הבלוג של michalushinka

michalushinka

עדכונים:

פוסטים: 2

עוקבים: 0

החל ממאי 2017

חברות יקרות,

רציתי להביא קצת מנסיוני בנושא.

זכיתי ל-30 שנות אושר עם בעלי ז”ל שהעניק לי  כל מה שאישה יכולה לבקש לעצמה מבחינה רגשית. לצערי בגיל 45 אמצע החיים התאלמנתי.

ידעתי כי במותו ציווה לי להמשיך את החיים וככל שאקדים כך יהא לו טוב שם למעלה ולי כאן למטה.

באותה תקופה כמובן לא היה אינטרנט ולא סמארטפונים. פשוט נעניתי למודעה בעיתון . כמה קל ופשוט לכאורה אבל כאישה של איש אחד מגיל 15 זה היה מוזר , מביך ומצריך אומץ רב.

למזלי – הצליח לי.

שני תנאים היו לי: ראשית, שיהיה בעל דירה. למקרה וניפרד בשלב כלשהו אדע שיש לו לאן לחזור. וכמובן התנאי השני היה לערוך הסכם ממון.

מלכתחילה הבחנתי והייתי ערה לדפוסי חיים קצת אחרים, קמצנות קלה, אובססיה מסויימת אבל ברמות שידעתי כי אוכל לבלוע. לעגל פינות. שהרי אימי ז”ל לימדה אותי ש”אלץ אין איינעם נישטו בקיינעם” בתרגום- אין הכל באדם אחד.

מערכת זו ארכה 10 שנים. שב ע שנים טובות לאחריהן באו השנים בהן היחסים החלו משתנים בהדרגה . השיא החל כאשר פרש לגמלאות והמציאות אכזבה אותו אל מול ציפיותיו ותוכניותיו לשלב זה של חייו. קמצנותו הקצינה, הופיעו התקפי זעם שאמנם לא היו מופנים כלפי אבל נאמרו על ידי.  הבית התמלא באנרגיות שליליות ואני נהייתי מובנת מאליו .  כמובן הגעתי להחלטה שעלינו להיפרד.

כאן באו שני התנאים שלי לטובה העניין וסיימנו את המערכת בצורה מכובדת .

שנתיים חלפו להן עד שהתאוששתי והרגשתי שוב צורך בזוגיות. הפעם, כבר יש אינטרנט וכל המדיה החכמה ודרך אתר אינטרנטי פניתי לאדם נחמד ושוב קלעתי בול.

בעל דירה, עובד, נעים הליכות ומסודר.

מערכת זו התנפצה לה לאחר 8 שנים. גם במקרה זה ה”תכשיט”  התחרפן לאחר הפרישה לגמלאות. לא מצא את עצמו החל להיות פסיבי ותלותי, והספורט החביב עליו היה הצעידה בין כןרסת הטלוויזיה לעמדת המחשב . פה זה שוב נגמר.

אמנם כולנו מכירות את האמרות “לא טוב היות אדם לבדו” או “נחמד להזדקן ביחד” גם אני חושבת כך אבל המציאות טפחה על פני ושינתה את דרך חשיבתי.

היום בגילי, 67 החלטתי  “לא עוד”!

לעיתים הלבד החופשי המשוחרר הרבה יותר כייפי מזוגיות חונקת

לנשים מעל גיל 50 אני יכולה לייעץ : בחרו לכן את “המוצר המוגמר” קחו אותו אחרי הפרישה לגמלאות. אלא אם כן אתן מוצאות עלם חמודות, ואז לא תהיינה צפויות  להפתעות.

באהבה ושמחה רבה

שלכן מיכלושינקה.

עוד מהבלוג של michalushinka

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 1 year

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה