הבלוג של סדן

מיכל סדן הפקת אמנות

חברת " סדן הפקת אמנות" מובילת הפקת תערוכות מקוריות ואירועי תרבות ייחודיים , גילוי אמנים, והתמחות באירועי אמנות פלאסטית. הפקת תערוכות ייחודיות על פי דרישה, עבודה מול עמותות למינוף ע"י תערוכות נושא, טיפול וייעוץ... +עוד

חברת " סדן הפקת אמנות" מובילת הפקת תערוכות מקוריות ואירועי תרבות ייחודיים , גילוי אמנים, והתמחות באירועי אמנות פלאסטית. הפקת תערוכות ייחודיות על פי דרישה, עבודה מול עמותות למינוף ע"י תערוכות נושא, טיפול וייעוץ אישי קבוע ויום יומי במאגר של כ-1,000 אמנים בארץ ובחו"ל, התמחות באירועי אמנות גדולים ועבודה מול מוסדות תרבות נחשבים לשם קיום תערוכות במוקומותיהם. ניסיון בהפקת כ-180 תערוכות יחיד וקונספט לאורך השנים, ובחללים שונים בכל הארץ. התמקדות באמן עצמו, אישיותו , הביוגרפיה שלו וכיצד הוא יוצר. ליווי האמן/נית החל מבחירת חלל התצוגה, בחירת האוצרת, עיצוב ההזמנה, פירסום התערוכה ויחסי ציבור מאסיביים וממוקדים לקראת הפתיחה ,הנחיית אירועי האמנות ושיחי גלריה באופן קליל וקולח.

עדכונים:

פוסטים: 194

החל מדצמבר 2011

שבעה אמני צילום מציגים בתערוכה זו צילומים העוסקים בנושאים חברתיים מרתקים. כל אמן מביא את יכולותיו מתוך היבט עשייה יצירתי ופרטי. משמות הנושאים ניתן ללמוד על דרך הבחירה והראייה היצירתית והאומנותית.

23/06/2012

פוקוס – תערוכת צילום קבוצתית בנושאים חברתיים

פתיחה: 28.6.2012 בשעה: 18:30

בספרייה למדעי החברה

אוניברסיטת ת”א

“בועה”, “שוטטות”, “אנונימי”, “מחאה”, “אדום”, “גרפיטי”, “מורכבות”

שבעה אמני צילום מציגים בתערוכה זו צילומים העוסקים בנושאים חברתיים מרתקים. כל אמן מביא את יכולותיו מתוך היבט עשייה יצירתי ופרטי. משמות הנושאים ניתן ללמוד על דרך הבחירה והראייה היצירתית והאומנותית.

“בועה” – אורנה טימן מדברת על שילוב של ביחד ולחוד, על הרגשה                                                                                                 של ניכור וכל אחד לעצמו.”  גם היחד מלא בבועות של אנשים כשכל אחד הוא לעצמו ולבד.

“שוטטות” – מיכל אבידן בוחרת לצלם את אנשי השכונה בה קיימת אוירה של חום וביתיות. תחושה שכבר כמעט אינה קיימת במקומות אחרים.

“אנונימי” – חביב האוספטר מביא את האדם, אנונימי ככל שיהיה, הופך להרף עין לכוכב מבלי שבחר בכך. אנחנו נעים בתוך עולם שלעיתים לא ישמע את סיפורנו אלא אם מישהו יכוון אלינו  זרקור, עדשת מצלמה או תשומת לב.

“מחאה”- מורן מורדו קשורות למחאות חברתיות שונות- (סביבה ירוקה, גלעד שליט, צדק חברתי, שמאל, גירוש ילדי עובדים וכו’.

“אדום” – תום אלון חושף בפנינו סידרת צילומים המהווים תיעוד אוהדים. ברגעים בהם ניתן לראות על כל אחד בקהל אם הוא אדום.

“גרפיטי-דבר אל הקיר” – מיכל שיש גרפיטי בכל העולם הפך לשפה תקשורתית ישירה מכוונת ונגישה לכל העובר ברחוב. הגרפיטי מאפשר הצהרת  רגשות אהבה או כעס, עמדה פוליטית וחברתית.  סוג של תקשורת המונים.

“מורכבות” – שרון בן אריה מעבירה דרך עדשת המצלמה רגעים קטנים המנציחים את

הסיפור האנושי הגדול מהפאזל החברתי האנושי.

אוצרת התערוכה -  רחל זיו  לראיון ועיתונאים: מיכל סדן 054-8820293

נעילת התערוכה 16.8.2012

מנהלת הספריה: הגב’ שלומית פרי

טל’: 03-6405209/9528 | פקס: 03-6407840 | דואל:[email protected]

עוד מהבלוג של סדן

תצוגה מקדימה

קוסמת הצבעים רונית קריסטל-בתערוכה חדשה בתל אביב

קוסמת הצבעים יוצאת לאור האמנית רונית קריסטל, תופעה ויראלית ברשת, מציגה תערוכת יחיד ראשונה פתיחה חגיגית: יום חמישי,...

תצוגה מקדימה

'ברוך שעשני אישה'-תערוכת קיץ חברתית

תערוכת 'ברוך שעשני אישה' אוצרת: נגה ארד-אילון תערוכת 'ברוך שעשני אישה' שתיפתח בתיאטרון ירושלים ב-26.7 מציגה מאה פורטרטים נשיים שצולמו על ידי קהילת 'נשים מצלמות' ומהווה תשובה אמנותית לסוגיית...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

תערוכת Mask מחווה לפסטיבל המסיכות של וונציה וחג הפורים

  תערוכת "Mask" פתיחה חגיגית : מוצ"ש, 15.3.2014 בשעה : 20:00 בגלריית האורגים 21, חולון אוצרת – יפה עמרני-שוחטים לקראת חג...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה