הבלוג של מרב בן הרוש שני

יומנה של טכנאית ציפורניים

שנה אחרי שעשיתי דוקטורט במניקור-פדיקור הסתבר שאני אלרגית לחומרים שלי, אז אני יוצאת לחפש את עתידי. בת 50 פלוס במסע שלי אל ההצלחה

עדכונים:

פוסטים: 50

החל מינואר 2013

בת חמישים פלוס, יוצאת למסע בעקבות גורלי. לא חיפשתי את המסע, הוא מצא אותי כששדד לי את הבריאות. על הפרק: חיפוש מקור פרנסה

01/04/2014

דניס הופר וג’יימס פונדה על אופנועים כבדים וסט בגדים קבוע. ברקע שומעים את Born to be Wild. זה קרה בסרט Easy Rider שתורגם בהתקף גאוניות לאדם בעקבות גורלו. מאז שעזבו ואינם, מה שנשאר לי זה רק הגורל שלי. אני מעריכה שיודעת את הכתובת שלו, כולל תמהיל החומרים המדויק שיביא אותי אליו רכובה על הענן הנכון. אלא שכרגע לא מסתייע.

רגע לפני

רגע לפני יום הולדת חמישים התגרשתי. שלושה ילדים, ממה נתקיים? היה לי סטודיו שבו הפקתי סרטי חיים וכתבתי ביוגרפיות. בנוסף, עבדתי כמראיינת ניצולי שואה מטעם יד ושם. אם היה משהו אחד ברור בכל התקופה הכאוטית ההיא זה ששאף אחד מהעיסוקים שלי לא יספק לי ביטחון.

טובה אמרה אני מבינה שאפשר לעשות כסף טוב בבניית ציפורניים

אמרתי אוקי, איפה עושים את הקורס?

וכך צנחתי ממגדל השן לקערת פדיקור למרות שמעולם לא ראיתי בקבוק לק בגודל טבעי לפני שהקורס התחיל.

שנה אחר כך, בשיא הלבלוב ורגע לפני שרבצתי על מי מנוחות, השתבשה האידיליה וממש לא מזמן נאלצתי לחזור למסע. החלטתי לעקוב אחריו בכתיבה כי כתיבה עשויה לעשות את מה שנראה לי כמעט אבוד – לתת למסע הזה משמעות. זה לא יהיה רק ‘סאמק, צריכה לבשל עוד ארוחת ערב, זה יהיה ‘סאמק, צריכה לבשל עוד ארוחת ערב! הדור ומלכותי. כי כשמשהו כתוב, או מצולם, או מולחן או כל מצב צבירה אחר של אמנות, הבנאליה מקבלת שדרוג למחלקה ראשונה.

תפוז על חרה קטן

לא נגעתי. כל אחד שיפרש איך שנראה לו

המסע

היעד: תשובה לשאלה לאן פונה דרכי המקצועית אחרי תקיפתה של הביץ’ אלרגיה. יתקבלו בברכה גם סיפוק מקצועי, הבנת העולם על מגבלותיו, רגיעה כללית וכמו תמיד – 15 ס”מ לגובה וקאפ D לעומק.

נכסים טבעיים: טמפרמנט בוער, ספקנות רבה, פסימיות רושפת. לא ביקשתי אף אחד מאלו, זה מה שהיה.

לאחרונה למדתי שמבנה הפסימיות כדלקמן: 50% גנטיקה, 20% מה שהחיים מביאים איתם ועוד 30% עבודה עצמית. אז אני באזור העבודה העצמית שחבל מאוד שאף אחד לא סוגר איתי על סכום בשביל הג’וב הזה.

בבית פולני אדוק אסור לדבר על ‘עצמי’ כי זה אגואיסטי אז אני יוצאת לדרך עם סרקאזם כדי להסתיר את הרגשות האמיתיים ולחסוך חשיפה מוגזמת.

נדמה לי שכשיוצאים למסע, בעיקר רוחני, אסור להגיד מה אני מחפשת ושבכלל אני מחפשת משהו. אם אני לא טועה, ה’יקום’, ה’תדרים’ או ה’אנרגיה’ יסדרו לי כבר את העניינים בעצמם. אז אני רוצה לציין כאן ועכשיו: כל השלושה וגם תיאוריית הקוונטים שנשדדה לאור יום לטובת התפתחות אישית, עושים לי צורך לצרוח או לרצוח. כנראה שנדרשת כאן צמיחה רוחנית מהצד שלי.

מכיוון שיש לי חשש שצמיחה רוחנית או אחרת עוברת דרך תלוש המשכורת, צעד ראשון מתקשרת למט”י (מרכז לטיפוח יזמות) כדי למצוא את היועץ שיעזור לי להגיע ליעדי.

 קבעתי פגישה. יצאתי לדרך. יאללה בלאגן!

רוצים לעבור אתי את המסע? לחצו על כפתור עקוב אחרי

לינק לפוסט הבא, הצלחה ראשונה

 

 

בברכת שיוף קל ונעים

מרב, טכנאית הציפורניים שלכן

 _________________________________________________________________________________

מי שרעיון ‘ציפורניים בעקבות ספרים‘ קוסם לה, מוזמנת להתקשר 0528-800-416

עוד מהבלוג של מרב בן הרוש שני

Thumbnail

ג'ל על ציפורניים טבעיות-בעד ונגד

כל פעם שאני מורחת ג'ל אני חושבת על איך נראו חיינו לפני שהמציאו אותו. ויותר ספציפי – האם בכלל היו לנו חיים? ובשביל מה בכלל טרחנו להתעורר בבוקר? חדות העין שביניכן ישימו לב שאני לטובת הג'ל. ויש לכך מספר סיבות שאשטח כאן ללא כחל...

Thumbnail

היום יום האם*

בעודי מצחצחת את הפאנלים (זאת כמובן מטפורה. לא נוגעת בפאנלים. רק איבוק רהיטים, אקונומיקות, שטיפה, שאיבת אבק, סידור הבית לפני שטיפה, סידור אחרי) שמעתי ברדיו שהיום יום המשפחה. לא הייתי בטוחה ששמעתי טוב, כי אוזן אחת הייתה חסומה...

תגובות

פורסם לפני 8 years
Thumbnail

למה פתחתי בלוג

בכלל לא אשמתי שפתחתי. זאת יולי אשמה. אני סתם ישבתי בתמימות ושייפתי ואז י. התפוצצה עם השאלה: למה שלא תפתחי בלוג? מי, אני? אז פתחתי. זה הסתדר מעולה עם השאיפה להיות סופרת, כי יש לי כבר שני ספרי-מגירה. וגם, באמת מאוד השתוקקתי, אלא...

תגובות

טופ 20 - בלוגים