הבלוג של mezik-gibor

mezik-gibor

עדכונים:

פוסטים: 7

החל מאפריל 2014

היונה היא סוג של ציפור אשר חיה לאורך כל חייה עם בן זוג אחד, ומחליפה אותו רק במקרה בו הוא מת. ברגע בו מצאה היונה מקום מתאים לקינון היא תתחיל לאסוף ענפים, זרדים ואפילו חוטי תיל, יחד עם הזכר לצורך הקמת הקן. ברגע בו נבנה הקן של הזוג, קשה מאוד לגרום להם להסתלק מן המקום, גם לאחר סילוק הקן. לכן, פעולת הרחקת יונים היא אינה פעולה פשוטה, והיא צריכה להיעשות על ידי מדביר מקצועי. ברגע בו נבנה הקן של היונה היא תטיל בו ביצה אחת או שתי ביצים, כאשר לאחר בקיעתן כל אחד מבני הזוג יהיה אחראי להאכלה של גוזל אחד.

נזקים שונים שגורמות היונים

קינון של יונים בסביבת מגורים עשוי לגרום לנזקים חמורים, ולכן חשוב מאוד לבצע טיפול במזיקים אלו בהקדם.

  • היונה יכולה לגרום למחלת הדרדרת אשר מתחילה בדלקת עיניים, ומתפשטת לדלקת במעיים, בחלקים פנימיים נוספים ולדלקת ריאות.
  • יונים יכולות לגרום לדלקת מוח נגיפית בבני האדם, מחלה קשה שעשויה להיות מסוכנת אם אינה מטופלת בזמן.
  • היונה יכולה לגרום לפאראטיפוס אשר נגרם מחיידק הסלמונלה המצוי בלשלשת, ועשוי לגרום לבני אדם לדלקות פרקים ושלשולים קשים.
  • יונים יכולות להעביר שני סוגים של טפילים: אקרית אדומה, טפיל אשר מוצץ את דמה של היונה, עוקץ את האדם וגורם לאלרגיות קשות, וזבוב היונה, אשר גם הוא עוקץ את האדם ועשוי לגרום לדלקות קשות.
  • בנוסף למחלות ולטפילים אשר עוברים לאדם על ידי היונים, הלשלשת שלהן מכילה חומרים חומציים אשר יכולים לאכל חיפויי אבן ואפילו בטון.
  • היונים מייצרות ערימות רבות של פסולת באזורי מגורים.
  • יונים אשר מקננות בקרבת מטוסי קרב עשויות לפגום בחלקו העליון של המטוס, ולסכן את הטייסים בעת המראה או נחיתה, ועוד…

רשימת הנזקים שהיונים יכולות לגרום רק הולכת וגדלה, ולכן חשוב מאוד למגר את התופעה בהקדם, ולהזמין מדביר מקצועי על מנת שיבצע הרחקת יונים מקצועית ולצמיתות.

מדוע חשוב להיעזר במדביר מקצועי להדברת יונים?

ניתן לנסות לבצע טיפול במזיקים אלו באופן עצמאי, אך הוא לעולם לא יהיה אפקטיבי ויעיל כמו טיפול של מדביר מקצועי. ישנן דרכים רבות להדברת יונים ביניהם: דוקרנים, הרחקה קולית, הרחקה חשמלית, סלילים חדים, דחלילי יונים והרשימה עוד ארוכה. רק בעל מקצוע מנוסה ומיומן יכיר את אמצעי ההדברה השונים, וידע לבחור באמצעי הטוב ביותר להרחקת יונים אחת ולתמיד.

כיצד ניתן לבחור מדביר מקצועי להרחקת יונים?

על מנת לבחור מדביר מקצועי להרחקת יונים חשוב מאוד לברר מה הוא הוותק והניסיון של המדביר בתחום, והאם הוא מומחה בהדברת יונים. נוסף על כך המלצות הן תמיד דרך טובה על מנת לדעת אם איש המקצוע מקצועי וטוב, והמלצות או ביקורות ניתן לבקש ממכרים או בני משפחה, ואפילו דרך גלישה ברשת האינטרנט.

עוד מהבלוג של mezik-gibor

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 5 years

איך מזהים פגיעה של טרמיטים בבית?

באם יש מזיקים שביכולתם לפגוע ברהיטים רבים בבית כמו גם בחלקים ממנו העשויים עץ הם נחילי הטרמיטים. עבור רבים קיום של נחיל טרמיטים בבית ובסביבתו יכול להביא לנזק חסר תקדים בו יידרש טיפול רחב ויסודי כמו גם ויתור על רהיטים מעץ...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

המדריך להדברת טרמיטים נכונה

 הטרמיטים הם חרקים בעלי אופי ייחודי. לכל המינים בסדרה זו יש התנהגות חברתית, כאשר כל קן טרמיטים מכיל מלכה אחת ומלך אחד אשר יכולים להתרבות, וכל השאר הם חיילים או פועלות אשר אינם יכולים להתרבות. תפקידם של הפריטים האחרים הוא...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה