הבלוג של סדן

מיכל סדן הפקת אמנות

חברת " סדן הפקת אמנות" מובילת הפקת תערוכות מקוריות ואירועי תרבות ייחודיים , גילוי אמנים, והתמחות באירועי אמנות פלאסטית. הפקת תערוכות ייחודיות על פי דרישה, עבודה מול עמותות למינוף ע"י תערוכות נושא, טיפול וייעוץ... +עוד

חברת " סדן הפקת אמנות" מובילת הפקת תערוכות מקוריות ואירועי תרבות ייחודיים , גילוי אמנים, והתמחות באירועי אמנות פלאסטית. הפקת תערוכות ייחודיות על פי דרישה, עבודה מול עמותות למינוף ע"י תערוכות נושא, טיפול וייעוץ אישי קבוע ויום יומי במאגר של כ-1,000 אמנים בארץ ובחו"ל, התמחות באירועי אמנות גדולים ועבודה מול מוסדות תרבות נחשבים לשם קיום תערוכות במוקומותיהם. ניסיון בהפקת כ-180 תערוכות יחיד וקונספט לאורך השנים, ובחללים שונים בכל הארץ. התמקדות באמן עצמו, אישיותו , הביוגרפיה שלו וכיצד הוא יוצר. ליווי האמן/נית החל מבחירת חלל התצוגה, בחירת האוצרת, עיצוב ההזמנה, פירסום התערוכה ויחסי ציבור מאסיביים וממוקדים לקראת הפתיחה ,הנחיית אירועי האמנות ושיחי גלריה באופן קליל וקולח.

עדכונים:

פוסטים: 194

החל מדצמבר 2011

מפגש עם האמנית אושרית מינץ הוא חוויה מיוחדת. בביתה החדש המשקיף על נוף פתוח אל הים, נראה שניתנת התייחסות וחשיבות רבה ליצירה. במרכז החדר שולחן אותו עיצב בנה מעץ והיא כל כך גאה בו. יש לה לאושרית סטודיו בקומה עליונה מואר ומלא עבודות , ואתה חש את הגאווה ההנאה ושמחת היצירה שלה. אושרית היא אמנית רב תחומית ,סופרת ,משוררת ,ציירת והיא מקשרת בין כישרונותיה :כותבת שיר על כל יצירה ומציירת ומאיירת את מילותיה. חיפוש הקשר בין הרוחני והאמנותי מתקשר ללימודיה – ספרות ופילוסופיה, ואמנות התיאטרון .

04/05/2018

נוף נשי- תערוכת יחיד מרתקת של האמנית אושרית מינץ
_Z0A4511
בגלריית “הציפור הכחולה”
רח’ רוטשילד 75
פתח תקוה
אוצרת :שרה רז יו”ר עמותת אמני פתח תקוה
_Z0A4514
מפגש עם האמנית אושרית מינץ הוא חוויה מיוחדת.
בביתה החדש המשקיף על נוף פתוח אל הים, נראה שניתנת התייחסות וחשיבות רבה ליצירה. במרכז החדר שולחן אותו עיצב בנה מעץ והיא כל כך גאה בו. יש לה לאושרית סטודיו בקומה עליונה מואר ומלא עבודות , ואתה חש את הגאווה ההנאה ושמחת היצירה שלה. אושרית היא אמנית רב תחומית ,סופרת ,משוררת ,ציירת והיא מקשרת בין כישרונותיה :כותבת שיר על כל יצירה ומציירת ומאיירת את מילותיה. חיפוש הקשר בין הרוחני והאמנותי מתקשר ללימודיה – ספרות ופילוסופיה, ואמנות התיאטרון .
ילדה בראי - Copy
האמנות של אושרית אינה מתעכבת על טכניקה מעולה אלא על תקשורת עם הצופה. היא משפיעה עליו ומעבירה לו מסרים. היצירות של אושרית מעניינות מעוררות חשיבה ואינך יכול לחלוף על פניהן מבלי להתרשם .
ניכר עליה על אושרית המשדרת נשיות ,רכות ,חכמה, וכישרון כי חשוב לה להעמיד את הנשים במקום ראוי ביצירותיה.
בתערוכה זו הושם דגש על נוף נשי. היא מעמידה את עצמה בסיטואציות שונות. תמונות דיוקן שלה מאחור כשהיא מביטה במראה ובכל פעם מביעה את רגשותיה, כשהיא מביטה על מראה ומשם נשקפת פרשנות שלה לדמות .
אושרית-מינץ-3-517x400
אושרית מעידה על עצמה כי בציוריה הסוריאליסטיים נוצרים דימויים אבסורדיים ולעתים מורכבים, הקשורים לחייה כאישה ולחיי נשים בכלל. סגנון הציור ריאליסטי, אך הדימוי האבסורדי מקנה להם אימפקט רגשי עז. ברבים מהציורים היא משתמשת בגופה כאובייקט, או בדימויים נשיים שונים גם בשילובים עם נופים קמאיים. נושא חיי אישה קרוב לליבה מבחינה רעיונית ורגשית.
במסעותיה בעולם אושרית מביטה בנוף ומיד מקשרת אותו עם השתקפות נשית: במרחבים, בין הסלעים, בין שמיים וארץ ,מציצה ,חולפת אך משאירה לנו מזכרת מתחושותיה.
אמנים היום מתקשים להיות מקוריים לאחר היסטוריה כה ארוכה של יצירה אמנותית ,ורבים מהם חוזרים אל סגנונות ידועים. אושרית התרשמה מציוריו של מאגריט מזדהה איתו ומשתמשת בטכניקה דומה לשלו, במספר עבודות המוצגות בתערוכה זו.
ראוי להתעכב על השירים המלווים את הציורים .
sop-resize-400-_Z0A4503
נעילה : 5.6.2018
שעות פתיחת הגלריה:
שעות פתיחה: ימים שני שישי ושבת 11.00-13.00
ימים שלישי וחמישי 17.00-19.00

עוד מהבלוג של סדן

תצוגה מקדימה

קוסמת הצבעים רונית קריסטל-בתערוכה חדשה בתל אביב

קוסמת הצבעים יוצאת לאור האמנית רונית קריסטל, תופעה ויראלית ברשת, מציגה תערוכת יחיד ראשונה פתיחה חגיגית: יום חמישי,...

תצוגה מקדימה

'ברוך שעשני אישה'-תערוכת קיץ חברתית

תערוכת 'ברוך שעשני אישה' אוצרת: נגה ארד-אילון תערוכת 'ברוך שעשני אישה' שתיפתח בתיאטרון ירושלים ב-26.7 מציגה מאה פורטרטים נשיים שצולמו על ידי קהילת 'נשים מצלמות' ומהווה תשובה אמנותית לסוגיית...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

תערוכת Mask מחווה לפסטיבל המסיכות של וונציה וחג הפורים

  תערוכת "Mask" פתיחה חגיגית : מוצ"ש, 15.3.2014 בשעה : 20:00 בגלריית האורגים 21, חולון אוצרת – יפה עמרני-שוחטים לקראת חג...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה