הבלוג של מרב בן הרוש שני

יומנה של טכנאית ציפורניים

שנה אחרי שעשיתי דוקטורט במניקור-פדיקור הסתבר שאני אלרגית לחומרים שלי, אז אני יוצאת לחפש את עתידי. בת 50 פלוס במסע שלי אל ההצלחה

עדכונים:

פוסטים: 50

החל מינואר 2013

בת חמישים פלוס, יוצאת למסע בעקבות גורלי. לא חיפשתי את המסע, הוא מצא אותי כששדד לי את הבריאות. פגישה ראשונה עם הנבחרת, לא בדיוק מה שחשבתי

15/04/2014

אצלנו בפולניה אומרים על אישה יפה: נו, שוין, נקווה שיש לה תולעים. כמה מרתק הוא התת-מודע שדג דווקא את הפתגם הזה כשאני מתיישבת לספר על הפגישה עם היועצת ממט”י, הנבחרת.

חיכיתי וחיכיתי שתתקשר כי ככה קבענו, זה הנוהל של מט”י חולון. רק אחרי שכבר נחתי בקבר היא נזכרה לחזור אליי וסוף סוף נקבנו תאריך ושעה. התיישבנו באחת מאותן מסעדות קטנות בואכה יפו, טובלות בעשן אגזוזים. זה דווקא עושה לי טוב כי החלק היותר מחוספס שלי שרוף על אופנועים כבדים וריח מנהטן תחתית.

לא נעים להגיד אבל הפגישה משתפרת משנייה לשנייה. אני מרגישה שעיני-נץ קולטת אותי עד רמת החלבון העוברי – אני ממצמצת, היא מאבחנת. מה ביקשתי מה, בדיוק את זה.

הכל נזרק על השולחן כדי לפסל ממנו עתיד: מני-פדי-ג’ל-גבות-שפם וגם רעיון חדש שהתגבש בנצח שחיכיתי שתתקשר – האהבה הישנה שלי, כתיבה. בסוף הפגישה אני מבינה כך: את האהבה אסור לשכוח ואולי בהמשך אבל עכשיו זה המני-פדי ואני שלובים זה בזו ויאללה, בפול גז לכיוון השקיעה. לפרידה היא מסכמת: תחשבי על מה שדיברנו, תראי אם ואיך את מוכנה להתחייב ונמשיך משם.

רגע, רגע, רגע, מישהו דיבר על להתחייב? מתי? יוסטון, ווי הב א היוג’ היוג’ פרובלם. גם הביץ’ אלרגיה על רגליים אחוריות. היא נושמת כבד כבד, נועצת שיניים בבוהן – שלא תלכי ממני, את שומעת? ככה היא, זה הטיפוס.

שני לילות אני סופרת כבשים רק בשביל לגלות שהן כל הזמן ממליטות, ואז מחליטה להתאבד. כן, הביץ’ ואני הולכות על זה! אנחנו נהיה מי שתכננו להיות! אנחנו נתעלם מהאצבע הבוערת באצטון ונתייחס אליה כאל סימפטום פסיכוסומאטי! אנחנו נמרח ג’ל עד קץ הימים! אנחנו מחויבות.

אז מסמסת באצבע הפצועה, שאם אני מקפידה לעצום לפחות עין אחת, נראית לי ממש בריאה, ומציינת בפני הנבחרת שאני בכיוון רק יש לי כמה שאלות. מחר, היא חוזרת אליי.

היא לא חוזרת למחרת וגם לא מחרתיים. ובדיוק כשאני בודקת את אפשרות עתידי בלעדיה היא על הקו. הו יקום מפואר, איזה צירופי מקרים הזויים יש לך.

אני פורצת בשאלות שמחכות בקנה כבר שבוע ותוך כמה דקות הכל מתבהר: מעולם, אבל מעולם לא נתקלה בשאלות כאלו, כמו שלי!!! ואם היא אומרת שתתקשר ולא מתקשרת היא מצפה ממני שאני אתקשר!!! הרי היא אמרה במפורש שתתקשר ופירושו של דבר שנדבר!!! האם זאת לא גם האחריות שלי!!!

מה?? אפילו לא קיימה את הדיבר הראשון של קשר אנושי: הבטח וקיים ואל תזיין את השכל. אני מבינה שהמשך עבודה משותפת עם הנבחרת דורש ממני לפשוט מעליי צפייה שתקיים עקרונות יסוד.

לעשות את זה? ואיך עושה את זה ושורדת כדי לספר, איך?

רוצים לעבור אתי את המסע? לחצו על כפתור עקוב אחרי

לינק לפוסט הראשון, מ ת ח י ל י ם

לינק לפרק הבא משבר וצמיחה?

 

 איזי ריידר 3

 

בברכת שיוף קל ונעים

מרב, טכנאית הציפורניים שלכן

 __________________________________________________________________

אני מקבלת במעוז אביב 0528-800-416

עוד מהבלוג של מרב בן הרוש שני

תצוגה מקדימה

ג'ל על ציפורניים טבעיות-בעד ונגד

כל פעם שאני מורחת ג'ל אני חושבת על איך נראו חיינו לפני שהמציאו אותו. ויותר ספציפי – האם בכלל היו לנו חיים? ובשביל מה בכלל טרחנו להתעורר בבוקר? חדות העין שביניכן ישימו לב שאני לטובת הג'ל. ויש לכך מספר סיבות שאשטח כאן ללא כחל...

תצוגה מקדימה

היום יום האם*

בעודי מצחצחת את הפאנלים (זאת כמובן מטפורה. לא נוגעת בפאנלים. רק איבוק רהיטים, אקונומיקות, שטיפה, שאיבת אבק, סידור הבית לפני שטיפה, סידור אחרי) שמעתי ברדיו שהיום יום המשפחה. לא הייתי בטוחה ששמעתי טוב, כי אוזן אחת הייתה חסומה...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

איזי ריידר מ ת ח י ל י ם

דניס הופר וג'יימס פונדה על אופנועים כבדים וסט בגדים קבוע. ברקע שומעים את Born to be Wild. זה קרה בסרט Easy Rider שתורגם בהתקף גאוניות לאדם בעקבות גורלו. מאז שעזבו ואינם, מה שנשאר לי זה רק הגורל שלי. אני מעריכה שיודעת את הכתובת שלו, כולל...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה