הבלוג של עו"ד פלילי מיקי חובה

מיקי חובה עורך דין פלילי

משרד עו"ד פלילי מיקי חובה מתמחה בעבירות מין, עבירות סמים, עבירות צווארון לבן, עבירות אלימות, עבירות רכוש, הליכים פליליים, עבירות תעבורה ליווי בחקירה, דיני הסגרה והליכי מעצר.

עדכונים:

פוסטים: 8

החל מינואר 2013

ייתכן מצב שבו נתפסה כמות סמים הגדולה מהמוכר בחוק לשימוש עצמי, אך עדיין יכול הנתבע לטעון לשימוש עצמי. במקרה זה נטל ההוכחה יהיה על כתפיו, ומומלץ שיסתייע בייצוג מקצועי של עו”ד פלילי לעבירות סמים.

פקודת הסמים המסוכנים אינה מבחינה בין סוגי הסמים השונים ומידת חומרתם. ואולם בכל מקרה, בעבירות סמים – בין אם קשים ובין אם קלים, חשוב לפנות אל משרד עורך דין פלילי אשר מתמחה בנושאי סמים, ומעניק ללקוחותיו ליווי בחקירה פלילית ובכל ההליכים עד לייצוג בבית המשפט. משרד עורך דין פלילי בעל ניסיון בתחום עשוי בהחלט להשיג עבור הנאשם תוצאות טובות, בין אם מניעת הגשת כתב אישום כבר בשלב החקירתי, בין אם ביטול כתב אישום לאחר שהוגש, ובין אם הקלות מהותיות בכתב האישום ובפסק הדין שלאחר מכן.

לחצו לקריאת הכתבה המלאה: מיקי חובה – עורך דין פלילי לעבירות סמים

מיקי חובה - משרד עורכי דין

  • כתובת: בית כלל, רח’ דרויאנוב 5 תל-אביב 6314305
  • טלפון: 03-5509222
  • פקס: 03-5509220
  • נייד: 052-8332244
  • דואר אלקטרוני: [email protected]

עוד מהבלוג של עו"ד פלילי מיקי חובה

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 7 years

עו"ד פלילי מיקי חובה - על שינוי עילת סגירת תיק פלילי לחוסר אשמה

למעשה, לאזרחים רבים במדינת ישראל נפתחים תיקים בגין חקירה פלילית, ואף אם מדובר בעבירה קלה יחסית, כל עוד לא שונתה עילת סגירת התיק לחוסר אשמה, המשמעות הפרקטית היא שתלויים כנגד האדם חשדות לביצועה. אחת האפשרויות הפתוחות...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה