עדכונים:

פוסטים: 2

החל מאוגוסט 2013

תושבים רבים פנו אלי בחודשים האחרונים. המשותף לכולם – התחושה, שהרצליה העיר עוברת משבר מנהיגותי וכבר ברור שנוצר ואקום בכל הקשור לקידום איכות החיים בעיר. תושבים אלה ורבים אחרים החליטו לתמוך בבחירתי לתפקיד, ומכאן הייתה הדרך קצרה לקבל החלטה ולהתחיל לעבוד למען העיר ותושביה.

שמי מיכאלה זידנר, הרצליינית. אני בת 55, נשואה ואם לשניים, תושבת שכונת נווה-עמל, הרצליה מזה 30 שנה.

יש לי את כל הנתונים הנכונים לשמש בתפקיד התובעני והמחייב של ניהול עיר, הן מבחינת ההשכלה והן מבחינת הניסיון. במשך השנים השקעתי הרבה בלימודים וצברתי תארים אקדמאים: תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון במנהל חינוך, תואר ראשון במדעי המחשב ותואר ראשון בספרות, החיבור של כולם יחד משמעו יכולת ללמוד מדיסציפלינות שונות ולהסיק מסקנות הגיוניות ולממש אותן. במהלך השנים הייתי בין השאר: ראש צוות ההקמה של “מרכז יצחק רבין”, מנהלת השיווק של חברת CPM מהגדולות בארץ בתחומה, מנהלת אגף בחברת השיכון והבינוי “אזורים” ויותר מ-10 שנים הייתי מנהלת לשכת ראש העיר הרצליה. שם צברתי ידע, ניסיון, ויכולת להתנהל בנועם מול כל שלל הפרטים האנושיים המרכיבים עיר.

היום, אני מנהלת משותפת ובעלים של משרד לייעוץ תקשורתי ואסטרטגי בהרצליה. חברים שאלו אותי “מיכאלה, את מוכנה לוותר על כל מה שבנית לטובת תפקיד כל כך מחייב ותובעני לוותר על הביטחון הכלכלי, על החיים הטובים ועל החופש שמקנה לך החברה שלך?” מטבע הדברים הייתה זו החלטה לא קלה והיא לא התקבלה כלאחר יד. התייעצתי עם בני משפחתי, עם שותפי למשרד ועם חברים רבים שלחצו עלי לקחת את התפקיד. החלטתי בלב שלם להקדיש את עצמי למען עשרות אלפי התושבים של הרצליה ואני בטוח שאיש מאתנו לא יצטער על כך.

אני מתכוונת לשפר את השרות לאזרח, לרענן את מערכת החינוך בהרצליה, להביא לבניית דיור בר-השגה, להחיל בעיר את תוכנית “עיר ללא אלימות”, להגביר ולשדרג את סיירת ההורים,  להאיץ את קצב ואת איכות השרות באגף ההנדסה, להוביל לאכיפה תקיפה ומקיפה שתשפר את איכות החיים בהרצליה.

בכוונתי לאפשר חניה חינם לתושבי הרצליה בעירם, לתקן את הכניסות והיציאות לעיר, להגביר ולזרז פתרונות דיור לסטודנטים ולערב אותם בקהילה, להקים מחדש את ברכת השחייה  לתושבי נווה-עמל והרצליה הצעירה, להפעיל מחדש את מרכז היום לקשיש ולתקצב את תנועות הנוער ולדאוג לתדמיתן כדי שיסחפו אחריהם אחרים ועוד, ועוד…

איך אעשה זאת?

ראשית, באמצעות קבלת אמון הבוחרים שיבחרו בי לתפקיד ראשת העיר, ויבחרו באנשי תנועת “הרצליה באהבה” התנועה התומכת בי למועצת העיר. מכיוון שכאדם רציני ומחושב איני מאמינה בהפרחת סיסמאות שאין מאחוריהן תכניות פעולה, פרסתי במשנתי, המחולקת עתה בעיר, מכלול של תכניות ופתרונות לבעיות שגובשו עבור העיר הרצליה על-ידי הצוות שאיתי – אנשי תנועת “הרצליה באהבה”. כולם אנשים נפלאים, שהולכים איתי כברת דרך נכבדה וממוקדים בעשייה לטובת העיר, באהבה גדולה, במקצועיות ובאכפתיות.

עדיין צריך להזיז הרים למען הרצליה המתחדשת.

אני, מיכאלה זידנר, מתחייבת לעשות זאת ולהפוך את הרצליה מעיר טובה לעיר מצוינת!

עוד מהבלוג של מיכאלה זינדר

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...