הבלוג של סדן

מיכל סדן הפקת אמנות

חברת " סדן הפקת אמנות" מובילת הפקת תערוכות מקוריות ואירועי תרבות ייחודיים , גילוי אמנים, והתמחות באירועי אמנות פלאסטית. הפקת תערוכות ייחודיות על פי דרישה, עבודה מול עמותות למינוף ע"י תערוכות נושא, טיפול וייעוץ... +עוד

חברת " סדן הפקת אמנות" מובילת הפקת תערוכות מקוריות ואירועי תרבות ייחודיים , גילוי אמנים, והתמחות באירועי אמנות פלאסטית. הפקת תערוכות ייחודיות על פי דרישה, עבודה מול עמותות למינוף ע"י תערוכות נושא, טיפול וייעוץ אישי קבוע ויום יומי במאגר של כ-1,000 אמנים בארץ ובחו"ל, התמחות באירועי אמנות גדולים ועבודה מול מוסדות תרבות נחשבים לשם קיום תערוכות במוקומותיהם. ניסיון בהפקת כ-180 תערוכות יחיד וקונספט לאורך השנים, ובחללים שונים בכל הארץ. התמקדות באמן עצמו, אישיותו , הביוגרפיה שלו וכיצד הוא יוצר. ליווי האמן/נית החל מבחירת חלל התצוגה, בחירת האוצרת, עיצוב ההזמנה, פירסום התערוכה ויחסי ציבור מאסיביים וממוקדים לקראת הפתיחה ,הנחיית אירועי האמנות ושיחי גלריה באופן קליל וקולח.

עדכונים:

פוסטים: 194

החל מדצמבר 2011

מרכז אימהות הוקם תודות לשותפות שונות שפעלו למען הפרויקט: המחלקה לפיתוח מנהיגות וקידום נשים, המחלקה העירונית לגיל הרך , טיפות החלב, הרשות העירונית לתעסוקה בעירית ירושלים; צעירים במרכז-מרכז הצעירים של ירושלים; נעמת ירושלים; קבוצות הפייסבוק: אימהות פסגת זאב והסביבה, “שכונה צעירה ” פסגת זאב, טיפת חלב–פסגת זאב ,מרכז ברדפילד להורות ומשפחה –ויצו; וקבוצות פייסבוק של אימהות צעירות בירושלים.

12/05/2017

אימהות רבות, בוודאי לילד ראשון מוצאות את עצמן פעמים רבות לבד בשעות הבוקר כאשר העולם סביבן ממשיך בשגרת יומו בעבודה ובמסגרות השונות. לבד עם השאלות, לבד עם המטלות, לבד עם החוויה החדשה של חייהן. מודעות לקושי הזה, קמה יוזמה במחלקה

לפיתוח מנהיגות וקידום נשים בעיריית ירושלים בראשותה של אורלי בן אהרון יועצת ראש העיר למעמד האישה
מרכז אימהות13

לפני כשלוש שנים, הקמת מרכז חדש לאימהות ירושלמיות. במסגרת התוכנית מתקיימים מפגשים אחת לשבוע בימי רביעי בין השעות 9.00-13.00 בסינמה סיטי ירושלים ולאור ההצלחה וההבנה של נחיצותו, נפתחה שלוחה לפעילות בשכונה ירושלמית נוספת-בסניף טיפת חלב פסגת זאב. המרכז נותן מענה לצרכים שונים של נשים לאחר לידה, והעצמה נשית הוליסטית דרך חווית האימהות וחיבור לרשת קהילתית.
המרכז הוקם על ידי שותפים רבים בעירייה ומחוץ לה והובילו אותו שרה ברטל – יועצת מקצועית לפרויקט, המחלקה לפיתוח מנהיגות וקידום נשים, והדר שפיגלמן מנהלת תחום מידע וקהילה, המחלקה לגיל הרך בעיריית ירושלים להן תמיד שלוחה תודה מיוחדת על פועלן למען המרכז.
תכני המפגשים כוללים מגוון רחב של נושאים הרלוונטיים לאימהות בתקופת חיים זו שיכולות להגיע עם תינוקן ולשמוע שלל הרצאות בנושאים כמו: שילוב הורות וקריירה, שילוב הורות וזוגיות, דילמות בהורות, זכויות נשים במקום העבודה, אסרטיביות ושפת גוף, הצבת גבולות בריאים, עזרה ראשונה לתינוקות, יזמות, ייעוץ הנקה, ייעוץ שינה, ועוד. בכל מפגש ניתנת הרצאה ולאחריה משתתפות האימהות עם ילדיהן בסדנא חווייתית כמו עיסוי תינוקות, יוגה לתינוקות וכו’.
מרכז אימהות12
מאז תחילת הפעלת התוכנית באוקטובר 2014 השתתפו בה למעלה מ-1500 אימהות ירושלמיות, רבות מהן חוזרות שוב ושוב למפגשים שהפכו למועדון חברתי עבורן. במפגשים האמהות יכולות לשבור את השגרה, להתייעץ על לבטיהן עם אמהות אחרות וגם לחלוק את שמחת החיוך או ההיפוך הראשון וגם ליצור חברויות חדשות עם אימהות טריות. האימהות יכולות להגיע למרכז עם ילדם לחנות בחניה מסודרת את העגלות, וליהנות ממפגשים בהם בכי של תינוק אינו מפריע למשתתפות כמו גם צחוק או הנקה.
אחת המטרות החשובות בהקמת המרכז היא מתן לגיטימציה ציבורית להיותך אמא, לדעת כי זהו שלב חדש ומרגש ובו זמנית מאתגר ומורכב. המרכז מייצר אפשרויות להכיר נשים בסטטוס דומה ולקבל בו ידע רלוונטי. הוא מקל למשל על החלטות כגון להאריך את חופשת הלידה ולהישאר עם הילד ללא רגשות אשמה או ביקורת. ומאידך לנשים הבוחרות לחזור לעבודה, הוא מספק מידע בנושא שילוב קריירה ומשפחה, זכויות נשים בעבודה וכל מה שצריך לדעת בעולם העבודה הדינאמי של היום.
מרכז אימהות114
זו תכנית המשלימה את השירות הסטנדרטי בטיפות חלב- טיפות החלב העירוניות מפעילים מגוון תוכניות ברחבי העיר: הרצאות להורים, קורסי עזרה ראשונה, משחקיות בטיפות חלב, סדנאות לאימהות בחופשת לידה, הרצאות לאבות, מפגשי העשרה למטפלות, ועוד.”
התגובות מהאימהות הן החלק שמחמם את ליבנו יותר מכל ומוכיח שענינו כאן על צורך גדול-
מיכל גולדשטיין, אם המגיעה למפגשים: “אחרי הלידה, לצאת מהבית זו פתאום משימה מורכבת ומאיימת… אבל המפגשים במרכז אמהות הביאו לי כזה חיבוק גדול של הזדהות והכלה, מלווה במשב של רעננות ושינוי אווירה שנתנו לי כוח לצאת בכל יום רביעי לסינמה סיטי.”

מרכז אימהות הוקם תודות לשותפות שונות שפעלו למען הפרויקט: המחלקה לפיתוח מנהיגות וקידום נשים, המחלקה העירונית לגיל הרך , טיפות החלב, הרשות העירונית לתעסוקה בעירית ירושלים; צעירים במרכז-מרכז הצעירים של ירושלים; נעמת ירושלים; קבוצות הפייסבוק: אימהות פסגת זאב והסביבה, “שכונה צעירה ” פסגת זאב, טיפת חלב–פסגת זאב ,מרכז ברדפילד להורות ומשפחה –ויצו; וקבוצות פייסבוק של אימהות צעירות בירושלים.

________________________________________

עוד מהבלוג של סדן

תצוגה מקדימה

קוסמת הצבעים רונית קריסטל-בתערוכה חדשה בתל אביב

קוסמת הצבעים יוצאת לאור האמנית רונית קריסטל, תופעה ויראלית ברשת, מציגה תערוכת יחיד ראשונה פתיחה חגיגית: יום חמישי,...

תצוגה מקדימה

'ברוך שעשני אישה'-תערוכת קיץ חברתית

תערוכת 'ברוך שעשני אישה' אוצרת: נגה ארד-אילון תערוכת 'ברוך שעשני אישה' שתיפתח בתיאטרון ירושלים ב-26.7 מציגה מאה פורטרטים נשיים שצולמו על ידי קהילת 'נשים מצלמות' ומהווה תשובה אמנותית לסוגיית...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

תערוכת Mask מחווה לפסטיבל המסיכות של וונציה וחג הפורים

  תערוכת "Mask" פתיחה חגיגית : מוצ"ש, 15.3.2014 בשעה : 20:00 בגלריית האורגים 21, חולון אוצרת – יפה עמרני-שוחטים לקראת חג...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה