הבלוג של מירב גת

מירב גת

אין מקום רחוק מידי...

עדכונים:

פוסטים: 144

החל מנובמבר 2014

רומן פסיכולוגי, אפל ומותח

10/10/2017

 

בארבע ידיים / ענבל אלמוזנינו / U ספרות שנוגעת

זהו ספרה הראשון של ענבל שאני קוראת ואין ספק שאקרא את קודמיה והבאים.

שורה של חטיפות פוקדות את העיר נו יורק. שלוש נערות, לורן, קיילי ומייגן, ממשפחות אמידות נעלמות מבית ספר יוקרתי בעיר. סיפור המגיע לעמוד הראשון בכל העיתונים ומחייב את המשטרה לתוצאות מיידיות.

סמנתה רדפילד מתייתמת מהוריה בילדותה וגדלה אצל דודה ואשתו, רוברט וקתרין,  העובדים כפרופיילרים ברשויות החוק. סמנתה מתאהבת בתחום אך בוחרת לא ללכת בעקבותיהם אלא ללמוד תקשורת ולסקר מקרים אלו.

סמנתה עובדת כעיתונאית חוקרת במדור הפלילים של עיתון הדיילי בוסטון ונשלחת לנו יורק לסקר מקרה זה. היא מתחייבת למשטרת נו יורק לשקיפות בכתבותיה כנגד קבלת ידיעות בלעדיות מהם לפרסום. כל כתבה שלה מחייבת את אישורו של מפקד המחלקה, ג’ייקוב טורס,הצ’יף.
שניהם נפגשו בעבר למפגש חד פעמי והם נאלצים ללמוד לעבוד ביחד.

קצב הארועים וההתפתחויות מחייב את ג’ייקוב וצוותו ומנגד את סמנתה לפתרון. הזמן דוחק וחייהן של הנערות בסכנה. רמזים מתחום הכתות מתגלים ויש לפענחם במהירות.
סמנתה מהיותה עיתונאית חוקרת מחפשת ועוקבת אחר הרמזים שצצים. דבר שמכעיס את ג’ייקוב היות וזה מעמידה בסכנה. בין ג’ייקוב וסמנתה מתפתחת מערכת יחסים מחדש. התשוקה בינהם חזקה וחסרת שליטה.

הסיפור מלא מיסתורין, מתח, תשוקה וסקס.
מיהו החוטף? מה עלה בגורל הנערות? מה עלה בגורל יחסיהם של ג’ייקוב וסמנתה?

הכתיבה קולחת ורהוטה. קראתי בנשימה.
אני מכורה לסדרות מתח בסגנון חוק וסדר,CSI, מחשבות פליליות ועוד. הרגשתי שאני צופה בפרק מאחת הסדרות הללו בעת הקריאה.
ממליצה בחום!

עוד מהבלוג של מירב גת

תצוגה מקדימה

אליזבת איננה מאת אמה הילי

זהו רומן מתח מסקרן הכתוב בצורה אמיתית, נוגעת ויפה שלא ניתן להניחו מהיד. זהו סיפור על אישה זקנה ושמה מוד, שזכרונה נמוג לאט. היא מחפשת אחר חברתה הטובה אליזבת. לאן היא נעלמה? האם היא תמצא אותה? במי היא יכולה לבטוח? מוד הינה...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

המלכה היחפה מאת אידלפונסו פלקונס

המלכה היחפה זהו סיפור המחבר בין שתי נשים יחפות, שתיהן מלכות, כל אחת בדרכה. האחת צוענייה גאה שלא תסכים לשים נעליים, גם אם אלו נעלי זהב להופעה מרהיבה, למול מאות מעריצים הבאים לשמוע אותה שרה. השנייה היא משרתת שחורה שיצאה...

תצוגה מקדימה

יום האישה הבינלאומי 2015 - נשים בוחרות להשפיע

רשמים מכנס בנושא נשים, בחירות ופוליטיקה. מרכז נא לגעת, יפו. סייעו בארגון, נכחו, שמעו, תהו, חשבו וכתבו, חברות קבוצת המנהיגות של ויצ"ו תל אביב : מירב גת, יסמין כהן, גיל מרטנס.   יום האשה 2015. תשעה ימים לפני ש(שוב) יתרחשו הבחירות...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה