הבלוג של מרב בן הרוש שני

יומנה של טכנאית ציפורניים

שנה אחרי שעשיתי דוקטורט במניקור-פדיקור הסתבר שאני אלרגית לחומרים שלי, אז אני יוצאת לחפש את עתידי. בת 50 פלוס במסע שלי אל ההצלחה

עדכונים:

פוסטים: 50

החל מינואר 2013

שמתי לב שהחיים מורכבים מדי מכדי לבלות אותם במאבקים פנימיים. מעתה, אומר עיצוב גבות, זה מה שאני אוהבת לעשות

21/09/2014

האם אתם מאלו שקוראים את העמוד האחרון לפני שגמרו לקרוא את הספר? אני לא. לא משנה כמה אני מאותגרת קשב וריכוז – בספרים אני עושה את זה כמו שצריך, לא עוקפת בסיבוב, לא חותכת פינות.

ולמה אני שואלת? כי ככותבת הבלוג הזה אני מרשה לעצמי לחטוא בנקודת קיצורי הדרך ולרוץ דוך לתוך סוף הסיפור של הפגישות של מירב ושלי.

אחד הדברים שלמדתי בתהליך שעברתי אצל מירב זה שהגמישות היא קריטית. שמתי לב שהחיים מורכבים מדי מכדי לבלות אותם במלחמות עם עצמי. אז נגיד, תיאורטית, שהחלטתי שאני שומרת על המשקל שהשגתי באריזה ופירוק X קרטונים במהלך מעבר דירה. אז לא לקחתי בחשבון שעל הדרך למדתי להכין את העוגה של החיים שבמקרה מפוצצת קלוריות.

הצורך לעמוד בהבטחה שלי לעצמי עלה לי הרבה יותר מהשני קילו שצברתי בטעימות. כמו תמיד, כשמגיעים לשורת המחיר והעלות, צריך (אני, לא לכולם) לעדכן את ההחלטות הראשוניות ולבדוק את הרלוונטיות שלהן. ממש כמו בנישואין.

יחד עם התגלית החשובה הזו נזכרתי במילה תזמון. וחשוב להיות שם כשהוא נכון.

ההקדמה הזו היא כדי לבשר שבסופה של העבודה עם מירב התברר לי שאני יודעת מה אני רוצה לעשות: גם וגם – גם ראיונות ניצולי שואה וגם טיפוח. הבנתי שהחיסרון והיתרון שלי הם אותו דבר – הצורך לעסוק ביותר מתחום אחד, הצורך לממש צדדים שונים באישיות שלי פועל גם כנגדי אבל סוף סוף, בעזרתה של מירב, הצלחתי לראות איך הוא עובד גם לטובתי.

ובתוך טכנאות הציפורניים התחדד שאני בעיקר נהנית מעיצוב גבות. עיצבתי מימי בראשית של העסק שלי אבל בזמן שלמדתי והתקדמתי, הרגשתי שזה החלק היותר אהוב עליי בין מלאכות הטיפוח. האקט של חשיפת הצורה החבויה בתוך הגבה, כמו בפיסול, מאוד מהנה. ובעיקר מהנה כשאני מצליחה להוריד כמה שנים או הבעה זעופה על ידי מריטת כמה שערות גבה. זה אשכרה עושה הבדל!

בעניין התזמון – אני מעלה את הפוסט בימי המבצע שאני עושה ושנקרא, תתפלאו, מבצע ראש השנה! אשמח לדעת שאני נותנת (וגם מקבלת, ברור) בקהילה הזו, הסלונאית.

ואיחולים לשנה טובה, כל אחד שייצוק את התוכן הפרטי שלו לתוך תבנית המילים שנה טובה!

גלוית מבצע ראש השנה 2014

לינק לפוסט הראשון, מ ת ח י ל י ם

בפעם הקודמת, הפסקת אש במסע אל ההצלחה

מרב

מעצבת הגבות וטכנאית הציפורניים שלכן

____________________________________________________________________

מי שרוצה שאלחש לה לגבות מוזמנת להתקשר 0528-800-416

עוד מהבלוג של מרב בן הרוש שני

תצוגה מקדימה

ג'ל על ציפורניים טבעיות-בעד ונגד

כל פעם שאני מורחת ג'ל אני חושבת על איך נראו חיינו לפני שהמציאו אותו. ויותר ספציפי – האם בכלל היו לנו חיים? ובשביל מה בכלל טרחנו להתעורר בבוקר? חדות העין שביניכן ישימו לב שאני לטובת הג'ל. ויש לכך מספר סיבות שאשטח כאן ללא כחל...

תצוגה מקדימה

היום יום האם*

בעודי מצחצחת את הפאנלים (זאת כמובן מטפורה. לא נוגעת בפאנלים. רק איבוק רהיטים, אקונומיקות, שטיפה, שאיבת אבק, סידור הבית לפני שטיפה, סידור אחרי) שמעתי ברדיו שהיום יום המשפחה. לא הייתי בטוחה ששמעתי טוב, כי אוזן אחת הייתה חסומה...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

איזי ריידר מ ת ח י ל י ם

דניס הופר וג'יימס פונדה על אופנועים כבדים וסט בגדים קבוע. ברקע שומעים את Born to be Wild. זה קרה בסרט Easy Rider שתורגם בהתקף גאוניות לאדם בעקבות גורלו. מאז שעזבו ואינם, מה שנשאר לי זה רק הגורל שלי. אני מעריכה שיודעת את הכתובת שלו, כולל...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה