הבלוג של הכי ישראלית בעולם

meravtehila

עדכונים:

פוסטים: 63

החל מאוגוסט 2012

אם הייתי איש זקן, עם גבות מלאות צבועות בלבן, עור פנים שזוף ומקומט, מבט ממזרי מרוב גיחוך שבא ממקום עמוק בפנים, הייתי צועדת ישר, מתעייפת ומתיישבת, כי הייתי יודעת שאין לאן ללכת.

אם הייתי גבירה מגונדרת, שברירית ומלאת פוזה, מאופרת להפליא, פס עיפרון שחום היה מקיף את שפתיי מנסה להסתיר את החריצים שמשתבשים עם השנים סביב הפה, מרוב דיבורים של שטויות וריכולים, הייתי מבלה שעות מול המראה, במאמצים להתיפות, להילחם בזמן, להמציא דרכים לגמד את הנזקים של השמש, הניקוטין ולילות חסרי שינה.

אם הייתי חוזרת להיות ילדה קטנה מלאת חיים וחסרת בושה, כזאת שפוצחת בשיר לפני קהל, מרימה הופעה בין רגע של ריקודי עם וחושבת שהצעדים שפיזמה הם הכי יפים בעולם, כזו ילדה שמתנסה בכל דבר חדש, שטועמת כל פרי, חמוץ או מתוק לכשיהיה, הייתי רוכבת כל היום על סוסים וקופצת איתם את המיכשולים הכי גבוהים. כי ילדה קטנה מלאת חיים לא מפחדת יותר מידיי.

אם הייתי נולדת אריה, הייתי לוקחת לעצמי כמה וכמה לביאות שתיהינה לי לנקבות ותבאינה לי צאצאים, הייתי מאלפת כל אחת מהן לטרוף צבי ולא לגעת בו עד שאסיים אני לנבור בו ואשאיר להן את השאריות, שיכבה דקה של בשר דבוקה לעצם.

אילו הייתי נולדת המלך דויד הייתי אוהבת את בת שבע ממש כפי שהוא אהב אותה. הייתי חושקת בה, מתלקחת בנשיותה והייתי עושה איתה ילד, את שלמה, ממש כפי שהם עשו. הייתי מבלה כל דקה מחיי עם בת שבע, חבוקה אליה, מרוחה עליה. הייתי לוקחת אותה איתי לכל מסעותיי, לא הייתי נפרדת ממנה אפילו לא לדקה.

אם הייתי נולדת פרח, והייתי יכולה לבחור איזה, הייתי בוחרת להיוולד נרקיס, אין כמו הריח של הנרקיס. חושני. סודי. מיסתורי וחזק. העדינות היא לא איתו. הייתי רוצה להיות הנרקיס. החושני, התמיר, הקשה להשגה. הייתי הופכת להיות הנרקיס הכי חכם בעולם. הייתי מבלה שעות בתוך ארגרטל של קריסטל על שולחן סלוני אצל משפחות מרובות ילדים ומגלה את כל סודות חייהם.

אילו הייתי נולדת זונה, הייתי מושיעה גברים מבדידותם. הייתי מפיקה אצלם ביטחון. נותנת להם חום. גוף להחזיק בו. הייתי מוותרת על כסף כי הייתי מאמינה שאני במשימה.

אילו הייתי נולדת גבר הייתי הולכת לזונה. קונה נרקיס ומביאה לה אותו במתנה. אחר כך הייתי מזמינה אותה לטיול בגן חיות ומראה לה איך חי האריה עם הלביאות. כשהייתה מתעייפת מההליכה בחצרות גן החיות, הייתי עוצרת איתה במיזנון קרוב וקונה מים לשתיה מאדם זקן עם שיער לבן וגבות מלאות לבנות. הוא היה נותן בנו את מבטו העמוק, וחיוך שלא הסתיר את גיחוכו על החיים בכלל ועלי ועליה בפרט . ואז היתה מושכת את עינינו איזו ילדה קטנה מלאה בשימחת חיים. הילדה היתה מקיפה אותנו בעיגולים, מדלגת, מנטרת כמו סוסה לפני מיכשול. ואז, קולה של אישה מגונדרת מאופרת להפליא עם פס שחום שהקיף את שפתייה החרוצות, גבירה חסרת הבנה, כניראה סבתה של הילדה, היתה קוטעת את עיגולי החיים שתוותה מסביבנו, מבקשת שתירגע, שתתינהג, שתפסיק לרוץ, לשמוח ולפזם. ואז, ממש לפני שהילדה מלאת שימחת החיים הייתה הולכת לתמיד, מתרחקת ממני ומהזונה שאיתי, הייתי שואלת אותה לשמה. והיא היתה עונה לי, בת שבע. קוראים לי בת שבע. אז הייתי יודעת שהיא תגדל להיות אישה נאהבת ונחשקת ואולי תהיה אשת מלך. אלו הם החיים.

עוד מהבלוג של הכי ישראלית בעולם

תצוגה מקדימה

עוד זוג שחיי אחרי בגידה, עוד זוג שמחייך ופצע על שפתיו, סיפור אמיתי שקרה לידי

היא גבוהה ובלונדית. הבלונד לא שלה הוא משטיפות תדירות במספרה שאותה היא פוקדת לפחות פעם בשבוע. השיער יבש בגלל שהיא מתעסקת איתו יותר מידיי. יבש ודליל מכל הדיאטות ההורסניות שהיא מביאה על עצמה. היא אשכנזיה ממוצא גרמני, יקית...

תגובות

פורסם לפני 7 years

לכי לדרכך

אז מה היית רוצה שאגיד לך שאני משוגע עליך וחי רק למענך. שדעתי נטרפה עלי מאהבתי אליך. שאבכה בכל פעם שאת הולכת ממני. שארוץ אליך ואבקש שתישארי כשאני צופה בך מתרחקת? שאצעק כדי שתעצרי ותחזרי אלי. מה את רוצה שאפסיק לאכול כדי שתראי...

תגובות

פורסם לפני 6 years

למה היא כן ואת לא

את לא תדעי, לעולם לא תדעי, למה הוא פסק לאהוב, אם בכלל אהב אותך באיזה יום שהיה. לא תדעי דבר על הסוף ואם יהיה לך עוד רגע להיזכר, את עוצרת את הדמעות באומץ שנישאר לך. לא תדעי אם זו היתה אהבה או עוד הזיה פיוטית שלך, ומה...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה