הבלוג של MG יחסים, זוגיות, מיניות

mgrelationship

מרב גלבוע, אימון, ייעוץ, הרצאות וסדנאות בתחום תקשורת, יחסים ומיניות

עדכונים:

פוסטים: 7

החל מפברואר 2014

עברתי תקיפה מינית לא פשוטה, זה הכה בי אחרי כמה שעות…

26/12/2018

עברתי תקיפה מינית לא פשוטה
זה הכה בי אחרי כמה שעות…

אני חולקת פה למרות שקשה לי כרגע ,אבל זו הדרך שלי להתמודד.
לאחרונה היה לי ערב מהמם, חברים שאני מאוד אוהבת, מאוד!
דגמנו שני מועדונים , שתינו , רקדנו , חגגנו ושמחנו.
אני אקדים ואומר כשאישה נמצאת בסיטואציה כזו , לא תמיד היא יכולה להתמודד, לפעמים אנחנו קופאות מעצם החדירה למרחב האישי שלנו.
אז בבקשה אל תשפטו אותי ,עשיתי זאת מצוין לעצמי לאחר מכן.
וזה מה שקרה:

רקדתי עם חברה , היה שיר מעולה, לא הייתי שיכורה והיה לי כיף. תוך כדי ריקוד הצטרף אלינו זכר , היא הייתה מאחורי והוא הצטרף לפני ,כך שאני הייתי באמצע.  בדרך כלל אני לא נותנת לגברים להתקרב אלי ככה, אבל משום מה הוא הגיע בכזה ביטחון שהייתי בטוחה שהם מכירים, רקדנו שלושתנו עד שהיא נטשה אבל את זה הבנתי בדיעבד כי היא הייתה מאחורי.

בשלב מסוים רקדנו מאוד צמוד ואינטימי ,נכון זרמתי עם הריקוד והמגע המנימליסטי שהיה שם, זה עדיין לא נותן לו שום זכות למעבר. בפעם הראשונה שהוא אחז לי את אחד הפלחים של העכוז שלי , הסרתי לו בחיוך את היד וסימנתי לו שלא מתאים, הוא חייך ואמר סליחה , אם רק הייתי יודעת שזה לא היה נגמר בזה הייתי מעיפה אותו ממני.

בלי הכנה מוקדמת הוא תפס לי בחזה וכשתפסתי לו את היד והעפתי אותה משם , הוא לקח לי את היד עיקם לי אותה וסובב לי אותה מאחורי הגב שלי, על פניו מי שראה את זה מהצד היה בטוח שזה מן משחק תוך כדי ריקוד, אבל לי זה כאב, אני עצרתי את הריקוד ואמרתי לו שהוא מכאיב לי ושיעזוב לי את היד , זה לא עזר לי, הוא המשיך להחזיק לי את היד מאחורי הגב במנח כזה שלא יכולתי לזוז כי הרגשתי שהכתף נעתקת לי מהמקום,  הוא חפן את ידו ומעך לי את החזה וצעקת כאב נפלטה מגרוני, הייתי לכודה בידיו ללא שום יכולת תזוזה והוא פשוט נגע בכל חלק בגופי שבא לו.

דרשתי שישחרר לי את היד, שוב ושוב ושוב, לבסוף זה קרה והאלפית שניה שלקח לו לעזוב לי את היד ולתפוס לי את החזה שוב, השאירה אותי בדיוק במקום הקפוא הזה שרק בדיעבד הבנתי מה היה שם, הצלחתי להעיף לו את היד ואז הוא הצמיד אותי אליו ואמר לי באוזן “אני רוצה לדחוף לך את הזין שלי עמוק בתוך הגרון עד שתחנקי” -  הבהלה העמוקה שאולי זה יכול לקרות (למרות שבדיעבד הוא לא באמת היה מצליח לעשות את זה במקום הומה אדם) התחושת עלבון והמקום ההישרדותי האינסטנקטיבי שלי גרם לי להניח את ידי על גרונו ולחנוק אותו עד שממש הרגשתי שהוא לא מצליח לזוז, האלימות שיצאה ממני באותו הרגע הפתיעה אותי והפחידה אותי , הלכתי אחורה הוא עוד הצליח לתת לי חתיכת מכה בתחת ונעלם לתוך הקהל.

חזרתי לחברים שלי כאילו כלום לא קרה, למחרת קמתי לעבודה , קניות וסידורים, עוד בישלתי לערב רקמתי תוכניות, או בקיצור הדחקתי הכל פנימה. כשנכנסתי למיטה לישון שנץ של יום שישי , פתאום בלי הקדמה ובלי הכנה , הגוף שלי התכווץ ופרצתי בבכי פתאומי ,לקח לי כמה דקות להבין מה קורה לי ולהזכר במה שעברתי, ההבנה שהדחקתי ,ההבנה כמה זה היה לי קשה , למרות שהמשכתי כאילו כלום, לקח לזה זמן לחלחל…

אני מרגישה חשופה, אני מרגישה מושפלת, אני מרגישה מפוחדת, אני  עצובה, אני כועסת, אני מאוכזבת אבל בעיקר …
אני מרגישה חסרת אונים וזו חברים , ההרגשה הכי נוראית שאדם יכול להרגיש.

 אז אני פורקת פה ומשתפת, למרות הקושי ואני פונה אל הזכרים מהסוג הזה :

לא הכל מותר

לא הכל לגיטימי

זה לא משנה מה אתם חושבים

תהיו מאופקים

תהיו אנושיים

יום אחד , זכר אחר יעשה את אותו הדבר לאשתך/אחותך/בתך!!!

 

תמונה מאתר Pexeles

תמונה מאתר Pexeles

עוד מהבלוג של MG יחסים, זוגיות, מיניות

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

סיפור בהמשכים בבר - חלק א'

תמיד הסתכלתי בקנאה על נשים שיושבות לבד בבר, פשוט יושבות שותות דרינק להנאתם, ככה פשוט...לי מעולם לא היה האומץ לעשות את זה, כשגרתי בארה"ב זה היה מקובל וככה הייתי מסיימת יום עבודה לפחות פעם בשבוע, בארץ מעולם לא העזתי. לפני...

תצוגה מקדימה

מכתב אישי לבחור שאנס לי את הנפש

אתה אולי לא תקרא את זה לעולם ואולי כן, אבל אני אכתוב לך ולכל אלו שכמותך, אני אכתוב לך כדי שאולי אם פעם במקרה תתקל בזה , תראה מה גרמת לי ואאחל לך לא לעבור את זה בעצמך וקשה לי, כי בא לי ... בא לי...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה