הבלוג של מרב בן הרוש שני

יומנה של טכנאית ציפורניים

שנה אחרי שעשיתי דוקטורט במניקור-פדיקור הסתבר שאני אלרגית לחומרים שלי, אז אני יוצאת לחפש את עתידי. בת 50 פלוס במסע שלי אל ההצלחה

עדכונים:

פוסטים: 50

החל מינואר 2013

קיבלתי רעיון מקסים – למרוח לק או לצייר על ציפורניים בהשראת ספרים. מה קרה אחר כך

02/07/2013

עשרות נשים עומדות מול החדר שלי וכוססות ציפורניים (שמע ישראל! זאת רק מטפורה). מי ראשונה? מישנייה? איך זה עובד התור הזה?

ככה ציפורניים בעקבות ספרים היה צריך להיראות.חשבתי שהרעיון המקסים של ציור/מריחת לק בהשראת ספרים (ותודה לשלומית, שרון, גיל ומירב במחלקת פיתוח), יעשה את זה לכולן. אז חשבתי.

ציפורניים בעקבות ספרים עבד ככה: נבחר ספר ואחר כך שיחה בין חברתי ללק וביני על: האם ניצמד לתוכן או נתאים את עצמינו לעטיפה? מה הסיפור?  אווירה? וכדומה על מהות הספר, צבעוניות, שיטת עבודה (לק או אקריל) ועוד ועוד. העניינים השתכללו עם הזמן.

לא יודעת מה איתן אבל אני מאוד נהניתי; זאת לא הייתה עוד מריחת לק שגרתית אלא יצירה ייחודית ומקורית שתפרנו ביחד, חברתי ללק ואני. הייתה בינינו אמנות. טוב, טוב, אני רואה את הגול העצמי אחרי הרהוריי על אמנות בכלל ויציאתי מהארון כאמנית ציפורניים. אז יצאתי פלצנית ואפילו יש לי קונספט. ובכל זאת.

הבונוס: אף יד לא נראתה כמו היד של חברתה, למרות שאני מקווה מאוד ששתי הידיים של אותה חברה ללק נראו זהות. הבעיה היחידה הייתה שכל פעם שסיימתי למרוח רציתי להוריד ולמרוח שוב, לבדוק על ה”סקיצה” רעיון חדש.

אז למרות שהמצעד לא צעד כמו שדמיינתי, הרעיון הנפלא עדיין עושה לי את זה ועוד חזון למועד. וגם יש מה להראות. שתיים מבעלות הידיים אתם מכירים: הספר שעשה את זה בגדול לגיל, שגם כתבה עליו פוסט היה אהבה בימי כולרה. המחשבה במריחה התייחסה גם אל הצבעוניות (היפהפייה) של הכריכה, כולל אלמנט הירח וגם לדמות האהובה המלווה את הסיפור כמו צל.

שלומית הצטלמה עם הספר הקוסם מארץ עוץ שכתבה עליו פוסט. המחשבה הייתה צבעוניות תואמת לעטיפה עם אזכור צהוב לדרך האבנים הצהובות.

ועוד הצטלמו:

מיכל ביקשה 'ציירי לי כיבשה'. אז ציירתי

זמירה במחווה לפרש הברונזה

דיקלה ביקשה אסוציאציה אחרת על כל אצבע

יעל ביקשה נגיעה קלה בלבד

אורות הכרך על האמה של מיכל

איטן ביקשה את ברק הצלקת

שי ביקשה מריחה בגווני העטיפה

בברכת שיוף קל ונעים

מרב, טכנאית הציפורניים שלכן

__________________________________________________________________________________________________________

מי שרעיון ‘ציפורניים בעקבות ספרים’ קוסם לה, מוזמנת להתקשר 0528-800-416

אני עדיין מחפשת מתנדבות-ידיים

עוד מהבלוג של מרב בן הרוש שני

תצוגה מקדימה

ג'ל על ציפורניים טבעיות-בעד ונגד

כל פעם שאני מורחת ג'ל אני חושבת על איך נראו חיינו לפני שהמציאו אותו. ויותר ספציפי – האם בכלל היו לנו חיים? ובשביל מה בכלל טרחנו להתעורר בבוקר? חדות העין שביניכן ישימו לב שאני לטובת הג'ל. ויש לכך מספר סיבות שאשטח כאן ללא כחל...

תצוגה מקדימה

היום יום האם*

בעודי מצחצחת את הפאנלים (זאת כמובן מטפורה. לא נוגעת בפאנלים. רק איבוק רהיטים, אקונומיקות, שטיפה, שאיבת אבק, סידור הבית לפני שטיפה, סידור אחרי) שמעתי ברדיו שהיום יום המשפחה. לא הייתי בטוחה ששמעתי טוב, כי אוזן אחת הייתה חסומה...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

איזי ריידר מ ת ח י ל י ם

דניס הופר וג'יימס פונדה על אופנועים כבדים וסט בגדים קבוע. ברקע שומעים את Born to be Wild. זה קרה בסרט Easy Rider שתורגם בהתקף גאוניות לאדם בעקבות גורלו. מאז שעזבו ואינם, מה שנשאר לי זה רק הגורל שלי. אני מעריכה שיודעת את הכתובת שלו, כולל...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה