הבלוג של סדן

מיכל סדן הפקת אמנות

חברת " סדן הפקת אמנות" מובילת הפקת תערוכות מקוריות ואירועי תרבות ייחודיים , גילוי אמנים, והתמחות באירועי אמנות פלאסטית. הפקת תערוכות ייחודיות על פי דרישה, עבודה מול עמותות למינוף ע"י תערוכות נושא, טיפול וייעוץ... +עוד

חברת " סדן הפקת אמנות" מובילת הפקת תערוכות מקוריות ואירועי תרבות ייחודיים , גילוי אמנים, והתמחות באירועי אמנות פלאסטית. הפקת תערוכות ייחודיות על פי דרישה, עבודה מול עמותות למינוף ע"י תערוכות נושא, טיפול וייעוץ אישי קבוע ויום יומי במאגר של כ-1,000 אמנים בארץ ובחו"ל, התמחות באירועי אמנות גדולים ועבודה מול מוסדות תרבות נחשבים לשם קיום תערוכות במוקומותיהם. ניסיון בהפקת כ-180 תערוכות יחיד וקונספט לאורך השנים, ובחללים שונים בכל הארץ. התמקדות באמן עצמו, אישיותו , הביוגרפיה שלו וכיצד הוא יוצר. ליווי האמן/נית החל מבחירת חלל התצוגה, בחירת האוצרת, עיצוב ההזמנה, פירסום התערוכה ויחסי ציבור מאסיביים וממוקדים לקראת הפתיחה ,הנחיית אירועי האמנות ושיחי גלריה באופן קליל וקולח.

עדכונים:

פוסטים: 194

החל מדצמבר 2011

“צבעי מים”
לירית שפיר- שמש

תערוכת צילום ייחודית המאופיינת בצבעים, שקיפות, אינטרפרטציות על מים וקולות של רגעים אותנטיים יומיומיים המקבלים ביטוי אוניברסלי.

פתיחה חגיגית: 5.1.2014 בשעה : 19:00

בגלריית “הבית הירוק” אוניברסיטת ת”א

רח’ ג’ורג’ וייז 24 , רמת אביב

אוצר התערוכה: גיא עולמי


“צבעי מים”

בתערוכת היחיד השלישית שלה, , לוקחת אותנו לירית שפיר שמש למחוזות רחוקים, רטובים, מעורפלים, גשמיים. סקרנותה היצירתית, חיפושה המתמיד אחר המבע האישי, ניסיונה להעביר את רגשותיה החושיים לסביבה – אלה הם המאפיינים המובהקים של אמנותה.

עבודות הצילום של לירית פותחות לצופה צוהר אישי אל עולם המים הנסתר, שתמיד היה שם, אך קרוב לוודאי שלא טרחנו להבחין בו כלל. זה אותו העולם המשתקף אלינו, הנמצא שם בשלוליות כשהחושך יורד על העיר, בה בשעה שהאורות האורבניים מנצנצים סביב ומשחקים של אור וצל בשילוב של תאורה טבעית ומלאכותית יוצרים עולם חדש של מסתורין וסקרנות בתוך הטיפות השקופות.

לאחר החשיפה הראשונה בתערוכה ״אור קולי״ (ינואר 2012) בגלריה “פיטשארט” ברעננה, אזרה לירית אומץ ויצאה מן הבועה אל הקירות של “בית ספיר” בכפר-סבא, כתושבת המקום, להצגת תערוכת היחיד השנייה שלה, ״בועות״, (יולי 2013)..

עתה, בבית הירוק, בתערוכתה השלישית “צבעי מים” (ינואר 2014) היא מרחיבה את היריעה הצילומית על בסיס תערוכתה הקודמת. בתערוכה תוצגנה 30 עבודות בהן מתקיים אלמנט המים כמוטיב מוביל בצילומיה של לירית, בשלל צורות, פורמטים וגוונים.

לירית אוגרת רגעים של מים זורמים, קפואים, אותם היא לוכדת כבועות בתוך כוס סודה, בטיפות, בשלוליות. מבעד משקפיה נחשף עולם שלם של רגעים קסומים ורטובים. התערוכה החדשה נוסכת ביטחון בצופה ונותנת אספקט נוסף מראייתה האמנותית הכול כך מוקפדת של לירית אשר מבטאת בבואה של חיוניות, שמחת היצירה ואהבת החיים.

שעות פתיחה: א’-ה’ – 09:00-17:00

לתיאום ביקורים: הבית הירוק 03-6406493 / לירית שפיר שמש 052-8633013

מועד נעילת התערוכה: 28.02.2014

עוד מהבלוג של סדן

תצוגה מקדימה

קוסמת הצבעים רונית קריסטל-בתערוכה חדשה בתל אביב

קוסמת הצבעים יוצאת לאור האמנית רונית קריסטל, תופעה ויראלית ברשת, מציגה תערוכת יחיד ראשונה פתיחה חגיגית: יום חמישי,...

תצוגה מקדימה

'ברוך שעשני אישה'-תערוכת קיץ חברתית

תערוכת 'ברוך שעשני אישה' אוצרת: נגה ארד-אילון תערוכת 'ברוך שעשני אישה' שתיפתח בתיאטרון ירושלים ב-26.7 מציגה מאה פורטרטים נשיים שצולמו על ידי קהילת 'נשים מצלמות' ומהווה תשובה אמנותית לסוגיית...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

תערוכת Mask מחווה לפסטיבל המסיכות של וונציה וחג הפורים

  תערוכת "Mask" פתיחה חגיגית : מוצ"ש, 15.3.2014 בשעה : 20:00 בגלריית האורגים 21, חולון אוצרת – יפה עמרני-שוחטים לקראת חג...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה