הבלוג של סדן

מיכל סדן הפקת אמנות

חברת " סדן הפקת אמנות" מובילת הפקת תערוכות מקוריות ואירועי תרבות ייחודיים , גילוי אמנים, והתמחות באירועי אמנות פלאסטית. הפקת תערוכות ייחודיות על פי דרישה, עבודה מול עמותות למינוף ע"י תערוכות נושא, טיפול וייעוץ... +עוד

חברת " סדן הפקת אמנות" מובילת הפקת תערוכות מקוריות ואירועי תרבות ייחודיים , גילוי אמנים, והתמחות באירועי אמנות פלאסטית. הפקת תערוכות ייחודיות על פי דרישה, עבודה מול עמותות למינוף ע"י תערוכות נושא, טיפול וייעוץ אישי קבוע ויום יומי במאגר של כ-1,000 אמנים בארץ ובחו"ל, התמחות באירועי אמנות גדולים ועבודה מול מוסדות תרבות נחשבים לשם קיום תערוכות במוקומותיהם. ניסיון בהפקת כ-180 תערוכות יחיד וקונספט לאורך השנים, ובחללים שונים בכל הארץ. התמקדות באמן עצמו, אישיותו , הביוגרפיה שלו וכיצד הוא יוצר. ליווי האמן/נית החל מבחירת חלל התצוגה, בחירת האוצרת, עיצוב ההזמנה, פירסום התערוכה ויחסי ציבור מאסיביים וממוקדים לקראת הפתיחה ,הנחיית אירועי האמנות ושיחי גלריה באופן קליל וקולח.

עדכונים:

פוסטים: 210

החל מדצמבר 2011

התערוכה “מסע בין עולמות” היא תערוכה בינלאומית המחברת בין אמנים הבאים ממקסיקו, טייוואן וישראל, ומביאה אותם לאוניברסיטה העברית, בירושלים. האמנים מתבטאים בז’אנרים שונים ומגוונים. מהנאיבי דרך הריאליסטי, המופשט וכמו-כן בעבודות תחריט ופיסול. הציירים נותנים ביטוי עז להתרשמותם הפנימית בצבעים עליזים ודמויות בסיטואציות ריאליסטיות ואותנטיות המקבלות ביטוי אוניברסאלי. משתתפים: בן ואנג, רחל לביא, נורית אפשטיין, ציפורה רונן ועדנה בנס.

26/04/2012

התערוכה “מסע בין עולמות” היא תערוכה בינלאומית המחברת בין אמנים הבאים ממקסיקו, טייוואן וישראל, ומביאה אותם לאוניברסיטה העברית, בירושלים.

האמנים מתבטאים בז’אנרים שונים ומגוונים. מהנאיבי דרך הריאליסטי, המופשט וכמו-כן בעבודות תחריט ופיסול. הציירים נותנים ביטוי עז להתרשמותם הפנימית בצבעים עליזים ודמויות בסיטואציות ריאליסטיות ואותנטיות המקבלות ביטוי אוניברסאלי. משתתפים: בן ואנג, רחל לביא, נורית אפשטיין, ציפורה רונן ועדנה בנס.


רחל לביא- ציירת ותיקה שזו לה תערוכה ראשונה. רחל מייצגת בנאמנות את הז’אנר הנאיבי, האידילי, המייפה את המציאות. עבודותיה מצטיינות בסצנות חלומיות הנובעות מדמיונה ומתוך הרגשתה הפנימית. הסטודיו שלה פתוח בשעות הלילה בלבד. על רצפת הסלון המשפחתי היא יוצרת בקלות ובשמחה רבה את אשר עולה בזיכרונה ובדמיונה הפורה. התמונות מלאות אור וצבעים עליזים עד כדי שאת הפרצופים היא צובעת בוורוד.

בן וואנג- צייר. זו תערוכתו הראשונה בארץ. הוא הושפע עמוקות מהאור החזק והצבעים הבהירים והמרחבים בישראל. גילוי זה השפיע רבות על יצירותיו והוא נותן ביטוי להתרשמותו במריחות מכחול חופשיות על הבדים הגדולים המספרים על פנימיותו הנרגשת מגילויים אלו.

נורית אפשטיין- אומנית יוצרת ותיקה. היא מציגה תחריטים המודפסים על נייר יציר כפיה. היא בונה את התמונות שכבות שכבות. היא מבטאת את מאבקו ומרכזיותו של האדם ביקום. בעבודותיה יש נגיעה בין הריאליזם למופשט. הצבעוניות העדינה מעצמת עוד יותר את רגישותה לנפש האדם. את התמונות והפלטות נורית מציגה בלובי התחתון.

עדנה בנס- פסלת ותיקה וידועה בארץ ובחו”ל. מחיפה. עדנה כבר הציגה את עבודותיה לפני מספר שנים. היא מציגה דמויות בסיטואציות ריאליסטיות, חשוב לה לתת ביטוי לתנועה ברגע נתון. ביצירותיה עדנה מעבירה סצנות של רגעים, אותנטיים יומיומיים המקבלים ביטוי אוניברסלי.

ציפורה רונן- אמנית בינלאומית. סגנונות ציוריה המגוונים והרבים הם שילוב בין מקורות השראתה מילדותה במקסיקו ובין סביבת חייה השופעים בישראל, בהם שזרה אין ספור אלמנטים של צבעים, צללים וצורות. חייה היו עצמאיים, מלאים, פוריים וצבעוניים.

הפתיחה החגיגית במעמד שגריר טייוואן.
בתוכנית האומנותית: להקת bellamiya בשירי יין, גרשווין ומיוזיקלס

אוצרת ראשית: זהבה קלמן
אוצרת אורחת:רחל זיו

 
   
 

 

     

עוד מהבלוג של סדן

תצוגה מקדימה

קוסמת הצבעים רונית קריסטל-בתערוכה חדשה בתל אביב

קוסמת הצבעים יוצאת לאור האמנית רונית קריסטל, תופעה ויראלית ברשת, מציגה תערוכת יחיד ראשונה פתיחה חגיגית: יום חמישי,...

תצוגה מקדימה

'ברוך שעשני אישה'-תערוכת קיץ חברתית

תערוכת 'ברוך שעשני אישה' אוצרת: נגה ארד-אילון תערוכת 'ברוך שעשני אישה' שתיפתח בתיאטרון ירושלים ב-26.7 מציגה מאה פורטרטים נשיים שצולמו על ידי קהילת 'נשים מצלמות' ומהווה תשובה אמנותית לסוגיית...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

תערוכת Mask מחווה לפסטיבל המסיכות של וונציה וחג הפורים

  תערוכת "Mask" פתיחה חגיגית : מוצ"ש, 15.3.2014 בשעה : 20:00 בגלריית האורגים 21, חולון אוצרת – יפה עמרני-שוחטים לקראת חג...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה