הבלוג של michal_d

michal_d

עדכונים:

פוסטים: 3

החל ממרץ 2017

אחד הטרנדים החזקים ביותר בשנים האחרונות הוא חדרי בריחה. חדר בריחה זהו משחק קווסט בחיים האמתיים, קבוצות של שחקנים שנכנסות לתוך סיפור ופותרות חידות כדי לצאת מהחדר תוך שעה.  מדובר בחוויה מדהימה של דינמיקה קבוצתית שלעיתים נדירות יוצא לנו להיתקל בחוויות כמוה בחיי היום יום.

נשים המגיעות אליי לחדר מדברות בסיום הפעילות על כך שלא יוצא להן כמעט לראות את הילדים שלהן משתפים ככה פעולה, עובדים ביחד, מקשיבים אחד לשני ונהנים ביחד מאותו הדבר- למרות הפרשי הגילאים ביניהם. השבוע למשל היינו בין חדרי הבריחה ברעננה שאירחו משפחה של יותר מ 30 אנשים לכבוד יום הולדת 82 של סבא. המשפחה קבעה מראש משחקים בכמה חדרי בריחה ברעננה [היופי ברעננה הוא שרוב חדרי הבריחה בעיר (13) נמצאים באותו הרחוב] באותה השעה בדיוק והתחלקה לקבוצות בין החדרים. כך יצא שלמערת הפלאים הגיעה קבוצה שהיא שילוב של דודים, אחים ובני דודים- הדבר יצר דינמיקה בתוך החדר שכנראה לא הייתה נוצרת בשום סיטואציה אחרת- בני משפחה רחוקים מכל הגילאים משחקים ביחד למשך שעה תוך שיתוף פעולה מושלם.

לעומת זאת- פעמים רבות מגיעים אלינו לחדר הורים דווקא כדי לברוח קצת מהילדים. להנות קצת מהביחד, לנסות לפתור בעיות שלא קשורות למשכנתא או לבית הספר, לחשוב קצת אחרת, לצחוק הרבה ולגלות מחדש איך הם משלימים אחד את השני.

הכוח האימהי // חדרי בריחה בישראל

וכמובן – ערב בנות! מגיעות אלינו קבוצות רבות של חברות שמחליטות לגוון קצת ביציאה הקבועה, להשאיר את הפלאפונים מחוץ לחדר לשעה, ללא הבעל / הבן זוג, ללא הילדים, ללא הלחצים של הבית, רק חברות ביחד בתוך החוויה.

מכיוון שאין עניין של כוח פיזי בחדרי בריחה- אנו כנשים יכולות לפתור את החדרים בדיוק כמו גברים (ואפילו יותר טוב מהם :) ) . כמובן שגם אפשר להתאים את החדר לסיטואציה – ישנו מגוון רחב של חדרים, חלקם מתאימים יותר לילדים, חלקם לפעילויות גיבוש של מקומות עבודה, חלקם למשפחות וחלקם לזוגות, אז למה אתן מחכות? השבוע – יום האישה הבינלאומי – ההזדמנות של כולנו להראות YES WE CAN וכמובן להנות על הדרך.

חדרי בריחה מתאימים מאוד גם לקבוצת נשים

—–

הכותבת היא בעלת החדר מערת הפלאים ברעננה.

 

 

עוד מהבלוג של michal_d

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה