הבלוג של MG יחסים, זוגיות, מיניות

mgrelationship

מרב גלבוע, אימון, ייעוץ, הרצאות וסדנאות בתחום תקשורת, יחסים ומיניות

עדכונים:

פוסטים: 7

החל מפברואר 2014

היה שקט של כמה שניות שנראו לי נצח, האגו המשיך לפמפם, זרק את כל האפשרויות שיש

28/01/2019

נעמדתי ליד השולחן כשגרוני יבש ללא שום יכולת למצוא משפט הגיוני להגיד , האגו צרח לי בראש, איזה פדיחות, את לבד וכולם יודעים את זה , ועכשיו הבחור בא לשבת איתך כי את מסכנה אז אולי יצא לו גם איזה סטוץ ממך…לאחר מלחמת חורמה מול האגו וניסיונות כושלים להשתיק אותו הצלחתי להלביח חצי חיוך ולהתיישב על הכסא בעודי אומרת לעצמי, אם כבר האגו לקח שליטה פה אז לפחות ננסה להוציא ממנו משהו טוב.

התיישבתי על הכסא שלי, הבחור הושיט את ידו ואמר “נעים מאוד גלעד” לחצתי את ידו ועניתי “נעים מאוד גלעד…” הוא חייך בהבנה והרים את הכוס שלו לחיים, (את שמי לא אמרתי) הרמתי את שלי הסתכלנו אחד לשנייה בעיניים, אני כמובן ממקום של בחינה שלא היתה מביישת את בחינות הכניסה להווארד, הוא מצידו רק חייך, חיוך מתוק עוטף ורך.

היה שקט של כמה שניות שנראו לי נצח, האגו המשיך לפמפם, זרק את כל האפשרויות שיש בכמה שניות הנצחיות האלו, לא היו שם אפשרויות פשוטות , האגו עשה מאמצים עילאיים לסבך את המצב הפשוט כל כך ששני אנשים נפגשו במקרה ושותים כוסית ביחד.

“אם תפסיקי רגע את מסע ההבנה שהאגו שלך הכניס אותך, אסביר את הסיטואציה בשמחה” אמר.
עדיין כל מה שהצלחתי לעשות זה לחייך חיוך דבילי שמי שמכיר אותי היה שואל מאיפה זה יצא כי זה לא קורה לי, לי?! תמיד יש מה להגיד.

“ישבתי שם עם החברים וראיתי שאת שותה וויסקי, שזה כשלעצמו חייך אותי, כששאלתי את הברמן איזה סוג וויסקי את שותה, הבנתי שאנו שותים את אותו הסוג, אז אמרתי לעצמי שאני חייב להכיר את האישה המיוחדת הזו שמעבר לכך שהיא יושבת באצילות כל כך נשית בבר לבד , גם שותה וויסקי איכותי, זה כל הסיפור, אז את חושבת שנוכל להכיר , ככה סתם כשני אנשים רגילים?! בלי אתרים ובלי אפליקציות?”

תתפלאו , אבל הצלחתי סופסוף להוציא חיוך רגיל ….

המשך יבוא…

 bottles-1235327__340

עוד מהבלוג של MG יחסים, זוגיות, מיניות

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

המסע שאחרי הפגיעה המינית..

32 שעות אחרי...32 שעות וזה נראה לי כאילו קרה עכשיו לפני דק' ספורות, ככל שעובר הזמן , מתבהרת לי התמונה והפאזל מתחיל לקבל את כל החתיכות החסרות. 32 שעות אחרי ועדיין לא יכולה להפסיק את הדמעות, הם פשוט זולגות...ככה פתאום הן...

תגובות

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

כשזה מכה בך

עברתי תקיפה מינית לא פשוטה זה הכה בי אחרי כמה שעות... אני חולקת פה למרות שקשה לי כרגע ,אבל זו הדרך שלי להתמודד. לאחרונה היה לי ערב מהמם, חברים שאני מאוד אוהבת, מאוד! דגמנו שני מועדונים , שתינו , רקדנו , חגגנו ושמחנו. אני...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה