הבלוג של ד"ר יוסף ברנר

Joseph Brenner

ד"ר יוסף ברנר אונקולוג מוסמך, בוגר הפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב עם התמחות באונקולוגיה במרכז הרפואי ע"ש שיבא, תל-השומר, ובמרכז לסרטן Memorial Sloan Kettering Cancer center, ארה"ב. בעבר, הקים וניהל את המרכז האונקולוגי בבית... +עוד

ד"ר יוסף ברנר אונקולוג מוסמך, בוגר הפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב עם התמחות באונקולוגיה במרכז הרפואי ע"ש שיבא, תל-השומר, ובמרכז לסרטן Memorial Sloan Kettering Cancer center, ארה"ב. בעבר, הקים וניהל את המרכז האונקולוגי בבית החולים וולפסון, חולון. מזה למעלה מ-15 שנה שד"ר ברנר מטפל בחולי סרטן באמצעות דרכי טיפול משלימות, לאחר שעבר הכשרה בנושאי היפרתרמיה ורפואה שולבת-משלימה בסרטן בגרמניה ובארצות הברית. ד"ר ברנר מנהל את מרכז "ניו הופ" לטיפול בחולי סרטן באמצעות טיפולי היפרתרמיה ותזונה בריאה. משמש כנשיא האיגוד הבינלאומי להיפרתרמיה קלינית (International Clinical Hyperthermia Society) ומרצה בכנסים בכל העולם בנושאי היפרתרמיה ורפואה משולבת-משלימה בסרטן.

עדכונים:

פוסטים: 22

החל מפברואר 2014

טסטמוניאל | הסיפור המרגש של לנה

שמי לנה, יהודיה בת 45 ילידת אוקראינה. למדתי וחייתי מספר שנים בארצות הברית לאחר שנשלחתי לשם על ידי חברה מסחרית בנקאית לנהל את הסניף המקומי בסינגפור. יחד עם בעלי ובתי עברתי עברתי לסינגפור בעקבות העבודה ונהנינו מכל רגע.

לפני 4 שנים חרב עלי עולמי. התגלה בגופי גידול ממאיר בשד. כאישה צעירה עם מודעות עצמית גבוהה ניסיתי להימנע מכריתת השד אך בתחילת 2013 נאלצתי לעבור את הניתוח. נמצא אצלי גידול אגרסיבי במיוחד ובבדיקת בלוטות שהוצאו מבית השחי נמצא כי 40 מהן מכילות תאי גידול. זהו מדד חמור ביותר המצביע על סיכויים של למעלה מ-80% להישנות המחלה. ואכן, חצי שנה לאחר הניתוח בא לי את אשר יגורתי… המחלה עברה לעור ולבלוטות בבית החזה והוגדרתי חולה בשלב 4 של המחלה.

הרופאים בסינגפור, סין וארצות הברית עימם  התייעצתי הציגו תמונה שחורה ונכנסתי לדיכאון עמוק. הם הציעו ניתוחים קשים וטיפולי כימותרפיה המלווים בתופעות לוואי חמורות וסיכויי הצלחה לא גבוהים. בליבי חשתי כי יהיה זה לא נכון עבורי לעבור טיפולים אלה הן מאחר והם נוגדים את אופיי והן משום שסיכויי ההצלחה נראו לי נמוכים.

תקווה חדשה
הלכתי אחר ליבי והאינטואיציה שלי וחיפשתי מזור בכל העולם. בחיפושי מצאתי מידע על מרכז רפואי גדול וידוע בתל-אביב הנקרא “ניו-הופ”=תקווה חדשה. את המכון מנהל רופא שהינו אונקולוג ידוע בישראל אשר התמחה במרכז הגדול בעולם בסרטן , בית חולים ממוריאל סלון קטרינג בניו יורק.  למרות עבודתו של הרופא באותו מרכז הוא מאמין ומיישם שיטות אשר אינן קיימות בבית החולים בארץ, אך קיימות בבתי חולים גדולים מאד בעולם, שיטות של רפואה אינטגרטיבית בסרטן. קיבלתי אינפורמציה מחולים רבים מארצות רבות בעולם כמו אוסטרליה, רוסיה, קניה, ארצות הברית ועוד, והרבה המלצות חמות על המרכז ועל מנהלו.

הגעתי לישראל ביוני לפני שנה. כל הדרך מסינגפור לישראל בכיתי וחרדתי מה יעלה בגורלי. הגעתי למרכז ניו הופ, שם פגשתי רופא חייכן ואופטימי אשר נסך בי ביטחון ותקווה גדולה. התחלתי את הטיפולים במכון כפי שהציע לי ואשר כללו היפרתרמיה, גלוונותרפיה, עירויי ויטמינים וטיפול בדיאטה ותוספי מזון.

Lena

היפרתרמיה, דיאטה ותוספי מזון
היפרתרמיה טיפול בסרטן מבוסס על מחקרים רפואיים המראים כי ניתן להרוס תאי גידול על ידי החדרת חום גבוה לאזור המחלה. בעוד שתאי גידול נהרסים על ידי החום, תאים בריאים אינם נפגעים ולכן הטיפול הוא ללא כאבים ותופעות לוואי או נזקים לגוף. הטיפול בגלוונותרפיה מבוסס על החדרת זרם חשמלי ישיר לאזור תאי הגידול. זרם חשמלי  ישיר מצליח לחדור לתוך התא הסרטני ולפגוע בחומר הגנטי שלו.

בעירויים מכניסים חומרים המחזקים את המערכת החיסונית ואת הגוף והם כוללים גם מינונים גבוהים של ויטמין C  המסוגלים לגרום נזק לתאים סרטניים. הדיאטה שהדריכו אותי ממליצה לצרוך מזונות המכילים מרכיבים נוגדי סרטן והימנעות מסוגי מזון המעודדים את תאי הסרטן לגדול, כמו למשל סוכר. תוספי מזון הם בעלי השפעה על מערכת החיסון וגם השפעה על פעילות תאי הסרטן.

התוצאות לא איחרו להגיע
כבר בשבועות הראשונים הבחנתי כי הגידולים שצמחו לי בדופן בית החזה הלכו וקטנו ולאחר כחודשיים טיפול הם נעלמו לחלוטין. בדיקות שעשיתי בתום 3 חודשי טיפול הראו כי התנקיתי לחלוטין מכל תאי הסרטן בגוף שלי. עם תום הטיפולים ולפני נסיעתי בחזרה לסינגפור, הודרכתי על ידי ד”ר ברנר וקיבלתי רשימה של חומרים שתפקידם למנוע את הישנות המחלה.

בשנה האחרונה עברתי שוב ושוב בדיקות רפואיות אשר הראו כי אני נקייה לגמרי. הרופאים האונקולוגיים שנבדקתי אצלם הן בסינגפור והן בארצות הברית (לשם חזרתי לאחרונה) נדהמו מהתוצאות. חזרתי עכשיו שנית לישראל ושוב נתקלתי בגישה האופטימית של ד”ר ברנר המעודד אותי ומדריך כיצד להתנהל בעתיד כדי למנוע את התחדשות המחלה.

שרק נהיה בריאים…
המסע שלי מכל רחבי העולם לישראל היה הצעד המוצלח ביותר שעשיתי מאז שחליתי. האופטימיות, המקצועיות והמחשבה לא “בתוך הקופסה” של ד”ר ברנר הם אשר הדריכו אותי בניצחון על המחלה למרות כל התחזיות של המנבאים שחורות. אמשיך בדרכו ואני מקווה ומאמינה שבדרך זו אמשיך לגדל את בתי האהובה שנים רבות.

לנה.

woman

עוד מהבלוג של ד"ר יוסף ברנר

תצוגה מקדימה

הידעת?! תזונה היא המפתח לריפוי סרטן

לפני כשבועיים צוין בעולם "יום הסרטן הבינלאומי" וזו עשויה להיות הזדמנות טובה עבורנו להיזכר באחד המפתחות המשמעותיים ביותר לריפוי - תזונה. בספרות האונקולוגית הקונבנציונלית יש כיום אלפי מאמרים על חשיבות סוגי המזון השונים...

תצוגה מקדימה

הדיאטה האבסולוטית: צום

זהו הפוסט השלישי בסדרת הפוסטים שלנו על תזונה וטיפול (או מניעה) של מחלת הסרטן. בפוסטים הקודמים עסקנו בדיאטות שונות (ומשונות); ממקרוביוטיקה ונבט חיטה ועד לשמן פשתן וגבינת קוטג'. הפעם ארצה להציג בפניכם את אחת הדיאטות השנויות...

תצוגה מקדימה

טיפול בסרטן: מה זה בכלל היפרתרמיה?!

ודאי הבנתם מהמילה "היפרתרמיה" שמדובר בחום גבוה, אך במידה ולא שמעתם על זה עדיין - חשוב מאוד שתכירו! מדובר בשיטת הטיפול הרביעית בסרטן, לאחר ניתוח, הקרנות וכימותרפיה. זוהי שיטה באמצעותה ניתן לגרום להרס גידולים בבאמצעות חום...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה