הבלוג של meitallevi

meitallevi

עדכונים:

פוסטים: 4

החל ממרץ 2019

להסתכל למציאות בעיניים, להבין שאין מנוס מלדאוג לעצמנו עד לפתיחת עסק עצמאי וללכת על זה בכל הכוח

13/03/2019

תמיד תכננתי קדימה עבודה, חתונה, בית, ילדים, הריון שני בדיוק מופתי של שלוש שנים, בית גדול יותר ואז… מגדל הקלפים או במקרה שלי מגדל התוכניות של חיי התפרק וקרס.

החיים כפי שהכרתי אותם התהפכו על פיהם ואני הפסקתי לתכנן תכניות.

חלף זמן, החיים השגרתיים ספק משעממים תכננו עבורנו אתגר חדש , הפעם זאת כבר הייתה קריאת השכמה. בחרנו לעזור לעצמנו, או יותר נכון הבחירה לצאת לעצמאות חלקית בחרה בנו , בארבל ובי.

freedom

קרדיט : unsplash

 אחרי שהבנו שאנחנו צריכים להגדיל הכנסות, התחילה השאלה הגדולה מה נעשה?! פתאום זה הכה בנו כמו ברק, הרי ארבל שנים עורך כל סרטון של המשפחה, של החוגים, של הגנים, בתי הספר ומה לא ואני תמיד מנדבת אותו , אז למה לא לעשות מזה עסק וכך עסק ביתי קטן בישראל נולד.

 כשמן של היקרות לנו מכל שחר, עפרי ושירה , SOS בית למצגות וסרטונים.

הקמנו עסק, היה לנו חזון כלשהוא, חשבנו שהיקום סימן אותנו בגדול והפרנסה תגיע מהשמיים ככה בלי להתאמץ, הרי אנחנו תמיד עוזרים לכולם, בחינם. בפועל הבנתי שהדרך עוד ארוכה ובכדי לקטוף את הפירות נכונה לנו דרך רצופה מהמורות בה אנחנו צריכים לשנות את הלך המחשבה ,ללמוד הכל מחדש, לשנות גישה לראש של עצמאיים, לטפל בבירוקרטיה ובעיקר מזוג לחיים להפוך לשותפים עסקיים (ספוילר זה צלח בגדול).

אחרי השתלמות בנושא פייסבוק הגיע הרגע, פתחנו את הדף העסקי , עוד מאחד הרגעים שעפתי על עצמי וחשבתי שהדף יוביל אותי לאלפים שמחפשים מצגת לאירוע ,נכון לומר שלא כך היה הדבר.

אלו היו חודשים לא פשוטים, לצד היציאה לעצמאות שנינו מחזיקים משרות מגוונות, מאתגרות ותובעניות אותן בחרנו לא לעזוב ולא לרדת לחלקיות משרה,תכלס זה לא שינה לנו כלום, היינו חדורי מטרה, ישבתי על הפייסבוק ימים כלילות התפרעתי על כל מודעת חיפוש מצגת ובין לבין “גירדנו” עבודות במחירים מצחיקים.

התפנית הגיעה אחרי פסח  כמעט לפני שנתיים , עבודות התחילו לטפטף, הקידום האורגני הקשוח בקבוצות הראה ניצנים של שינוי, הלייקים הפכו להיות של אנשים חיצוניים והודעות התחילו לזרום לדף העסקי, במקביל לזה לקחתי על עצמי ניהולה של קהילה שעסקה בתחום בנות המצווה בראייה עסקית זה דבר מתבקש , התיישרתי והסתכלתי למציאות בפנים בלי לפחד.

הגדרנו בצורה ברורה את חלוקת האחריות : ארבל – יצירתי בלבד , אני הכל חוץ מיצירתיות (למרות שארבל יאמר שאני חולמת והוא מתרגם לי את החלום למציאות), יצרנו את האני מאמין שלנו לעסק שלנו שירות ,מקצועיות , איכותיות במחיר הוגן.

החלטנו שלא נסטה מהערכים שיצקנו, המילה בית היא חלק משם העסק, פתחנו את ביתנו ולבנו עבור הלקוחות, אנחנו הולכים יד ביד בדרך שעבור חלקם היא תקופה מרגשת ולחוצה וקצת חסרת פרופורציות , לא מעט לקוחות נשארים איתנו בקשרים חבריים קרובים גם לאחר סוף האירוע , לחלקם כבר חגגנו שלושה אירועים.

love

קרדיט : unsplash

בראייה לאחור, בתחושת ההווה, בראייה עתידית זכיתי כשהחלטתי לקחת את החיים בידיים שלי , להפוך לעצמאית ולעשות לביתי אפילו בצורה חלקית זה דבר משחרר ומעצים.

וכמו שחכמים אומרים , לקוח אחד מרוצה יביא חמישה לקוחות מרוצים , לקוח אחד לא מרוצה מסוגל להרוס עסק ואנחנו פה לבשביל הלקוחות המרוצים שהגיעו ויגיעו.

maya

צילום – פוסט המלצה ממאיה , הלקוחה הרצינית הראשונה שלנו , בשנה שלאחר מכן חגגנו לאחיין שלה , לאבא שלה ולהורים של גיסתה.

 יש לנו זכות לשמח ואפילו להיות לחלק מהלקוחות שירות SOS על אמת, זכות שלא קיימת לכל אחד, ,אני פה בדיגיטליות באופן קסום בתקופת מפנה של העסק , קידום החזון המיתוגי והכלכלי ובכדי להעיף אותי , אותו ובעצם את כולנו  היישר למעלה.

 ובעניין הספוילר :) השותף שלי לחיים הפך להיות השותף העסקי שלי, אנחנו נשואים קרוב ל 17 שנים , זאת הסיבה שחלק מהפוסט כתוב בלשון רבים , הרבה ממני זה הוא ובדיוק להפך , יחד ברחנו לנצח את כל העולם ברגעים לא פשוטים.

מקסימום אצליח…

מיטל

https://www.facebook.com/soseventsmovies/

עוד מהבלוג של meitallevi

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 months
תצוגה מקדימה

הפוסט הראשון שלי

המסע הזה התחיל בשיחת טלפון בזמן הפסקת פיפי ביום ראשון לפני שבוע שבישר לי שהתקבלתי לדיגטליות ,משם כבר הכל התגלגל , קיבלתי החלטה מהירה והלכתי על הקורס, אז גם קיבלתי התקף חרדה קטן שנרגע אחרי שיחה עם בוגרות קורס קודמות שהן גם...

תגובות

פורסם לפני 2 months
תצוגה מקדימה

החלום ושברו

ביום שני לפני עשרה  ימים קיבלנו את משימת החלום, באינטונציה הייחודית של קרין היא ביקשה שנעוף על החלום שלנו, הבטיחה שעם החלומות האלו קרו דברים מדהימים. אני נוכחת בגופי נפקדת בנשמתי באותו זמן, חושבת העל איזה חלום לעזאזל...

תגובות

פורסם לפני 3 weeks

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה