הבלוג של Sharon Magnezi

Magnezina

לא נחה לרגע, כותבת מאז ומתמיד ועוסקת בקופירייטינג, כתיבת תוכן לכל סוגי המדיה וכתיבה עיתונאית. יש לי מילה טובה:https://www.facebook.com/millatova רכה על הרצף, משוננת בקצוות, אופטימית גדולה, עם אמונה חזקה באמת ובסוף הטוב.

עדכונים:

פוסטים: 103

החל מנובמבר 2011

‘תיקילוש’, ילד קסום עם עיניים שובבות. מצחיק ואוהב לעשות שטויות, כשבעצם רוצה לעשות טוב. כל קידום לספר הוא גם תרומה לוראייטי ישראל.

19/03/2013

מעשה שהיה

ספר הילדים ‘תיקילוש עושה שטויות’ נכתב על ידי במשיכת קולמוס, לפני כשנה, לאחר מותה של אמי, כשדמעות כאב ושמחה, שימשו בערבוביה במהלך כתיבתו. הכאב האישי הצורב, יחד עם משפטים מצחיקים שאחותי הייתה מספרת לי על לביא אחייני, שובב קטן עם לב גדול, שבכל פעם שהיא אומרת לו ‘לביא אתה עושה שטויות’ הוא מתרצה עם חיוך רחב, דברי חנופה ואימרות משעשעות – העצימו בי את הצורך לשזור את המילים לסיפור ולשתף אתכם.

לביא הוא ילד זהוב שיער ותכול עיניים שמתגורר במושב ירוק הנוגע בשמיים. אני קוראת לו ‘תיקילוש מארץ הפלאות’, כי הוא ילד מלא יופי ואהבה שעושה לנו הרבה קסמים בחיים ( וגם קצת שטויות..)

הוא ממציאן של מילים בשפה שרק הוא מבין ויוצר קישורים וממציא משפטים, ממש בלי משים.

“..עד שאמא אומרת: ‘לביא תפסיק לחפור אני עייפה’ ולביא עונה לה: ‘אמא, אבל אין לי את המגרפה..”

ואי אפשר לכעוס עליו, על ליצן החצר החכם הזה, אז פשוט מצטרפים אליו וצוחקים ובסוף מבינים.

מבינים שבכל שטות כזאת יש אמת אחת קטנה והיא דרכו של הילד להחזיר את החיוך לפניה של אמא. שלא תהיה עצובה ולא תדאג. שנזכור שהעצב והשמחה שזורים יחדיו ומה שמקשר ביניהם הוא חיוך רחב  של ילד אחד מיוחד, תיקילוש.

השביל הזה מתחיל כאן..

הדראפט כתוב ואושר על ידי אוריון הוצאת הספרים הנפלאה, יש כבר חוזה מוכן לחתימה, אך חסר התקציב שייתן את הסימן לשביל  שמתחיל כאן : עריכה, איורים, הגהה, הדפסה כריכה וכל הכרוך ביציאה לאור של הספר.

תקציב המינימום הוא 10,000 שח. הלוואי ונגיע אליו ואף נחצה אותו.

אני אשמח אם תצטרפו ותעזרו לי לצעוד בשביל ההוצאה לאור.

התרומה שלכם לספר היא גם תרומה לקהילה

‘לקבל’ ו’לתת’ נמצאים מבחינתי על אותו הרצף ואני רוצה ‘להעביר הלאה’ חלק מכל הטוב הזה שתעניקו לי, לכן  10% מהסכום הכולל שיתקבל לטובת הפרוייקט, ייתרם לאירגון וראייטי ישראל.

איך מקדמים?

משתפים בכל המעגלים החברתיים, דרך הפייסבוק , דרך האייפון, בטלפון, פה לאוזן ופשוט דרך כל כלי תקשורת שברשותכם ומבקשים : להיכנס לקישור ולבחור בצד שמאל את קטגוריית התרומה שרוצים לתרום. החל מ-25 ש”ח. לכל סכום, המתנה שלו ממני.

כל תרומה, בכל סכום, תזכה את התורמים, בנוסף, בקרדיט עם שמם המלא בדף התודות של הספר.

ועוד מילה טובה

יש לי נגיעה בכל אחייני היקרים. עם כולם הייתי על רצף הגדילה, בחיבוק, במילה טובה וגם בעזרה בטיפול כשנדרשה. הם יחידים ומיוחדים כל אחת ואחד בדרכם ואפשר לומר שבאיזה שהוא אופן הם גם קצת שלי. הספר הזה הוא בשבילם ובשביל כל הילדים בעולם.

הספר יוקדש לאימי, נביאת הטוב ומלכת האהבה.

אני אשמח אם תרתמו ותתרמו. תודה מקרב לבי,

שרון.

עוד מהבלוג של Sharon Magnezi

תצוגה מקדימה

כמה יפה פורחת הלילך

ברקע מתנגן לו השיר 'פרח הלילך' בקולה האלמותי של חווה אלברשטיין. זה השיר שעשה לי פליי בלב, כשראיתי את לילך זרצקי, (29), בחלון הבלקוני של בוטיק הפרחים הנייד שלה ולא רק בגלל שהיא יפה כמו הלילך, אלא בזכות היותה אחת מאלו שמגשימים...

תצוגה מקדימה

אל תחכי, פשוט תקחי- מלכה פורצת גבולות

"יש כאלה שאומרות לי איזה כיף שיש לך בן זוג ש'נותן לך'. זה מצחיק אותי ואני עונה תמיד: מה זאת אומרת נותן? אני לוקחת, לא מחכה שיתנו לי. אישה צריכה לדעת לפרגן לעצמה." "נשים פוחדות לקחת את מה שמגיע להן ולכן בהרצאות שלי מול קהלים...

תצוגה מקדימה

Oh, girls just wanna have fun...

אחת הבנות שממש יודעת לעשות FUN, היא כוכבת הפופ הפרובוקטיבית, ריהאנה, שלא שמה על אף אחד, ( ולעיתים גם שוכחת לשים בגד על עצמה..). עד גיל 25, הספיקה הכוכבת האקסטרה-מגנטית לספק כמה דברים לעולם חוץ ממוזיקה:  לחטוף מהחבר שלה ולחזור...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה