הבלוג של michalkreitler

תוססת

עדכונים:

פוסטים: 3

החל מאפריל 2010

אני אוהבת את תל אביב. אוהבת להסתובב ברחובות, אוהבת לטייל בשדרות, אוהבת לפגוש במקרה אנשים שאני מכירה.
 
מה שאני לא אוהבת זה לפגוש אופנועים על המדרכה. וזה קורה המון בזמן האחרון.
 
תארו לכם את התמונה: אני חוזרת מהמכולת, ידיי עמוסות שקיות נפוחות, מאחורי משתרך ילד או שניים, צועדים על המדרכה הצרה, משוחחים בנחת, ופתאום מטרטר מולנו אופנוע גדול ושחור. אנחנו נעצרים, קצת הלומים. אין לאן לזוז: הרחוב צר, השקיות גדולות, הילדים מאחורי.
האופנוע, לעומתנו, לא נעצר. הוא ממשיך ומתקרב בציפיה ש… שמה? שהילדים ואני נרד לכביש? אז לא, אנחנו לא יורדים לכביש, והאופנוע ממשיך לנסוע לעברנו, אפילו לא לאט באופן מיוחד. הילדים מסתתרים מאחורי, הידיים שלי עמוסות בשקיות, אני אפילו לא יכולה לתת להם ידיים – משום מה לא חשבתי שבהליכה נינוחה באמצע היום על מדרכה אצטרך לתפוס את הילדים שלי ולהגן עליהם מפני מפלצת שחורה ממונעת ומאיימת.
בשלב מסוים האופנוע מגיע עד אלינו ובלית ברירה מאט, הגלגל כבר נוגע בשקיות, תמרה צווחת מאחור בבהלה. הנהג, שאפילו לא טורח להסיר את הקסדה השחורה שמסתירה את פניו, מנופף לי בידו שאזוז. אין לי לאן, ואין לי איך להזיז איתי את הילדים שלי. אני לא זזה. הוא מנסה להפחיד אותי בשאגת מנוע, כאילו הוא מתכוון להאיץ. אני לא זזה. הילדים מאחורי, את השקיות כבר עזבתי. בסופו של דבר הוא פולט קללה ונוסע במהירות *לתוך* החצר של הבנין שלידנו, עוקף משם וחוזר למדרכה מעברנו השני.
ואם גם שם יש ילד שירד לתומו לשחק בחצר הבנין? בעיה שלו, כנראה.
 
כל זה כדי לא לנסוע בניגוד לכיוון הנסיעה ברחוב חד סטרי. לדעתי עבירת הנסיעה על המדרכה וסיכון הולכי רגל, חמורה לאין שיעור וראויה לאכיפה פי כמה מעבירת הנסיעה בניגוד לכיוון ברחוב חד-סטרי, אותה עבירה ממנה, כנראה, ניסה נהג האופנוע להימנע.
 
ולא, התיאור של המקרה הנ”ל אינו היפותטי, הוא התרחש ב-1.12.09, ברח` בר-גיורא בת”א, בשעה 13:45 בצהרים. האופנוע מספרו 45-672-70.

עוד מהבלוג של michalkreitler

שלום עולם!

שלום, ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי. אני מרגישה כמו בדירה חדשה, נוצצת, עם ריח של צבע טרי והמון אפשרויות והזדמנויות חדשות... נראה מה יצא מהבלוג הזה....

תגובות

פורסם לפני 10 years

ארזת לבד?

 בימים עברו, בעודי צעירה ועולת ימים, נסיעות לחו"ל היו אירוע מיוחד הראוי להתארגנות רבתי. שבוע לפני הנסיעה כבר היתה רשימה מוכנה, ובה כל הדברים שאני עשויה להזדקק להם במהלך הנסיעה. שלושה ימים לפני הנסיעה כבר ארזתי את המזודה,...

תגובות

פורסם לפני 10 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה