הבלוג של סדן

מיכל סדן הפקת אמנות

חברת " סדן הפקת אמנות" מובילת הפקת תערוכות מקוריות ואירועי תרבות ייחודיים , גילוי אמנים, והתמחות באירועי אמנות פלאסטית. הפקת תערוכות ייחודיות על פי דרישה, עבודה מול עמותות למינוף ע"י תערוכות נושא, טיפול וייעוץ... +עוד

חברת " סדן הפקת אמנות" מובילת הפקת תערוכות מקוריות ואירועי תרבות ייחודיים , גילוי אמנים, והתמחות באירועי אמנות פלאסטית. הפקת תערוכות ייחודיות על פי דרישה, עבודה מול עמותות למינוף ע"י תערוכות נושא, טיפול וייעוץ אישי קבוע ויום יומי במאגר של כ-1,000 אמנים בארץ ובחו"ל, התמחות באירועי אמנות גדולים ועבודה מול מוסדות תרבות נחשבים לשם קיום תערוכות במוקומותיהם. ניסיון בהפקת כ-180 תערוכות יחיד וקונספט לאורך השנים, ובחללים שונים בכל הארץ. התמקדות באמן עצמו, אישיותו , הביוגרפיה שלו וכיצד הוא יוצר. ליווי האמן/נית החל מבחירת חלל התצוגה, בחירת האוצרת, עיצוב ההזמנה, פירסום התערוכה ויחסי ציבור מאסיביים וממוקדים לקראת הפתיחה ,הנחיית אירועי האמנות ושיחי גלריה באופן קליל וקולח.

עדכונים:

פוסטים: 198

החל מדצמבר 2011

בתערוכתו הנוכחית בגלריה אפרת בתל-אביב, ניצן אבידור מציג סדרה גדלה של דמויות אנושיות המחוברות אל הלב בשפת גוף אישית ובהקשר סמלי פיוטי שונה ומגוון. יצירתו של אבידור עשויה מקורטובים של ביקורת וסרקזם מהול בהומור חכם ושנון. הפסלים המתכתיים צבועים בגוונים מרהיבי עין, כמקובל בשפת האמנות בסגנון פופ – המעניקים להם חיות ושובבות מרנינה.

15/04/2015

“אנשים קטנים”-
ניצן אבידור – יוצר אמנות מהלב
אוצר: דורון פולק
‏‏עותק של ___ש___ƒ__נ_ס_ש_ף_ץ_¿-_007‏‏עותק של אבידור ניצן-0085‏‏עותק של אבידור ניצן-0044
פתיחה חגיגית : יום חמישי 30.4.2015 בשעה: 20:00 בגלריה אפרת, רח גורדון 21,תל אביב
ניצן אבידור הנו פסל ברזל בעל דמיון ומעוף חסר גבולות המעניק משמעות מיוחדת לדמויות הלקוחות מעולם התרבות, הספרות, המסורת והאמנות. פסליו הפיגורטיביים רבי הסמליות והאלגוריה שובים את העין ואת הרגש ומתחבבים עד מהרה על כל הצופה בהם.
בתערוכתו הנוכחית בגלריה אפרת בתל-אביב, הוא מציג סדרה גדלה של דמויות אנושיות המחוברות אל הלב בשפת גוף אישית ובהקשר סמלי פיוטי שונה ומגוון. יצירתו של אבידור עשויה מקורטובים של ביקורת וסרקזם מהול בהומור חכם ושנון. הפסלים המתכתיים צבועים בגוונים מרהיבי עין, כמקובל בשפת האמנות בסגנון פופ – המעניקים להם חיות ושובבות מרנינה.
‏‏עותק של ___ש___ƒ__נ_ס_ש_ף_ץ_¿-_077
השפעתם הרבה של המיתוסים הן של התנ”ך והן של האמנות והתרבות השאובה מסיפורי המיתולוגיה היוונית על פסליו המסוגננים של ניצן הופכים אותו לאמן בעל סממנים ייצוגיים אוניברסאליים המובנים בכל מקום על פני הגלובוס. בעוד שפסלי החוצות המונומנטאליים שלו מדברים עם האוכלוסייה העירונית, עם אזרחי הארץ והמקום, פסליו הקטנים וחיבורם אל מוטיב הלב – יכולים להיות ניידים ולדבר לכל אזרחי תבל.
‏‏עותק של ניצן אבידור 2‏‏עותק של ___ש___ƒ__נ_ס_ש_ף_ץ_¿-_035‏‏עותק של אבידור ניצן-0044
ניצן אהב אמנות עוד משחר ילדותו והחל לפסל לפני כעשר שנים. הוא מתגורר ויוצר במושב גן חיים בשרון, שם אסף בתחילה צינורות מתכת מהם הרכיב את פסליו הראשונים. עם השנים עבר מפיסול דו ממד של קווי ברזל במרחב ופיתח שיטה של פיסול ברצועות מתכת המעניקות לעבודות מרחב תלת ממדי.
נושאי הפסלים של ניצן נבחרים מעולם המיתוס והתנ”ך ממש כמו מחיי היומיום ומהעולם בו הוא נמצא. לניצן חשוב הקשר עם הצופה ועבודותיו מתקבלות באסרטיביות ובאהדה מרובה על ידי קהל מעריציו. נושאי פיסולו בממד הגדול כמו בממד הקטן כוללים: נושאי אהבה זוגיות, פריון ומשפחה, האדם והחי, ניצן יואל אבידור הציג את תערוכותיו בהצלחה יתרה בפסטיבל עכו – “זמן שאול” -2007, “מבט קרוב רחוק” בפארק בכפר סבא -2008, “דרך הפסלים” – ממילא ירושלים – 2009,”רישום בחלל” מכללת אחווה – 2011, פרויקט פיסול בפארק ירוחם – 2014.
דורון פולק / אוצר התערוכה
נעילה:28.5.2015
שעות ביקור בתערוכה : ב’ ד’ 11:00-13:00
ג’ ה’ 11:00-13:00 17:00-19:00
יום שישי : 10:30-13:00
אתר: http://www.nitzanavidor.com/
האמן בפייסבוק:

https://www.facebook.com/nitzan.avidor?fref=ts

תערוכות :
שנת 2005
תערוכה קבוצתיות ,עמותת אומני המושב והכפר
1. גלריית תנועת המושבים בתל אביב .
2. גלריית המועצה האזורית דרום השרון .
אוצר: שמאל מיוחס.

שנת 2006
תערוכת יחיד “ילדותי השנייה”
קריית המועצה האזורית דרום השרון .
אוצר: משה קדם

שנת 2007
תערוכת יחיד “יצירה בזמן שאול”
פסטיבל עכו לתיאטרון ישראלי אחר
אוצרת: ציפי יפעת

שנת 2008
תערוכת יחיד “מבט קרוב רחוק ”
תערוכת קבע ,פארק עירוני כפר סבא
אוצר: רפי ברביבאי

שנת 2009
תערוכה קבוצתית “דרך הפסלים”
שדרות ממילא ירושלים
אוצרת: ציפי ויטל

שנת 2010
תערוכה קבוצתית “אדמה”
קריית המועצה האזורית דרום שרון
אוצרת: איה ברנהרד

שנת 2011
תערוכת יחיד “רישום בחלל”
תערוכת קבע בקמפוס האקדמי אחוה
אוצר: רפי ברביבאי
יעוץ אמנותי מיקי בנאי , משרד החינוך

שנת 2013
תערוכה קבוצתית “הומור וסאטירה”
שדרות ממילא ירושלים אוצרת: ציפי ויטל

עוד מהבלוג של סדן

תצוגה מקדימה

קוסמת הצבעים רונית קריסטל-בתערוכה חדשה בתל אביב

קוסמת הצבעים יוצאת לאור האמנית רונית קריסטל, תופעה ויראלית ברשת, מציגה תערוכת יחיד ראשונה פתיחה חגיגית: יום חמישי,...

תצוגה מקדימה

'ברוך שעשני אישה'-תערוכת קיץ חברתית

תערוכת 'ברוך שעשני אישה' אוצרת: נגה ארד-אילון תערוכת 'ברוך שעשני אישה' שתיפתח בתיאטרון ירושלים ב-26.7 מציגה מאה פורטרטים נשיים שצולמו על ידי קהילת 'נשים מצלמות' ומהווה תשובה אמנותית לסוגיית...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

תערוכת Mask מחווה לפסטיבל המסיכות של וונציה וחג הפורים

  תערוכת "Mask" פתיחה חגיגית : מוצ"ש, 15.3.2014 בשעה : 20:00 בגלריית האורגים 21, חולון אוצרת – יפה עמרני-שוחטים לקראת חג...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה