הבלוג של Sharon Magnezi

Magnezina

לא נחה לרגע, כותבת מאז ומתמיד ועוסקת בקופירייטינג, כתיבת תוכן לכל סוגי המדיה וכתיבה עיתונאית. יש לי מילה טובה:https://www.facebook.com/millatova רכה על הרצף, משוננת בקצוות, אופטימית גדולה, עם אמונה חזקה באמת ובסוף הטוב.

עדכונים:

פוסטים: 103

החל מנובמבר 2011

28/03/2014

IMG_5766-1300x866[1]‘פטפוט בדרכים’, זה היה שם הבר הדרומי שנהג לעצור בו בדרכו הארוכה חזרה הביתה, מעוד יום מעייף בתפקיד ‘נהג בוס’. במושבו הקבוע מול דיספליי בקבוקי המשקאות, מצא פינה של שקט וגמע את רגעי הבדידות שלו יחד עם שוטים חטופים של גריי גוס. עוד ניסיון נואש להימלט ממערבולת הרעשים והדרישות של כל האנשים רמי הדרג בחברות הזרג שהוביל מנקודה לנקודה, יודע מהי נקודת הפתיחה אך לעולם לא מתי הסיום.

בתוך המרצדס השחורה המאובזרת בכל קישוטי הזיופון העליון, הרגיש כמו מלך האריות בג’ונגל הכביש. כל יום הביא עמו מלכוד חדש, המילכודים שצבר לעולם לא נפתרים, הם מרצדים על לוח חייו ומתפזרים להם על כל ימי השבוע הבלתי נגמר. כמו למשל, הלבוש המעונב והמגוהץ שנאלץ לעטות על עצמו מידי יום, בכדי להשתלב ב’עמוד כרום אמצע’ של אנשי הג’ורנל שהסיע. בתחפושת הזאת היה נדמה שהוא אחד מהם עם שערו העורב המשוך לאחור ומראה גופו המצודד, אבל העניבה החונקת שאיימה לכלוא את נשמתו החופשייה, לא הצליחה לכלוא את פרצי האימפולסיביות שלא שלט בהם והעידו על מי שהיה באמת- צבר ישראלי מחוספס עם מזוודת שרצים כרוכה על הגב וכעסים על מה שהיה ועל מה שעכשיו.

ברגעים החשופים האלו חש כמו גור קנגרו שנשמט מכיס אמו כמו יודע שהחום הזה שלה כבר לא יהיה מנת חלקו לעולם. לעיתים לא ידע איפה מתחיל נהג האוטומט המדוגם ומתי הוא נגמר ופולט מתוכו את הצבר הממורמר, את האחד שנותן עצמו לכל העולם, אך מה העולם מצליח לתת לו?והבוס הזה שלו, שגם הוא משחק את המשחק, גר עם אישה מפלסטיק במגדלי היוקרה של העיר, אוגר סביבו את כל צעצועי העשירים, מדלג מטיסה, לפגישה, לסגירת עסקה, מגייס משקיעים, מחייך למצלמות, מצליח להסתיר את כל התהומות האפלות. מסתער על כל המטרות כולן, אבל מהלך על חבל דק, כי גם הוא מכיר את חוקיות הדלתות המסתובבות, אתה נכנס בדלת אחת, אך לא תמיד יודע מאיזה דלת תצא, אותו הפחד ששומר אותו בקצב שיא שלא יגיע לקצה.

יש גם אותה, המלכוד הסבוך ביותר, הם כבר לא יודעים לספור כמה פעמים סגרו את השער זה על פניה של זו, אבל תמיד מצאו דרך לפתוח אותו מחדש. פגישה חד פעמית שהפכה לפגישה לאין קץ ולקשר רצוף בניגודים והשלמות, חיבור שמשוח בתשוקה של עוצמות שאינם יכולים לעמוד בפרצה, תשוקה שלא אחת הרוותה את הגוף ואת נשמתם הפצועה, אך פעמים רבות מידי שברה את לבם. הם הסוד האחד של השניה, סוד כמוס בפיטפוטים ומסתרי הגוף שהם מגלים כל פעם מחדש רק כאשר שניהם לבד, בשקט הדומם של הלילה כשקולות גופם המתערבלים הם האנסמבל.

היא תמיד הייתה עיר המקלט שלו, ידע שאין אחת שתוכל להכיל אותו כמותה, רק היא מסוגלת להתמודד עם השדים שלו ולא לברוח. כמה הוא אוהב לטבוע בה, צולל במימיה ואז נפלט אל חוף המבטחים שלה. כמה היגיון יכול להיות בשיגעון? הלא תמיד ידעו שהשריטה המדממת שהייתה חרוטה בהם, כל אחד בנפרד, הפכה אותם לסוג של כפול אחד. שני עולמות בהפרדה דיכוטומית שהפכו לסימביוזה של טירוף. אולי מסוכן להם ואולי הסכנה הזאת משתלמת כי היא גורמת להם להרגיש את החיים עד הסוף, לא כאילו, לא בצד, הכי רחוק שהוא הכי קרוב. עכשיו, בדרכו חזרה מהבר, חשב כיצד יפתור את המלכוד שלה ושלו, אולי אין מה לפתור?  להישאר על ניוטרל,  הכל או כלום? בבית יספיק בוודאי לגלגל כמה מחשבות, לפני שיגלגל לו את תפרחת הלילה שתשתיק את הזמזום המרצד בראשו.

עוד מהבלוג של Sharon Magnezi

Thumbnail

כמה יפה פורחת הלילך

ברקע מתנגן לו השיר 'פרח הלילך' בקולה האלמותי של חווה אלברשטיין. זה השיר שעשה לי פליי בלב, כשראיתי את לילך זרצקי, (29), בחלון הבלקוני של בוטיק הפרחים הנייד שלה ולא רק בגלל שהיא יפה כמו הלילך, אלא בזכות היותה אחת מאלו שמגשימים...

Thumbnail

אל תחכי, פשוט תקחי- מלכה פורצת גבולות

"יש כאלה שאומרות לי איזה כיף שיש לך בן זוג ש'נותן לך'. זה מצחיק אותי ואני עונה תמיד: מה זאת אומרת נותן? אני לוקחת, לא מחכה שיתנו לי. אישה צריכה לדעת לפרגן לעצמה." "נשים פוחדות לקחת את מה שמגיע להן ולכן בהרצאות שלי מול קהלים...

Thumbnail

Oh, girls just wanna have fun...

אחת הבנות שממש יודעת לעשות FUN, היא כוכבת הפופ הפרובוקטיבית, ריהאנה, שלא שמה על אף אחד, ( ולעיתים גם שוכחת לשים בגד על עצמה..). עד גיל 25, הספיקה הכוכבת האקסטרה-מגנטית לספק כמה דברים לעולם חוץ ממוזיקה:  לחטוף מהחבר שלה ולחזור...

תגובות

טופ 20 - בלוגים