הבלוג של מרב בן הרוש שני

יומנה של טכנאית ציפורניים

שנה אחרי שעשיתי דוקטורט במניקור-פדיקור הסתבר שאני אלרגית לחומרים שלי, אז אני יוצאת לחפש את עתידי. בת 50 פלוס במסע שלי אל ההצלחה

עדכונים:

פוסטים: 50

החל מינואר 2013

גלגול נוסף בדרך שלי להצלחה אחרי גיל 50, עושה רושם שהפעם ההיפוך פועל לטובתי. מה אני עושה כשמפחדת? התובנה הישנה נראית יותר רלוונטית מתמיד

03/06/2014

כשאלוהים סוגר דלת לאפשרות אחת – הוא פותח חלון לאפשרות אחרת. אז איך אני אתכם בקלישאות? לי זה בכל מקרה לא משנה כי אני בכלל לא מאמינה באלוהים. כמה מילים עליו ועל איך מירב מושכת אותי למעלה בשערות ובסוף תצא מזה גם תובנה.

מכירים את מירב פיקרסקי, מאמנת אישית, אישה חכמה ומצחיקה, האמא של להיות סינדרלה? אם לא, מציעה לכם לגשת ולתקן את זה במיידי!

הכרתי את מירב כאן, בסלונה. פגישה מקרית אחת הולידה שיחות (ארוכות!) על חייה וחיי, על אופטימיות ופסימיות, על מנגנון החשיבה החיובית, על האם האימון הוא לא שרלטנות בהגדרה?

הידידות שלנו הלכה והתחזקה בין היתר כי לזכותה של מירב שתי תכונות יקרות מציאות:

  • כל דבר מצחיק אותה
  • אני יכולה להגיד לה מה שאני חושבת והיא לא תהיה ביקורתית

למשל: בעולם הרוחני של מירב קיימות המילים יקום ואנרגיה. אלו וחברותיהן, אלוהים, אלוהימה ועוד, מסמרות לי את השערות הקטנות שטרם הספקתי להסיר בשעווה.

משפטים נוסח: תבקשי מהיקום או היקום ידאג לך, גורמים להצטער שלא נולדתי חרשת. נראה לי שליקום יש כמה דברים יותר בהולים מאשר למצוא לי דירת 6 חדרים במחיר סביר בצפון תל אביב (פנויה לקבל הצעות). היקום, או העולם, עסוק בדיוק עכשיו בהפשרת שלגים, זיהום גלובלי, חור באוזון, אנטישמיות.

לצערי אני לא אדם מאמין. היקום, אלוהים, אלוהימה ואנרגיה ירדו מהפרק. טרם מצאתי את ה X שיגרום לי לקום מוקדם על מנת לזבוח לו כבש או פיסה מנפשי ולהיות רגועה. אתיאיסטית ולא מבחירה, כי אני קצת משתוקקת לשלם את דמי האמונה הכבדים רק כדי להגיד וואלה? איך יפה X סידר/ה לי את המציאות.

ואת כל אלו אני אומרת למירב כשאנחנו משוחחות, ואיך שהוא עולה פתאום מתהום הנשייה רעיון ישן: נעשה בינינו שיתוף פעולה – מירב תאמן אותי ואני אכתוב על חוויית האימון.

ברגע הראשון אני נרגשת מאוד אבל איך שאנחנו נפרדות משתלטת עליי חרטה. בניגוד לשתי היועצות שכבר פגשתי, כאן אני פולשת למגרש של חברה ומסכנת דבר יקר – חברוּת.

ואם מירב תגלה עליי דברים שלא רציתי לחשוף? מה אם אחשוב שאין בינינו התאמה, או שהיא מאמנת לא טובה?

החשש מתפשט וזה מצוין, כי אחד הלקחים שהפקתי בשנים האחרונות הוא שאיפה שאני חשה פחד או אי נוחות וחשש, לשם אני צריכה ללכת. כל פעם שאני מרגישה את הדגדוג של ואם אני אכשל? אולי זה גדול עליי? יש הרבה יותר טובים ממני. אני אומרת מותק, לכי על זה. עוד לא קרה שהצטערתי.

אז אני מבקשת יפה ממירב לא להשתמש במילים אנרגיה ויקום, ואנחנו יוצאות לדרך. שבוע הבא.

רוצים לעבור אתי את המסע? לחצו על כפתור עקוב אחרי

לינק לפוסט הראשון, מ ת ח י ל י ם

בפעם הקודמת נתתי חמישה טיפים לבניית עסק

בפעם הבאה טיפים ראשונים ממירב

­­

 הנסיך הקטן 5

ופתאום, רגע לפני שאני מסיימת את כתיבת הפוסט אני מוצאת 1:49 דקות של השראה. קבלו את מאיה אנג’לו על אומץ

 בברכת שיוף קל ונעים

מרב, טכנאית הציפורניים שלכן

______________________________________________________________________________

מי שרעיון ‘ציפורניים בעקבות ספרים’ קוסם לה, מוזמנת להתקשר 0528-800-416

עוד מהבלוג של מרב בן הרוש שני

תצוגה מקדימה

ג'ל על ציפורניים טבעיות-בעד ונגד

כל פעם שאני מורחת ג'ל אני חושבת על איך נראו חיינו לפני שהמציאו אותו. ויותר ספציפי – האם בכלל היו לנו חיים? ובשביל מה בכלל טרחנו להתעורר בבוקר? חדות העין שביניכן ישימו לב שאני לטובת הג'ל. ויש לכך מספר סיבות שאשטח כאן ללא כחל...

תצוגה מקדימה

היום יום האם*

בעודי מצחצחת את הפאנלים (זאת כמובן מטפורה. לא נוגעת בפאנלים. רק איבוק רהיטים, אקונומיקות, שטיפה, שאיבת אבק, סידור הבית לפני שטיפה, סידור אחרי) שמעתי ברדיו שהיום יום המשפחה. לא הייתי בטוחה ששמעתי טוב, כי אוזן אחת הייתה חסומה...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

איזי ריידר מ ת ח י ל י ם

דניס הופר וג'יימס פונדה על אופנועים כבדים וסט בגדים קבוע. ברקע שומעים את Born to be Wild. זה קרה בסרט Easy Rider שתורגם בהתקף גאוניות לאדם בעקבות גורלו. מאז שעזבו ואינם, מה שנשאר לי זה רק הגורל שלי. אני מעריכה שיודעת את הכתובת שלו, כולל...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה