הבלוג של מיקי הראל

mickyharel

אמנית, ציור/רישום/ שירה /מחשבות /כתיבת מאמרים לימודי עיצוב פנים, טכניון חיפה לימודי ציור מונטגומרי קולג' פנסילבניה ארה"ב . מדרשה לאמנות ברמת השרון מלמדת ציור סדנה וסטודיו בהרצליה ילידת הארץ תערוכות אחרונות בית... +עוד

אמנית, ציור/רישום/ שירה /מחשבות /כתיבת מאמרים לימודי עיצוב פנים, טכניון חיפה לימודי ציור מונטגומרי קולג' פנסילבניה ארה"ב . מדרשה לאמנות ברמת השרון מלמדת ציור סדנה וסטודיו בהרצליה ילידת הארץ תערוכות אחרונות בית האמנים ע"ש זריצקי,בתל אביב "קשור היטב דצמבר 2011 נובמבר- דצמבר 2012"שירה על אובייקטים" מרכז קהילתי טבריה 15 חיפה ובבית העם רוטשילד ת-א פוליטיקה, שמאל נשואה.

עדכונים:

פוסטים: 89

החל מדצמבר 2012

סיכוי טוב שעד למועד יום הולדתו באוגוסט של הצנוע בנשיאי ישראל פרס, תהיה הארץ כמרקחה. רצו לסדר עניינים בדלתיים סגורות ובמסיבות חשק עם ידועני ושועי העולם הקפיטליסטי החזירי ועכשיו נשארנו אנחנו והממשלה פורעת החוק הזו. כמו שאומרים בצרפתית face a face… למה? כי האיום שלנו, קבוצות השמאל הענקית והאלימה יגרום לבריחת המשקיעים מהארץ…

21/06/2013

כפעילת שמאל זכיתי אתמול בתואר סוציאליסטית פונדמנטליסטית. ברור, כי אני מרססת כתובות של תג מחיר מבוקר עד ערב על בתי הטייקונים. שורפת מכוניות ומנתצת שמשות בנקים.
ולמה זכיתי בתואר הזה באמת? כי אני משתייכת לקבוצת אנשים שמעזה לדרוש את משאב הטבע האחד והיחיד שהוא ממשי וקיומי לנו. וכי יש לנו באר גז בשם ליוויתן שהיא הגדולה שנתגלתה עד כה בעולם וכי כל ציפורי הטרף כבר עטו עליה לדורסה וכי אנחנו מפריעים לטייקון החופר ולממשלת ישראל הגזלנית לגזול מאתנו את המשאב הזה. משום שברור שאנחנו נהיה אלו שישאירו את מדינת ישראל בלי משקיעים שירצו להמשיך את המפעל הזה לתועלתם הפרטית!

ארגוני שמאל הם איום על הקיום הכלכלי, הם פונדמנטליסטים! כך טוען עומר דוסטרי מעל דפי דעות בעיתון הארץ אתמול. לעניות דעתו יש קשר הדוק בין מפלגות השמאל: חד”ש מרץ בזה האוהל , ל”אדם טבע ודין” שהיא קבוצה המקבלת תרומות מהקרן החדשה לישראל. הם משתפים פעולה ויוצרים קואליציה אחידה אל מול בעלי ההון.
ועומר מודאג כי (הארץ 20/6/13) “תאוות הבצע של הזרם הסוציאליסטי במדינת ישראל וחוצפתו הרבה, מאז פרצה המחאה החברתית, חוצה גבולות ומסכנת את הכלכלה הישראלית. אם ימשיך אותו הלך רוח פופוליסטי ואנטי ליברלי של ההמון, הנישא על כנפיהם של ארגונים בעלי חשיבה פונדמנטליסטית, תמצא עצמה מדינת ישראל רודפת אחר משקיעים עם מבצעי “סוף עונה”.
אבל עומר לא ראית שאת יום ההולדת לפרס חגגו חודש וחצי לפני מועד יום הולדתו החל באוגוסט משום מה, וההחלטה על ייצוא הגז עברה בעלטה מכוונת ובמהירות ממש באותו הזמן ולזמן יש הרבה כוח כאן, (כמובן לטובת ואחרי סכומי השישיות כי הכל מתחיל בשש עם תוספת של אפסים מחוללי מיליארדים).
למה ב18 לחודש זה כדי להוכיח שעם ישראל ח”י והוא יכול לשאת בנטל, או בשוויון בנטל, או בתחזוקה שותפת של נשיאיו וראשי ממשלתו ובקשרי החוץ המדהימים שלו והמיליארדים זורמים והכל בטל בששים.

הגיע הזמן שנקבל על עצמנו את הדין ונשתוק, כי כשאנחנו יוצאים לרחובות וצועקים אנו מהווים איום על הקיום הכלכלי כאן ובאמת מה בכלל מגיע לנו. לא הכל בכל אופן ובטח שלא כל הגז. יש חברות גדולות ששולחות לכאן מרצים בכירים שדורשים חצי מליון דולר להרצאה ותורמים את הכסף לקרן של הנשיא פרס והכל כאן תרומות על הגב של כולנו , כלומר כל אלו שלא מגיע להם הכל… למעשה מסיבת יום הולדתו של פרס התקיימה חודש וחצי מראש כי באוגוסט חם ולח מדי, ואני מקווה מכל הלב שבחודש אוגוסט יהיה חם שבעתיים מהרגיל. ושכל ארגוני השמאל הפונדמנטליסטים הקיצוניים שמסכנים את הכלכלה, יצאו כמו שבברזיל יוצאים מאות אלפים כל יום בגלל עליית מחירי התחבורה הציבורית. איזה פונדמנטליסטים אנחנו?

ותקראו את זה או את חלקו אמנם זה באמריקן אינגליש… אבל שווה קריאה!

http://972mag.com/bill-clinton-tried-to-dismantle-israeli-natural-gas-revenue-committee/69394/

עוד מהבלוג של מיקי הראל

תצוגה מקדימה

I ROBOT

    אמש בגב האומה חזיתי במה שנתן השראה לסרטי מדע בדיוני רבים. הרובוט שנראה כבן אנוש, מושלם, יפה,  עור אחיד, קול אחיד ונבוב, יצור שיצקו בו דעת ובינה מלאכותית. והוא...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

לאישה יפואית ערבייה תהיה נוכחות פורצת דרך ומיטיבה עם העיר הזאת

רשימת "עיר ללא גבולות" הרצה למועצת העיר תל -אביב היא רשימה שונה וייחודית רשימה מורכבת רחבה ומעניינת שנוצרה מתוך היכרות של אישים בעיר עם מפלגת דעם לאחר מערכת הבחירות...

תגובות

פורסם לפני 6 years

עבודה ותקווה – מה בין מפלגת דעם לבנגלדש.

12/12/2012 מיקי הראל הבוחרים במפלגות המרכז הם חסרי משקל, משום שאינם נוקטים עמדה אמתית ומצפונית. הם יודעים נגד מי הם נוקטים עמדה אבל לא בעד מי... אפשר לחוש בחוסר אמפתיה, אידאולוגיה או מצפון, רכיבים שנזרקו לפח האדישות. הם...

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה