הבלוג של Sharon Magnezi

Magnezina

לא נחה לרגע, כותבת מאז ומתמיד ועוסקת בקופירייטינג, כתיבת תוכן לכל סוגי המדיה וכתיבה עיתונאית. יש לי מילה טובה:https://www.facebook.com/millatova רכה על הרצף, משוננת בקצוות, אופטימית גדולה, עם אמונה חזקה באמת ובסוף הטוב.

עדכונים:

פוסטים: 103

החל מנובמבר 2011

מלכוד 99 ההמשך..

רשת סבוכה מידי של מלכודים איימה להכריע אותו, כל יום היה מקיץ למלחמה חדשה עם מלכוד אחר, כמו חייל שבע קרבות שעורו עדיין מתוח אבל נפשו מקומטת ועייפה. הפעם הייתה זו המשפחה המפורקת בה גדל פרא עם הורים שלא יכלו להחזיק את החיים ביחד ומאז כל אחד נאחז בנפרד, משאירים אותו נער, ילד יחיד בודד במערכה, חשוף בצריח ללא הגנה. נדמה שנתקע מאז בתקופת ההתבגרות שלו, לא צלח את המעבר מנער לגבר.

מתי היה זה שהקשת בענן בילדות נשכחת הפכה לעננה קודרת שהתיישבה על ראשו כמו צל מרחף? בכל מסכת הבדיות של חייו הייתה אמת אחת מהבהבת, מעולם לא חווה אהבה אמיתית, כזו שיש לה התחלה אמצע וסוף, עם מחויבות של הגוף והנשמה, אהבה שהיא פרק חיים שמכיל זכרונות, סיפור ממשי של ביחד. הזוגיות שאליה צמח לא הייתה מודל ממנו יכול היה ללמוד וממילא לא רצה לזכור, בכל פעם שנזכר בתמונת הוריו ביחד התעוותו פניו בכעס, היה צורח לחלל הקטן של דירתו ואז מתכווץ מובס לתנוחת עובר וממרר בדמעות שזלגו אל תוך לבו עד שנרדם מותש.

אף את הקשר איתה לא ידע להגדיר ואולי העדיף שלא. מה היא עבורו? מאהבת? חברת נפש? בת זוג לפרקים או לחיים? אולי הכל אבל בעצם כלום? באה והולכת, לא נשארת לתמיד, שהרי איך יוכל להתחייב לה אם אפילו לחיים האלו לא היה לגמרי מחויב? מוטל על הספה אחרי עוד יום עבודה בלתי נגמר, מעשן את התפרחת היומית שנשמרה ללילה והרגיעה קצת את השדים, דווקא אז ברגעים האלו שמרוצת המחשבות נעצרה, היה מדמיין את צללית דמותה מצטיירת בסלסולי העשן. היה זועק אליה שתבוא לכבות את הכאב ולהבעיר בו תשוקה שלא ידע כמותה אלא איתה. היא ידעה בדיוק מה לעשות, באילו מילים למשוח את פצעי היום והאתמול, היכן ללחוץ חזק , מתי רק ללטף בשקט ולאמץ אותו חזק אליה. שעות יכלו לרבוץ כך ולשמוע שירים, הייתה להם אהבה משותפת לעבריים ישנים בעיבוד מקורי או חדש שהטקסט שלהם הוא המנגינה. הוא היה מתחיל לשיר והיא משלימה, אחר כך היא מובילה והוא מצטרף, ‘צמד רעים של הלב’ שהיו שרים את הכאב במקום לבכות אותו.

פתאום צלצול מפלח את אוזניו כמו סירנת אמבולנס שאינה מבשרת טובות, זאת היא בטלפון, אומרת לו שהיא כבר לא יכולה. לא מסוגלת להיות עוד תא הוידוי לכל חטאיו, כמה זמן עוד תמשיך להכיל אותו במלואו ולהתרוקן מעצמה כי הוא לא יכול לתת לה מה שהיא באמת צריכה? מגלגלת עמו את הסלע אל ראש ההר בכל פעם מחדש, אבל גם באישה החזקה שהיא נפערים אט אט פצעי הכניעה. והם שותתים, הם שותים בה כל חלקה טובה. היא לא רוצה. אומרת לו שהוא חייב להתעורר, להתעורר באמת , לא רק מן הערפול המסמם אלא ממש אל החיים, אל מה שעומד מול העיניים, כאן ועכשיו.לא חכתה לתשובה, ירתה את שלה וניתקה. הוא מושך עצמו מן הספה היישר אל המקלחת, מצחצח מעצמו את שאריות היום, את תאי גופו המתים, מנסה לחלץ את איבריו השמוטים. הריק הזה שרק היא יכולה למלא, הוא יודע שהפעם זה באמת הכל או לא כלום והצוהר הזה שהשאירה לו הולך ונאטם, הוא חייב להגיע לשם, עד אליה. אם נותר עוד פס מהקשת בענן בילדותו הוא יצליח לשנות את נתיב המסלול, הכוכב שלו עוד יגע בשמיה והיא תאיר לו שוב בחזרה.

עוד מהבלוג של Sharon Magnezi

Thumbnail

כמה יפה פורחת הלילך

ברקע מתנגן לו השיר 'פרח הלילך' בקולה האלמותי של חווה אלברשטיין. זה השיר שעשה לי פליי בלב, כשראיתי את לילך זרצקי, (29), בחלון הבלקוני של בוטיק הפרחים הנייד שלה ולא רק בגלל שהיא יפה כמו הלילך, אלא בזכות היותה אחת מאלו שמגשימים...

Thumbnail

אל תחכי, פשוט תקחי- מלכה פורצת גבולות

"יש כאלה שאומרות לי איזה כיף שיש לך בן זוג ש'נותן לך'. זה מצחיק אותי ואני עונה תמיד: מה זאת אומרת נותן? אני לוקחת, לא מחכה שיתנו לי. אישה צריכה לדעת לפרגן לעצמה." "נשים פוחדות לקחת את מה שמגיע להן ולכן בהרצאות שלי מול קהלים...

Thumbnail

Oh, girls just wanna have fun...

אחת הבנות שממש יודעת לעשות FUN, היא כוכבת הפופ הפרובוקטיבית, ריהאנה, שלא שמה על אף אחד, ( ולעיתים גם שוכחת לשים בגד על עצמה..). עד גיל 25, הספיקה הכוכבת האקסטרה-מגנטית לספק כמה דברים לעולם חוץ ממוזיקה:  לחטוף מהחבר שלה ולחזור...

תגובות

טופ 20 - בלוגים