הבלוג של מרב בן הרוש שני

יומנה של טכנאית ציפורניים

שנה אחרי שעשיתי דוקטורט במניקור-פדיקור הסתבר שאני אלרגית לחומרים שלי, אז אני יוצאת לחפש את עתידי. בת 50 פלוס במסע שלי אל ההצלחה

עדכונים:

פוסטים: 50

החל מינואר 2013

מגוחך לכתוב בימים כאלו על מאבקים אישיים, אבל הם בכל זאת מתקיימים. טיפ עומק לבחירת מסלול חדש, בעיניי אי אפשר בלעדיו

08/07/2014

אשתדל לצאת מכאן עם מסר חיובי למרות שכל כך קשה בימים אלו למצוא אותו. אני מצטטת את בועז כהן שאמר הבוקר ב 88 FM משהו כמו: בזמנים של כל כך הרבה אלימות ושנאה, הדבר היחידי שאפשר לעשות זה להפיץ אהבה.

 

ובחזרה אל המסע שלי להצלחה. מירב ואני בהפוגה כי החיים יותר חזקים מלתקן אותם וכי בשבועות האחרונים אני עסוקה באריזות ופריקות ארגזים וזיכרונות במעבר לבית חדש.

מה שקורה לי בזמן שאורזת-פורקת זה בדיוק מה שאני עושה עם מירב, רק הפוך. איך הפוך? כי מירב ואני בונות את החיים העתידיים שלי, ובאורזת-פורקת אני מכוננת אחורה את מי שהייתי.

ואני מסתכלת על העדויות בוואללה? ככה זה היה?

מכתב מהמורה יוספה:להורי מרב, מצטערת להודיעכם שאיחוריה של מרב לשיעורים לא פסקו. הפעם נקטנו בעונש….”

ציוני תעודת בגרות: תנ”ך-6 ספרות-7 הבעה עברית-7 וחוזר חלילה

מכתב שלי לשר הביטחון:הנדון: בנות לקורס טיס …מטרידה אותי הבעיה שככל שארצה לעבור מבדקים לקורס טיס… לא תינתן לי האפשרות רק בגלל היותי בחורה…

מכתב מראש לשכת מטכ”ל:בהמשך לפנייתך אל שר הביטחון ברצוני לזמנך לראיון במשרדי…

אני מגלה שפשוט בא לי להתעורר ממה שלפעמים מרגיש כמו חלום בלהות שאני קוראת לו החיים שלי. אני רוצה להיות זו שהייתי אמורה להיות. לא שאני יודעת בדיוק מי זו הייתה.

בלילה לפני הפגישה השלישית עם מירב (שהתרחשה די מזמן ואספר רטרואקטיבית), אני מתעוררת בפאניקה ובידיעה שאנחנו הולכות לפספס בגדול – אני מסתכלת על השבוע שחלף מאז הפגישה הקודמת – כלום לא קרה בתחום שקיוויתי שייראה שינוי.

אם כך אני צריכה להיות מדויקת בהגדרת היעדים ולאו דווקא להסתובב בעולם כעוד פיית שאנטי.

אז אנחנו מתמקדות ביעד מבוצר: הגדרת כיוון בעסק. אי אפשר להגיע דוּך ומירב פוצחת שוב באמנות ריקוד המוח באמצעות דמיון מודרך.

הפעם אני נשארת פעורת פה: בסוף הפגישה אני מנסה לשחזר תמונת ילדות ששחזרתי רק חצי שעה קודם אבל כמו בחלום, התמונה נעלמת לי וכתמים לבנים ושחורים משתלטים עליה לסירוגין. בשביל מירב מה שקורה כאן הוא הגיוני והיא מסבירה לי: התמונה הזו משקפת את המקום שלך עכשיו. את רגילה לפעול בקצוות ומחפשת את המרכז. כשתמצאי אותו, זה המקום שממנו תגיע ההצלחה.

התחלנו את הפגישה עם הגדרת כיוון לעסק ועשינו יו טרן לעומק. חדרנו ל’סליחה’. אני יודעת שכאשר אסלח לי, לאנשים, למצבים, למוגבלות האיומה של החיים, אשחרר את עצמי מכלא הציפיות-אכזבות.

ומהסליחה אני מבינה שהפעם אין קיצורים. לא אבחר את המשך הדרך כמו שבחרתי את טכנאות הציפורניים. זה מסע פנימה לא פחות משיוף ומריטה. אני יוצאת מחוזקת בידיעה שבעתיד נקפיד על תאימות בין הצורך הפנימי וצרכי המציאות. אני חושבת שעכשיו זו הדרך היחידה הנכונה לי.

 קולאג לבלוג מסע להצלחה 13

רוצים לעבור אתי את המסע? לחצו על כפתור עקוב אחרי

לינק לפוסט הראשון, מ ת ח י ל י ם

בפעם הקודמת, טיפ מהפכני

בפעם הבאה

בברכת שיוף קל ונעים

מרב, טכנאית הציפורניים שלכן

_____________________________________________________________

מי שרוצה שאלחש לה לגבות מוזמנת להתקשר 0528-800-416

עוד מהבלוג של מרב בן הרוש שני

תצוגה מקדימה

ג'ל על ציפורניים טבעיות-בעד ונגד

כל פעם שאני מורחת ג'ל אני חושבת על איך נראו חיינו לפני שהמציאו אותו. ויותר ספציפי – האם בכלל היו לנו חיים? ובשביל מה בכלל טרחנו להתעורר בבוקר? חדות העין שביניכן ישימו לב שאני לטובת הג'ל. ויש לכך מספר סיבות שאשטח כאן ללא כחל...

תצוגה מקדימה

היום יום האם*

בעודי מצחצחת את הפאנלים (זאת כמובן מטפורה. לא נוגעת בפאנלים. רק איבוק רהיטים, אקונומיקות, שטיפה, שאיבת אבק, סידור הבית לפני שטיפה, סידור אחרי) שמעתי ברדיו שהיום יום המשפחה. לא הייתי בטוחה ששמעתי טוב, כי אוזן אחת הייתה חסומה...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

איזי ריידר מ ת ח י ל י ם

דניס הופר וג'יימס פונדה על אופנועים כבדים וסט בגדים קבוע. ברקע שומעים את Born to be Wild. זה קרה בסרט Easy Rider שתורגם בהתקף גאוניות לאדם בעקבות גורלו. מאז שעזבו ואינם, מה שנשאר לי זה רק הגורל שלי. אני מעריכה שיודעת את הכתובת שלו, כולל...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה