הבלוג של מיקי הראל

mickyharel

אמנית, ציור/רישום/ שירה /מחשבות /כתיבת מאמרים לימודי עיצוב פנים, טכניון חיפה לימודי ציור מונטגומרי קולג' פנסילבניה ארה"ב . מדרשה לאמנות ברמת השרון מלמדת ציור סדנה וסטודיו בהרצליה ילידת הארץ תערוכות אחרונות בית... +עוד

אמנית, ציור/רישום/ שירה /מחשבות /כתיבת מאמרים לימודי עיצוב פנים, טכניון חיפה לימודי ציור מונטגומרי קולג' פנסילבניה ארה"ב . מדרשה לאמנות ברמת השרון מלמדת ציור סדנה וסטודיו בהרצליה ילידת הארץ תערוכות אחרונות בית האמנים ע"ש זריצקי,בתל אביב "קשור היטב דצמבר 2011 נובמבר- דצמבר 2012"שירה על אובייקטים" מרכז קהילתי טבריה 15 חיפה ובבית העם רוטשילד ת-א פוליטיקה, שמאל נשואה.

עדכונים:

פוסטים: 89

החל מדצמבר 2012

על גזענים על מורעלי מדינות הלאום ועל מי שמצליח לחלץ עצמו מכוס התרעלה!

03/07/2013

בדרכי לצעדת הבוקר בפארק שמעתי ברדיו שטייפ ארדואן מנהיגה של טורקיה מודיע כי היהודים אחראים לכל ההפגנות והאנרכיה.
ככה בפשטות יוצא לו המרצע מהשק. טוב שיש את היהודי של העולם. ויש הרבה שמודים לך ארדואן על שעשה להם את היום, כי הנה צצה לה האנטישמיות מתוך אוזלת היד המכוערת!
האביב הטורקי,
געגועים לאטא טורק

כשחזרתי מצאתי בפייסבוק פוסט של יגאל שתיים בו קוראים יהודים תושבי ישראל, בעיקר תושבי דרום תל אביב להחרים חנויות המשרתות זרים. אלו שלא יתלו שלטים המנדים את הזרים יוחרמו, חנויותיהם יושבתו ועסקיהם ידעכו.
כלומר: כאן לא משרתים זרים !
אצלנו הכל שריר ויציב, הגזענות חוגגת. הכנסת מנוטרלת וחוקים לא דמוקרטיים צצים תחת כל עץ רענן בכנסת שאין שום הצדקה לקיומה.
המשטרה חוגגת את כוחה על מפגינים בהפגנות שאינן מצליחות להמריא והם רואים בזה הזדמנות להרוג כל התקוממות המנסה להרים ראש… שכחו את הזכות הדמוקרטית להפגין ולמחות!
וכדי להוסיף קצת שמן למדורה , גם על המגדריות אין המשטרה פוסחת. שוטרים מתנכלים לנשים, מטרידים אותן מינית, וגורמים לעצורים ולעצורות חבלות ניכרות.
בנט מצהיר כי הפלסטינים הם רסיס בתחת של האומה הציונית, בדרכו לברא את היער הפלסטיני תוך כדי בנייה מסיבית בשטחים.
מחוללי תג מחיר צצים מדי פעם להראות לנו כמה שנאה יש בהם לשכניהם הערבים וכמה הם מורעלים במשיחיות
ובציונות. מסבים להם נזקים, מתעללים בהם פיזית ועליהום על עצי הזית.
ולקינוח חישבו על מפלגת הליכוד שבה תש והולך כוחו של ביבי ועולה כוחם של חברים כמו דנון ומירי רגב שעל היותם גזענים מובהקים אני לא צריכה להוסיף. אותם כבר חווינו בליבוי היצרים של אנשי השכונות כנגד הזרים כאן.
עד כאן למורעלי הגזענות והשנאה שאינה צולחת, הדורכת במקומה הקטן והמעלה צחנה.
המצרים לעומת זאת ממשיכים במרד (תנועת תמרוד) הגדול והנערץ שלהם. בו זמנית מורסי מתבצר בעמדתו האומרת כי כשליט שנבחר בבחירות דמוקרטיות, אין לעם שום  עילה להדיחו.
האיחוון,(האחים המוסלמים) מודיעים שמורסי אינו אלא סוג של פקיד שהופקד מטעמם על המדינה ואילו הם, הם הנבחרים, אותם לא יוכלו להוריד. אם תורידו את מורסי נעלה מישהו שיחליף אותו…
וזה אומר שהם מתעקשים לשלוט ולהשליט חוקה מעוותת הכופה שריעה.
כאן כבר מתחולל תהליך נרחב בכל האזור אם לא בעולם כולו של מלחמת תרבויות. מזרח מול מערב. המזרח על הפונדמנטליזם המוסלמי שרוצה ומצליח לחדור לכל פינה בעולם ורוצה לשלוט ולהשליט את החוקים שלו. הרוצה להשליט ולשמור על הקיים ולא לתת להתפתחות ולקדמה הטכנולוגית המערבית. לתקשורת על כל נוכחותה להתקיים. והצעירים, האנשים החדשים שמצאו כר נרחב לקשר עם החוץ ופרצו את הגבולות. מעוניינים להתחקות אחר המערב ולחיות בסגנון החיים החופשי והנוח שמציע המערב.
הצבא אומר שלא ייתן לאיש לפגוע בעמו. אבל הוא גם מכריז שלא ינקוט עמדה. כלומר הוא לא לטובת… למרות שיש לו סיבה לנקום במורסי ועוד חזון למועד כי עדין יכול גם להשתלט על המדינה.
אני רואה עניין רב בהתהוות א- לאומית הקוראת לחירות צדק שוויון ובעיקר כבוד אנושי. לכן אני גם מדגישה את חוסר אהדתי לבולשביקים  שבאו לכפות את החירות, בדרכם ליצירת “דיקטטורה של הפרולטריון”. לאחר שלקחו את המושכות מהמנשביקים שהיו תמימים וחלשים מהם. חירות אינה דבר שנכפה על אנשים. אנשים יוצרים את חירותם. הם נלחמים עליה! אבל אליה וקוץ בה. משום שאותם אנשים אמיצים ומלאי שאר רוח כמו המצרים הלוחמים היום באיחוואן, אינם נוקטים גישה פוליטית. כלומר רוצים לנהל את המדינה מככר תחריר. זה לא יכול לעבוד עם כל הרצון הטוב והשאיפות הכנות לא- פוליטיות ולחופש. אין חיה כזאת כי מה שיקרה הוא שיבואו החזקים והפקחים מהם ועל הגל של האנרכיסטים יצרו את המפלגה השלטת, ישלו את כולם שיביאו צדק ושוויון, אבל לא יביאו שום כבוד אנושי, כוחם הוא שינצח והם ישלטו בכוח. מכיוון שכל זה הוא תהליך בהתהוות שיתגלגל כנראה זמן רב, הבשורה הטובה שכן מתקיימת כאן היא העובדה שתוך זמן מה העם השואף לחופש יעלה גם עליהם. בכל זאת עדיף היה אם היו מגיעים למודוס ויונדי נכון ומעלים דרישות קונקרטיות, מציבים מצע כמו מפלגה גדולה ומלוכדת, כי אז אי אפשר יהיה להפיל אותם. ורצוי שלא יתלו על הצבא . או שיגיעו לפשרה שתכניע את כיוון האיחוון של מורסי!
עודה בשראת מעלה פסוק יפהפה בכתבתו הבוקר בהארץ שבה הוא בהחלט מהלל את העם המצרי ובצדק. הוא אומר שכל המהפכה על גלגוליה מראה כי “העם המצרי חוזר למורשת האבות, בגלגולה החדש: “לחם, חירות, צדק חברתי וכבוד אנושי”. כל מה שמבוטא כל כך יפה בשירו המפורסם של סייד דרוויש, משנת 1919: “קום יא מצרי”, שבין היתר אומר: “אהב את שכנך לפני שתאהב את החיים… מה זאת אומרת נוצרים או מוסלמים או יהודים… כולנו צאצאיו של סב אחד”. הנה לכם מצרים היפה בשלושה חצאי שורות, לתשומת לבם של מורעלי מדינת הלאום”
מליונים בהפגנות ברחבי מצרים ובעיקר בככר תחריר

עוד מהבלוג של מיקי הראל

תצוגה מקדימה

I ROBOT

    אמש בגב האומה חזיתי במה שנתן השראה לסרטי מדע בדיוני רבים. הרובוט שנראה כבן אנוש, מושלם, יפה,  עור אחיד, קול אחיד ונבוב, יצור שיצקו בו דעת ובינה מלאכותית. והוא...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

לאישה יפואית ערבייה תהיה נוכחות פורצת דרך ומיטיבה עם העיר הזאת

רשימת "עיר ללא גבולות" הרצה למועצת העיר תל -אביב היא רשימה שונה וייחודית רשימה מורכבת רחבה ומעניינת שנוצרה מתוך היכרות של אישים בעיר עם מפלגת דעם לאחר מערכת הבחירות...

תגובות

פורסם לפני 6 years

עבודה ותקווה – מה בין מפלגת דעם לבנגלדש.

12/12/2012 מיקי הראל הבוחרים במפלגות המרכז הם חסרי משקל, משום שאינם נוקטים עמדה אמתית ומצפונית. הם יודעים נגד מי הם נוקטים עמדה אבל לא בעד מי... אפשר לחוש בחוסר אמפתיה, אידאולוגיה או מצפון, רכיבים שנזרקו לפח האדישות. הם...

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה