הבלוג של Fanny Rabinovich

meturlelet

בת 40, רווקה. מגדלת ילדה ששאיפת חייה היא להוציא את כל הסובבים אותה מדעתם בנוגע למה היא תלבש בבוקר. לא מתביישת להודות שקומדיות ורומנים רומנטיים עושים לי את זה. חובבת אמנות דקורטיבית ומכורה בגמילה (לשעבר) לקניות מכל סוג שהוא.... +עוד

בת 40, רווקה. מגדלת ילדה ששאיפת חייה היא להוציא את כל הסובבים אותה מדעתם בנוגע למה היא תלבש בבוקר. לא מתביישת להודות שקומדיות ורומנים רומנטיים עושים לי את זה. חובבת אמנות דקורטיבית ומכורה בגמילה (לשעבר) לקניות מכל סוג שהוא. מתחביביי: קניות אונליין, אוכל ולהחליף צבע שיער פעם בחודש לפחות.

עדכונים:

פוסטים: 52

החל מדצמבר 2010

אוכל מחבר בין אנשים, מחבר אותנו אל העבר, אל הזיכרונות שלנו, אל המשפחה שלנו, אולי לסבתא רבא שלא פגשנו, לחברים, לפעמים לאנשים זרים.

12/07/2018

ציור: ליה רבינוביץ צילום: פני רבינוביץ

ציור: ליה רבינוביץ צילום: פני רבינוביץ

“תצעקו את החלומות שלכם”.  שלוש פעמים שמעתי את ההרצאה הזו ובכל פעם שהתחלתי לצעוק, סיימתי בקול ענות חלושה. “הספק הורג יותר חלומות ממה שהכישלון יוכל להרוג אי פעם” כתבה סוזי קאסם אז עכשיו אני מתגברת על הספק, משתחררת מהפחד וצועקת לעולם את חלומותיי כדי לממש אותם.

צילום: פני רבינוביץ

צילום: פני רבינוביץ

אני פני, בת 40, יש שאומרים שיש לי טונות של מלח ופלפל, אמא לביאה, בלוגרית אוכל נלהבת, צלמת חובבת. העסק שלי נוגע באנשים, אוכל ואירוח. אני באמת ובתמים מאמינה שאוכל מחבר בין אנשים, מחבר אותנו אל העבר, אל הזיכרונות שלנו, אל המשפחה שלנו, אולי אל סבתא רבא שלא פגשנו, לחברים, לפעמים לאנשים זרים. זה מאפשר לנו לחוות ולשתף את היופי בחיים הללו. בבישול שלי ובתשוקה שלי להאכיל אחרים, אני הופכת ליוצרת של היופי הזה.

צילום: פני רבינוביץ

צילום: פני רבינוביץ

העסק שלי יציע סל שירותים נרחב. החל מפיתוח מתכונים, הפקות אוכל, הדרכת סדנאות ועד אספקת פתרונות יצירתיים לאירוח לאנשים שמארחים בביתם אך רוצים לחסוך לעצמם את כאב הראש והטרחה שבתכנון ובהפקה. אני מביאה אל העסק שלי את המגע האישי שלי, החשיבה היצירתית ואת הכשרון שרק מחכים להתפוצץ.

מייחלת לדייט עם מישהו שיכול לעזור לי לעוף קדימה, יזם בסצינת האוכל במדינת ישראל שיכול להבין את החזון שלי, לראות את הפוטנציאל שגלום בי, לעזור לי לפתח אותו ולפרוץ איתו קדימה.

עוד מהבלוג של Fanny Rabinovich

תצוגה מקדימה

מי אני? מה אני בכלל?

בכלל לא חשבתי שאתקבל. אני, זו שלא זוכה בכלום אף פעם, זו שגם אם אהיה המשתתפת היחידה בהגרלת שקר כזו או אחרת לא אצליח לזכות, זו שמייחלת לזכות בלוטו אבל אף פעם לא שולחת טופס, התקבלתי. זה לא שאני לא יודעת לבשל, לשמחתי עדיין לא...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

פאי פיצה DEEP DISH PIZZA

פאי פיצה, פיצה בסגנון שיקגו, דיפ דיש פיצה, פיצה בעלת שוליים גבוהים, עבים וקריספיים, המון רוטב עגבניות ושפע גבינה מבעבעת מתחת ומעל שנאפית לרוב במחבת או בתבנית ליצירת השוליים הגבוהים. השכבה העבה של התוספות בפיצת דיפ־דיש...

תגובות

פורסם לפני 8 months
תצוגה מקדימה

עוגת בירה ופירות יבשים אירית

הודעתי לה בשישי, מחר מצלמים. כלומר מחר אני אאפה עוגה. ואת תהיי דוגמנית הידיים שלי, ילדה שלי. ואני אצלם אותך ואת העוגה. ואת תביאי אותי קרוב להתקף לב כשבהיסח הדעת את כמעט תשמטי את העוגה. אבל לא, ברגע האחרון אני אציל את העוגה...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה