הבלוג של מרב בן הרוש שני

יומנה של טכנאית ציפורניים

שנה אחרי שעשיתי דוקטורט במניקור-פדיקור הסתבר שאני אלרגית לחומרים שלי, אז אני יוצאת לחפש את עתידי. בת 50 פלוס במסע שלי אל ההצלחה

עדכונים:

פוסטים: 50

החל מינואר 2013

פגישה ראשונה עם מירב פיקרסקי, השמיים לא נופלים אלא להיפך, קיבלתי תשובות לשאלות שלא ידעתי אפילו איך לנסח

10/06/2014

מירב פיקרסקי ואני יוצאות באומץ לדרך משותפת. בפגישה הראשונה אני מבינה:

  • איך קרה שלמרות שפעלתי לפי הספר, דברים לא עבדו טוב
  • מה עוזר לי להרגיש יותר טוב

יוצאות באומץ לדרך… טוב, קצת נסחפתי, כי אם לדייק את זה, אני מתפלשת על אם הדרך באיברים רפויים, כואבת את העובדה שלא דפקתי כמה שוטים של ציפרלקס-קלונקס לסִפתח. פשוט שאני מותשת. פיסית ומנטאלית. וגם, כמו שהזכרתי פעם קודמת, יש סיכון בפגישה הזו, כי גלומה בה האפשרות שבסופה מירב ואני נמחק אחת את השנייה מהסלולרי והפייסבוק לדיראון עולם.

ואולי נצא יד ביד לעבר השקיעה.

ואולי יש אפשרות שלישית שאני לא מצליחה לראות עכשיו.

כיף לגלות שמירב שמחה כדרכה, אפילו נראה שבא לה להתחיל לעבוד. היא שואלת מה אני רוצה להשיג בתהליך. אני ממוקדת, כי זה ממש בקטנה:

  • למצוא דירה במיידי
  • למצוא פרנסה
  • למצוא כיוון מדויק בחיים

אה, אני עוצרת, ואפשר בבקשה להוריד את המילה תהליך מהשיחות שלנו?

נתעכב רגע על הניואנס הזה כי הדרך שבה מירב עונה לי מוכיחה שלא רק בחברות שלנו, אלא גם במסגרת הזו אין במירב טיפת ביקורתיות. לו הייתה לי התנגדות אליה כמאמנת, היא הייתה מתפוררת כאבק דרכים כאן ועכשיו.

מירב מבררת אתי מה מפריע לי במילה תהליך ואחרי שאני לואטת באי נוחות את שורשי ההתנגדות היא אומרת: כל מילה מייצרת אצל כל אחד מאיתנו חוויה שונה. שימוש במילה לא מתאימה למתאמנ/ת יוצר התנגדות. אמנם הרגשתי קטנונית כשביקשתי אבל כמה נפלא – מירב הצליחה למנף את הבקשה המביכה שלי לטובתנו.

אז ויתרנו על תהליך וממשיכות, ואני חושפת את היותי חננה המייררת על גאוני הרוחניות של האינטרנט; אני חושבת חיובי בבוקר, מודה כל ערב, עושה זימוני מציאות פעם בשבוע, ויודעת שצריך להחליף אמונות ישנות בחדשות. לדוגמא, אני משננת 5 פעמים ביום: בעוד שנה יהיה לי בית עם 6 חדרים וחצר גדולה. מה דה פאק לא עובד?

מה את מרגישה כשאת חושבת את זה?

שקרנית

ואני לומדת שכשאין תאימות בין הרגש והאמונה החדשה שאני מנסה לאמץ, נוצר דיסוננס שלא מאפשר לאמונה החדשה לשבת נכון. מה שיקרה זה שהרגש ינצח ולא האמונה החדשה. בתרגום חופשי, יש גבול לכמה אני יכולה לעבוד על עצמי. מותר לי לשנן שאני בלונדינית מהממת אבל אם למרות השינון, כשאני מסתכלת במראה אני ממשיכה לראות את אחותו של שרק, אז הגעתי לגבול האמת. צריך למצוא את החיבור בין הרגש והאמונה כדי שהאמונה החדשה תתפוס.

 שאר הפגישה עובד מצוין כי מירב מתנהלת בדרכים שונות עם התת-מודע שלי ואני רק משתדלת לא להפריע.

לסיכום אנחנו נפרדות בבקשה של מירב: שאכתוב כל יום שלושה מקרים בהם הרגשתי משוחררת.

בימים הבאים אני קולטת שבזכות ההתמקדות בהרגשת השחרור אני מרגישה יותר משוחררת – כבר יותר טוב. ותוך כדי, אני מבינה כמה השחרור הוא קריטי בחיי, אולי אפילו המפתח לשינוי. מחכה מאוד לפעם הבאה.

רוצים לעבור אתי את המסע? לחצו על כפתור עקוב אחרי

לינק לפוסט הראשון, מ ת ח י ל י ם

בפעם הקודמת סיפרתי על הדלת החדשה

בפעם הבאה

שי לפוסט  קטן 10 4

בברכת שיוף קל ונעים

מרב, טכנאית הציפורניים שלכן

_________________________________________________________________________

מי שרוצה שאלחש לה לגבות מוזמנת להתקשר 0528-800-416

עוד מהבלוג של מרב בן הרוש שני

תצוגה מקדימה

ג'ל על ציפורניים טבעיות-בעד ונגד

כל פעם שאני מורחת ג'ל אני חושבת על איך נראו חיינו לפני שהמציאו אותו. ויותר ספציפי – האם בכלל היו לנו חיים? ובשביל מה בכלל טרחנו להתעורר בבוקר? חדות העין שביניכן ישימו לב שאני לטובת הג'ל. ויש לכך מספר סיבות שאשטח כאן ללא כחל...

תצוגה מקדימה

היום יום האם*

בעודי מצחצחת את הפאנלים (זאת כמובן מטפורה. לא נוגעת בפאנלים. רק איבוק רהיטים, אקונומיקות, שטיפה, שאיבת אבק, סידור הבית לפני שטיפה, סידור אחרי) שמעתי ברדיו שהיום יום המשפחה. לא הייתי בטוחה ששמעתי טוב, כי אוזן אחת הייתה חסומה...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

איזי ריידר מ ת ח י ל י ם

דניס הופר וג'יימס פונדה על אופנועים כבדים וסט בגדים קבוע. ברקע שומעים את Born to be Wild. זה קרה בסרט Easy Rider שתורגם בהתקף גאוניות לאדם בעקבות גורלו. מאז שעזבו ואינם, מה שנשאר לי זה רק הגורל שלי. אני מעריכה שיודעת את הכתובת שלו, כולל...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה