הבלוג של עו"ד פלילי מיקי חובה

מיקי חובה עורך דין פלילי

משרד עו"ד פלילי מיקי חובה מתמחה בעבירות מין, עבירות סמים, עבירות צווארון לבן, עבירות אלימות, עבירות רכוש, הליכים פליליים, עבירות תעבורה ליווי בחקירה, דיני הסגרה והליכי מעצר.

עדכונים:

פוסטים: 8

החל מינואר 2013

הרשות המחוקקת והרשות השופטת מתייחסות בחומרה יתרה לעבירות סמים – וזאת  בניגוד לתפיסת הציבור שלעתים מתייחס לעבירות מסוג זה כעבירות של מה בכך. התפיסה המוטעית הזו היא שמביאה לעתים קרובות את הנאשמים בעבירות סמים להודות בעבירות המיוחסות להם בתקווה שעצם ההודאה תוביל לענישה פחותה.

למאמר המלא לחצו עורך דין פלילי מיקי חובה

מיקי חובה, עורך דין פלילי. המשרד מתמחה בעבירות מין, עבירות סמים, עבירות צווארון לבן, עבירות אלימות, עבירות רכוש, הליכים פליליים, עבירות תעבורה ליווי בחקירה, דיני הסגרה והליכי מעצר.

פרטי קשר:

רח’ דרויאנוב 5,תל אביב

טלפון: 03-5509222

נייד: 052-8332244

פקס: 03-5509220

מייל: [email protected]

עוד מהבלוג של עו"ד פלילי מיקי חובה

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 7 years

מיקי חובה, עו"ד פלילי לעבירות סמים – החוק בישראל והגדרתו כלפי סמים קלים

ייתכן מצב שבו נתפסה כמות סמים הגדולה מהמוכר בחוק לשימוש עצמי, אך עדיין יכול הנתבע לטעון לשימוש עצמי. במקרה זה נטל ההוכחה יהיה על כתפיו, ומומלץ שיסתייע בייצוג מקצועי של ...

עו"ד פלילי מיקי חובה - על שינוי עילת סגירת תיק פלילי לחוסר אשמה

למעשה, לאזרחים רבים במדינת ישראל נפתחים תיקים בגין חקירה פלילית, ואף אם מדובר בעבירה קלה יחסית, כל עוד לא שונתה עילת סגירת התיק לחוסר אשמה, המשמעות הפרקטית היא שתלויים כנגד האדם חשדות לביצועה. אחת האפשרויות הפתוחות...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה