הבלוג של Valerie

merhav42

עדכונים:

פוסטים: 5

החל ממאי 2018

איזה אמא לא חולמת על קריירה קרוב לבית, עם שעות נוחות, בלי נסיעות, בלי ביביסיטרים ובלי מירוץ ללא תועלת? במרחב 42, בישוב צופים אמהות נותנות שירותים מגוונים לעסקים בתחום המזכירות והשיווק. רוב השירותים ניתנים משלט רחוק. היום אני צריכה את כל האמהות אתי כדי לעזור למרחב 42 לעוף לשלב הבא ולמצוא את השותף העסקי שרוצה לקחת חלק במיזם וביחד לשנות מציאות תעסוקתית ולהרוויח בגדול.

28/11/2018

איזה אמא לא חולמת על קריירה קרוב לבית, עם שעות נוחות, בלי נסיעות, בלי ביביסיטרים ובלי מירוץ ללא תועלת?
איזה מעסיק לא היה רוצה לקבל עובדת תקתקנית, מסורה שחולמת להצליח בגדול?
איזה ישוב לא היה רוצה לקדם אצלו מקומות עבודה עבור אמהות ועל הדרך להרוויח מזה כסף?
לחץ בפקקים
3 אינטרסים שונים שחיבור מוצלח ביניהם הוא WIN WIN אבל ממש לכולם!
3 גורמים שביחד יכולים לייצר מציאות חדשה ואפילו חלומית: לעבוד קרוב לבית ולגידול ילדים בכיף, להתפתח תעסוקתית וליצור מציאות עסקית ומתקדמת לישובים שונים.
את החיבור הזה אני יצרתי וקראתי לו בשם  מרחב 42. מרחב המייצר את האיזון הנדרש ברמה המשפחתית, הקהילתית והתעסוקתית. אמא רגועה יותר, שכונה רגועה יותר, ויישוב מצליח יותר.
מרחב עבודה2
במרחב 42 החזון שלי היה לייצר עסק חברתי בישוב צופים הנותן שירותים מגוונים לעסקים בתחום המזכירות והשיווק. רוב השירותים ניתנים משלט רחוק אבל לא רק. ניתן גם להגיע מידי שבוע לבית הלקוח או לפגישות שונות. היום אני מרגישה שהגיע זמן לחבר את המיזם, מרחב 42,  ללקוח או אפילו לשותף עסקי שירצה גם לקדם את המציאות התעסוקתי של הרבה אמהות ביישובים שונים בארץ וליצור סביבת עבודה חזקה ומפרגנת לאמהות שרוצות לעבוד קרוב לבית בתחומים שונים כולל הכשרות ואפשרות להתפתח תוך כדי.
אנחנו כמעט שם, יש לנו היום את מרחב העבודה הפיזי, עסקים קטנים שנהנים מהשירות שלנו, ופרילנסרים מכל התחומים. יש גם כמובן נשים שעובדות מהבית בשלט רחוק כי טכנולגית וגם מנטלית עברנו את המחסומים, אז מה חסר לי בעצם? שותף עסקי שרוצה לקחת יחד אתי ועם אמהות של מרחב 42 את המיזם לשלב הבא!
זה לא בשמיים אבל אפשר לעוף על זה בגדול!
www.merhav42.com
ולרי הולצר
054-7357767
כל מה שהעסק צריך

עוד מהבלוג של Valerie

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

סבתא "חנה" מבשלת וסבתא "מרסל" מוכרת

סבתא "חנה" מבשלת וסבתא "מרסל" מוכרת היו לי שתי סבתות חזקות מאוד. שתי הסבתות השפיעו עלי באופן שווה עד היום הזה. שתיהן גדלו במרוקו, אחת עלתה לארץ עם כל המשפחה והשנייה עברה...

תגובות

פורסם לפני 7 months
תצוגה מקדימה

"הפגינו את רגשותכן ואת אומץ לבכן" מהסרט "מים ואהבה" / La Source des Femmes

איזה משפט, תיאור מדויק למעמד הפנימי הנשי, לכוחות הנדרשים מדי יום בין רגשות לאומץ לב, בין תחושת האובדן ל-אי צדק, בין פחד להפגנה. "מים ואהבה" של ראדו מיכליאנו, מתרחש בכפר הררי קטן בצפון אפריקה. נשות הכפר סוחבות את המים ממעיין...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה