הבלוג של mgilboa

mgilboa

נעים להכיר שמי מזל גלבוע , מתכננת ומעצבת בתים יפים לאנשים. הקמתי את הסטודיו לפני כעשור, אני חושבת ונושמת עיצוב, חוקרת ומגלה חומרים חדשים, מבקרת בתערוכות בארץ ובעולם וחושפת את הלקוחות למגמות עיצוביות מובילות. כיום מתמחה... +עוד

נעים להכיר שמי מזל גלבוע , מתכננת ומעצבת בתים יפים לאנשים. הקמתי את הסטודיו לפני כעשור, אני חושבת ונושמת עיצוב, חוקרת ומגלה חומרים חדשים, מבקרת בתערוכות בארץ ובעולם וחושפת את הלקוחות למגמות עיצוביות מובילות. כיום מתמחה בתכנון ועיצוב פנים בגישה הסינרגית. גישה זו משלבת בין החומר והרוח שבמרכזה האדם והטבע - יצירת הרמוניה ביניהם לבין הבית בו גרים.

עדכונים:

פוסטים: 2

החל ממאי 2019

אני שניסיתי קפיצת בנג’י , אני שגולשת סקי ממדרונות אינסופיים אני שמנסה ספורט אתגרי בכל הזדמנות, הייתכן שאפחד מהמדיה הדיגיטלית?

21/05/2019

צילום עצמי

צילום עצמי

ניסיתי את מזלי , נרשמתי לקורס ואכן התקבלתי.
ההצלחה הפרטית שלי היא המפתח להצלחתי העסקית , וכל זה טמון בקדמה שנרקמת בעשור האחרון במדיות הדיגיטליות.

בעבר נהגו לפרסם אישיות או עסק ברדיו, בטלויזיה ובעיתונות הכתובה במחירים אסטרונומיים כדי להגיע לקהל היעד שלך, לא עוד.

הגלישה והשיטוט זמינים ופשוטים כערוץ פתוח לקהל בכל העולם, חשיפה אישית ועסקית והידיעה שכל אחד יכול גרמה לי יותר ויותר לרצות להיות במקום הזה, להחשף ולחשוף אותי ואת העסק שלי בכל המדיות הדיגיטליות ובעלויות זניחות.
ידע = כח וברגע שראיתי את קיומו של קורס שכזה שמאפשר לי לעוף ולהצמיח כנפיים, להתחיל להבין את נושא הדיגיטל בצורה מושכלת ויסודית, קפצתי על ההזדמנות שנפלה בחלקי.
אני רוצה ואני יכולה לקדם את עצמי ובהחלט להרגיש שייכת לדור שהולך וצומח כאן שמבין ושמדבר דיגיטליות,
לדבר את השפה עם הצעירים בבית ולהבין את השפה המיוחדת הזו.
להרגיש שזה נגיש ואפשרי בכל גיל.

עוד מהבלוג של mgilboa

תצוגה מקדימה

להכניס צבע לחיינו

כמעצבת פנים, למעלה מעשור אני נדהמת בכל פעם מחדש מהרתיעה ומהחשש שיש לשילובם של צבעים בחלקי הבית , בשנים האחרונות נוכחתי לדעת כמה הנושא הזה חשוב בעיצוב הבית ובתחושה שצבע משדר בכל סביבה. לכל צבע  אנרגיות משלו , אנו לא קולטים...

תגובות

פורסם לפני 3 weeks

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה