הבלוג של מיכל ספוז'ניק

מזל דגים

מידענית העוסקת באיתור ועריכת מידע באינטרנט בכל התחומים, ניתן לבקר באתר העיסקי שלי ולקרוא עוד אודותיי, בנוסף אני משלבת בין העולם הפרקטי לבין היצירתיות, סקרנית ובעלת רצון לדעת וללמוד דברים חדשים מדי יום. אני גם מאמנת... +עוד

מידענית העוסקת באיתור ועריכת מידע באינטרנט בכל התחומים, ניתן לבקר באתר העיסקי שלי ולקרוא עוד אודותיי, בנוסף אני משלבת בין העולם הפרקטי לבין היצירתיות, סקרנית ובעלת רצון לדעת וללמוד דברים חדשים מדי יום. אני גם מאמנת אישית/עסקית בעלת אינטואיציה גבוהה לאבחון וייעוץ במיקוד להשגת יעדים וקבלת החלטות. האתר שלי: http://www.Michal-info.com

עדכונים:

פוסטים: 28

החל מספטמבר 2010

עוצמה נשית היא הקסם שמגיע מתוכנו וגורם לנו להיות מוארות באור שכולו אהבה ושפע. עוצמה נשית היא לא רק מה שמתבטא מבחוץ, אלא בעיקר מבפנים ומתוך הלב.

02/10/2011

כבר רשמתי באחד הפוסטים הקודמים בבלוג, ומי שמכיר אותי יודע את זה, שהדמות ההיסטורית שהשאירה עליי חותם עמוק כאדם וכאישה היא קליאופטרה.

קליאופטרה מייצגת בעיניי אידיאל נשי שאני מיישמת גם בחיים שלי ומאמינה בו בכל ליבי: אידיאל של עוצמה נשית, קסם אישי, והיכולת להאמין בעצמך וביכולותייך ולהגן עליהם בכל מחיר.

קליאופטרה מייצגת עוצמה נשית כי היא יותר מכל הבליטה את יכולות המנהיגות שלה בעידן שנשלט על ידי גברים ואף הקסימה את כל סובביה והערימה על אויביה כדי להרחיב את האימפריה שלה כפי שאף מנהיג אחר לא הצליח לפניה.

העוצמה הנשית שלה גם מתבטאת בחוכמה ייחודית וקסם עוצר נשימה. היא כבשה את ליבם של שני מנהיגים ומצביאים ידועים בהיסטוריה: יוליוס קיסר ומרקוס אנטוניוס. היא גם כבשה את לב ההמונים של בני עמה וידעה בחוכמה לעקוף את מתחריה ואויביה ,גם מבית, כדי להנהיג ביד רמה אימפריה שלמה.

הסופרלטיבים שאני מעניקה לקליאופטרה למעשה מייצגים אישה ,אפילו בימינו , שפשוט שמה פס על העולם ועושה מה שנכון לה וטוב עבורה ולמי שיש בעיה, פשוט לא מעניין אותה. אין זה אומר שצריך לוותר על ערכים מוסריים אלא פשוט לעשות מה שנכון לך ולא להתחשב בדעות של אחרים. זה בעיניי ביטחון עצמי וחוכמה עילאית שמבטאת עוצמה נשית.

בשנים האחרונות, ואגב אני כבר אוטוטו בת 30, למדתי שככל שתאמיני בעצמך יותר, להקשיב לאחרים אבל לא לקחת את דבריהם כעובדה מוגמרת אלא להקשיב קודם לעצמך, להחליט שאת מעזה ועושה ולא מעניין שום דבר אחר, רק ככה אפשר להתקדם בחיים בכל התחומים ולהגיע להישגים שמעולם לא חלמת עליהם. הבנתי שכשאני עושה את זה, אני מאושרת ומאמינה בעצמי יותר מאי פעם, והעוצמה הנשית מבפנים מגיעה לגבהים מדהימים. זה פשוט שילוב של ביטחון עצמי ושל אמונה בעצמך ,חוכמה של ניסיון חיים, וזה הסוד לחיים של עוצמה מכל הבחינות. לחיים של שפע ללא ספקות, לחיים שבהם את יודעת שגם אם יהיה מכשול הניצב לפנייך, את תצליחי להתגבר עליו ואם לא אז תרוויחי שיעור לחיים שיעשיר את חוכמת החיים וזה גם חלק מהתבגרות שלנו כבני אדם. כי זה כוח האמונה והעוצמה הפנימית שמביא אותנו להישגים נפלאים ולעוצמה נשית במלוא הדרה במכלול הזה של החיים.

העוצמה הפנימית הזו גם מעניקה לנו את היכולת ליהנות מהרגעים הקסומים שמרכיבים את חיינו, מרגעים יקרים עם האהובים שלנו, ואפילו לחייך מפלאי הטבע היומיומיים כמו זריחת השמש , יופיו של הים, והפרחים בשלל צבעים שמקיפים את ארצנו.

 

העוצמה הנשית היא מיוחדת במינה, היא אחת ויחידה והיא מצויה בתוך כל אחת מאתנו, כל אחת בדרכה.

 

שתהיה שנה מקסימה לכולנו וגמר חתימה טובה!

עוד מהבלוג של מיכל ספוז'ניק

על זוגיות ודנה ספקטור

קליאופטרה- אייקון של עוצמה נשית קליאופטרה, מלכת מצרים בתקופת בית תלמי, היוותה בעיניי מוקד משיכה והערצה לדמות היסטורית שמסמלת בעיניי עוצמה נשית של אישה אחת ששלטה באימפריה רבת עוצמה, שגדלה והתרחבה עוד יותר בימיה של...

תגובות

פורסם לפני 9 years

מאגרי מידע- יתרונותיהם בעידן המודרני

נכתב על ידי: מיכל ספוז'ניק, M.A, מידענית מקצועית בימינו החשיבות של מאגרי מידע גדולה מאי פעם. ההתפתחות הטכנולוגית של האינטרנט מאפשרת גישה למקורות מידע עצומים עבור ארגונים עסקיים, אנשי אקדמיה, מכוני מחקר ולקוחות פרטיים...

תגובות

פורסם לפני 6 years

טיפים לחיפוש באינטרנט

במסגרת עיסוקי כמידענית אינטרנט, אני מבצעת חיפוש מידע מגוון בכל התחומים וכן עריכתו באופן מקצועי ללקוח בנושאים רבים ומעניינים: עריכת מחקר שוק אנליסטי, חיפוש מידע לתוכנית עסקית של יזמים, עריכת מחקרים אקדמיים ועסקיים, חיפוש...

תגובות

פורסם לפני 9 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה