הבלוג של מיכל זוהר - סיפורים ודברים אחרים

michelzohar

אשה,אמא,רעיה,בת, אחות. כותבת, מספרת סיפורים, בעלת דעות בלתי חתרניות אבל מחבבת תיאוריות קונספירציה. בעלת העסק ׳מילה טובה: כתיבה שעובדת׳

עדכונים:

פוסטים: 39

החל ממאי 2010

בית ראש הממשלה ראוי לו שיהיה צנוע. אך בית ראש הממשלה בסרט הזה על דייריו- הזוג נתניהו, רחוק מלהיות צנוע. הוא מוזנח!

16/02/2015

224542

גם אני צפיתי בתכנית “מושיק גלאמין בא לחדש לכם” בכיכובה של הגברת שרה נתניהו. אכן, מראות קשים. עובש בתקרת החצר, מטבח מתקלף, דלתות שקשה לפתוח ולסגור ועוד ועוד ליקויי תחזוקה למיניהם.

מפתיע שכחודש לפני הבחירות ויומיים לפני דו”ח מבקר המדינה על הוצאות מעון ראש הממשלה מתפרסם הסרט הזה בן ה-15 דקות ובמקביל עולה גם פוסט תמים בדף הפייסבוק של ראש הממשלה ובו הוא כותב:  ”הזמנו את מושיק גלאמין לתת חוות דעת מקצועית, אובייקטיבית ובלתי תלויה, על התנאים במעון ראש הממשלה. זה מה שיצא.”

אז כמעט האמנתי.

אבל,

ראש ממשלה יקר ורעיית ראש הממשלה היקרה. שש שנים אתם חיים במעון זה. לרשותכם עומדים צוותים שונים האמונים על אחזקה, תחזוקה, בישול וניקיון וכל זאת יוצא מתקציב המדינה שלא בדקתי את עלותו אבל מפרסומים בעיתונות מתברר שהוא הולך וגדל משנה לשנה. אם מעונכם מתפורר ומתפרק באחריותכם לתקן מיד! (וזה לא שאתם צריכים לעשות זאת במו ידיכם), אתם מארחים ראשי מדינות ואחמי”ם, זה אינו מעונכם הפרטי, אתם מייצגים את מדינת ישראל.

 בסרט שרה אומרת “אני פשוט המומה שעכשיו אני רואה את זה” . אז יכול להיות שאת מה שקורה מאחורי הדלת היא לא ראתה, אולי גם ראש הממשלה לא ראה אבל מה עם מה שקורה במטבח? הפורמייקה מתקלפת, הידית של התנור שבורה. והיא בעצמה אמרה שהשפים שבאים לבשל אצלם אינם מאמינים שזה כך.

אז פתאום הגברת שרה נתניהו חוסכת? על נרות ריחניים בשווי 8,000 ₪ הם לא חסכו, כך גם על הוצאות מים של כ-80,000 ₪ במעון בקיסרייה ועל סידורי פרחים בכ- 96,000 ₪  ובעוד יומיים נוכל להתוודע לכלל ההוצאות במעון של הזוג שיש לי תחושה שגם שם לא חסכו. (ועוד לא הזכרתי את המיטה במטוס ואת הדרישה למטוס פרטי.)

 ”אני ממש ממש מופתע לרעה ומאוכזב מאופי הבית” אומר משה גלאמין בסיום הסרט ואני בטוחה שהוא חושב שעשה שירות טוב לזוג בסרט הזה. אבל אם יש מסקנה אחת המתבקשת מהצפייה בו היא ששוב מפגין הזוג נתניהו בוז וזלזול. הפעם זה במשכן בו הם מניחים את ראשם בלילה.

בית ראש הממשלה ראוי לו שיהיה צנוע. אך בית ראש הממשלה בסרט הזה על דייריו- הזוג נתניהו, רחוק מלהיות צנוע. הוא מוזנח! מי שהזניח אותו ונתן לדברים להגיע לידי כך הם הזוג נתניהו. וכמה לא מפתיע, כמו בניהול ביתו כך גם בניהול המדינה. (או שאולי ההיפך)

 עלות שיפוץ רציני כפי שעולה מן התכנית אמור להיות בסביבות 500,000 ₪ (התייעצתי עם מומחה) זה בהחלט סכום שהיה מאושר למעון ראש הממשלה אילו רק היו מבקשים.

ובנימה אישית:

ביבי, אתה צריך להחליט, קודם ביקשת מהעיתונאים שיעזבו את שרה במנוחה עכשיו אתה שולח אותה בחזרה לגוב האריות?

עוד מהבלוג של מיכל זוהר - סיפורים ודברים אחרים

תצוגה מקדימה

אבא שלי (לא) גיבור

נקישה אחת על הדלת ביום משנה החיים ההוא, בשעה ארבע אחר הצהריים. ומאז שלושים ואחת שנים של ביקור בבית העלמין בכל יום זיכרון. שלושים ואחת שנים של "יתגדל ויתקדש" מפי אב שכול....

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

איך נכשלו צוות מורי שכבה נ"ג בתיכון באר טוביה במבחן הבגרות שלהם – סיפור בחמש מערכות

יום סיום הלימודים, הוא מסורת לתלמידי השכבה המסיימת בבית הספר התיכון באר טוביה. כל שכבה מעוניינת להשאיר את חותמה בדרך זו או אחרת.  הילדים מדפיסים חולצות, צובעים את...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה