסעירה. ניכר בה שהיא פונה הכי נמוך ומתחברת למערכת יצרים ורצון נואש להביא שינוי, להביא סדר בכאוס בלי שום מושג בהתארגנות. אולי כדאי שראשי המפלגות יקחו ריטלין ויניחו לציבור לעת עתה. הציבור כבר יעשה את שלו.

27/01/2015

 

קרקס פלסטינה

על הטרפז הגבוה

הבית היהודי עם אלי אוחנה

כוכב עבר של ביתר ירושלים ומאמן כדורגל .
וכבר בישר לנו אהוד יערי שזהו מהלך נבון, כי הוא יוכל להיות שר הספורט, יש לכם מושג כמה חשוב שהספורט יפול סוף סוף לידים אמונות וטובות. מי יודע אולי יהיה גם שר התרבות זה שידוך שהלך מצוין בשנים האחרונות עם פרס “האמנות הציונית”. איילת מאידך כבר פירשנה את המהלך הגאוני של בנט באומרה “הוא בחר בו כי הוא מזרחי…” אבל תודו , דחילקום תודו שהאיש מושך אליו תשומי אש!

 

עדן הראל שדרנית ודוגמנית לשעבר, למה היא נכנסה, אולי צריך גם ניצבים בקרקס?

 

וינון מגל , עורך וואלה החתיך, ששידר מאזור הדמדומים של עצמו, הוא עתונאי המחמד של בנט. אני שמעתי את הצהרת האמונים שלו ודי ברור שזו חתונה קטולית בבית היהודי.

 

שרון גל לעומת זאת, עתונאי חדשות הכלכלה הליליות צורף לישראל ביתנו שמתגלגלת במדרון השחיתות ככדור מסופת השלג האחרונה בקנדה. יהיה לו הרבה מה לעשות שם.

בליכוד לא טמנו ידים בכיסים, הם יצאו במסע מלכותי בשדרות היופי ואשתדל להחזיק פסון פמיניסטי, כי הן לא רק יפות, הן גם לא שותקות ואפילו תלתליהן כבר לא כל כך מרהיבים .

 

יאנה חודיקר היפה והמסורה שהיא אחות חדר ניתוח. אישה חזקה ומיוחדת כשלעצמה ולינור אברג’יל היפהפיה , שיש לה סיפור משלה, כמי שנאנסה והיום היא חוזרת בתשובה ונשואה. השאלה היא רק מדוע זה חייב לבוא בזוגות, ולמה מתכוון המשורר, להתמכרות המונית לסיפורים של סלבריטאים, של יפהפיות צמרת, של שיאניות יופי, זו הקונטרה לאלי אוחנה? כשאני חושבת על סדרות טלוויזיה על עשירים ויפים לעניים אני מתחילה להבין, אבל זה מסיג אותנו משהו כמו שלושים שנה אחורנית לא?

 

 

ומה הביאה ציפי לבני בכנפיה ל”מחנה הציוני”? ציפי רצינית היא רוצה רק לחזק, לחזק לחזק!

ידלין חבר בהנהלה הציבורית של אחד הארגונים המתועבים של הציונות הדתית, עמותת אלע”ד, אשר מטרתה העיקרית היא סילוק הפלסטינים מסילואן והכנסת משפחות מתנחלים במקומם. “המחנה הציוני הביא את ידלין כחסם לכל יזמת שלום עם הפלסטינים.
הציפור לא תעסוק בהפחדות, אלא בביטחון. ולשם כך צריך לפחות 3 גנרלים קשוחים ועזי מבע, ידלין הוא עתודה לשר ביטחון אם וכאשר… תא”ל במיל בר לב ואייל בן ראובן, ( נא להכיר, הראשון מלמטה)

הציפור ובן זוגה וכל שאר הפמיניסטיות של המפלגה כדאי שיפנימו שחיזוק והפחדה זה די  דומה.שימהרו ויביאו איזה שחקן רכש מסוג של גולש הגלים הציוני הראשון גל פרידמן שזכה במדליה באולימפיאדת אטלנטה ב1996, אבל לא זה גבוה מדי, אז אולי את שרית חדד שתשיר לבוז’י אתה גבר. היא מתאימה לקרקס וגם לא עדכנית מדי.

קרנבל הבחירות שבדרך רק החל. סבלנות רבותי, The best is yet to come
עם זאת אפשר כבר להודות כי המקוריות והגיוון של בנט מכניסה בינתים את כולם בכיס הקטן, כך גם הפשטנות והשטחיות שלו.
כי בנט יסודי ומדויק, הוא יודע למי הוא פונה.

עוד מהבלוג של מיקי הראל

תצוגה מקדימה

I ROBOT

    אמש בגב האומה חזיתי במה שנתן השראה לסרטי מדע בדיוני רבים. הרובוט שנראה כבן אנוש, מושלם, יפה,  עור אחיד, קול אחיד ונבוב, יצור שיצקו בו דעת ובינה מלאכותית. והוא...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

לאישה יפואית ערבייה תהיה נוכחות פורצת דרך ומיטיבה עם העיר הזאת

רשימת "עיר ללא גבולות" הרצה למועצת העיר תל -אביב היא רשימה שונה וייחודית רשימה מורכבת רחבה ומעניינת שנוצרה מתוך היכרות של אישים בעיר עם מפלגת דעם לאחר מערכת הבחירות...

תגובות

פורסם לפני 6 years

עבודה ותקווה – מה בין מפלגת דעם לבנגלדש.

12/12/2012 מיקי הראל הבוחרים במפלגות המרכז הם חסרי משקל, משום שאינם נוקטים עמדה אמתית ומצפונית. הם יודעים נגד מי הם נוקטים עמדה אבל לא בעד מי... אפשר לחוש בחוסר אמפתיה, אידאולוגיה או מצפון, רכיבים שנזרקו לפח האדישות. הם...

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה