הבלוג של מזל סלומון

mazalsol

מאמנת רב תחומית, מאמנת מורים ובעלת המותג "בית עם מזל"

עדכונים:

פוסטים: 4

החל ממאי 2016

אני באה ללמוד, אני באה בראש פתוח, אני באה להנות אני באה לפתח את עצמי והעסק שלי ולצאת למסע שכולו הנאה רצופה ונצוץ גדול – זה מתחיל עכשיו - ממש ברגע זה עם הבלוג הראשון שמספר לכל העולם בדיגיטל כמובן מה הסיבה שאני פה?! מבטיחה לשתף במסע מרגש זה, להתלבט, לחקור, להתבונן ולהיות פה עם כל מה שהמסע הזה מביא איתו, ואתם, אתם מוכנים להצטרף אליי?

10/01/2018

זה התחיל מפוסט, זה בד”כ מתחיל בפוסט – הכל מתחיל מפוסטים לא? בקבוצה של #דיגטליות בעסקים, קבוצה איכותית של נשים ודיגיטל,  אני התחברתי אליה דרך המלצה של חברה ובחרתי להישאר ולהנות מהחברה וכשהופיע אותו משפט קצר וענייני - “בקרוב נפתחת ההרשמה”- ישר אני רוצה לברר- למה? לאיפה? מי? מתי וכמה? אני תמיד הייתי ילדה של כיתה, לוח וגיר ולימים הטוש המחיק, בזכות זה הפכתי למורה, נצמדתי לטוש חזק מדי והחלטתי פשוט לשנות צד. עד היום גם כעצמאית, לימודים, קורסים והעשרה זאת אהבה- יש אומרים שזאת הסיבה שפתחתי את המרכז שלי – כדי להנות מכל ההרצאות שמתקיימות אצלי – בבית עם מזל!

הנה שוב אני קוראת הרשמה, אני מבינה שמשהו חדש הולך לקרות פה- כמובן עקבתי באדיקות, קראתי כל פוסט וחיכיתי בסבלנות להרשמה, ההרשמה החלה לדיגיטליות בעסקים, קורס של 7 מפגשים של סלונה ובנק לאומי, הקורס שילמד אותך הכל לעסק שלך! ואוו, חלום, בדיוק מה שאני רוצה עוד ידע, לעסק, לעצמי ואני בהתלהבות שיא, מורידה את הקישור, המסמך, כל הפרטים נכתבים במהירות שולחת בזהירות בפעם הראשונה- מסרב להגיב ובפעם השנייה זה רק החזיר לי תשובה: “לצערנו, פיספסת את ההרשמה” מפח נפש גדול, אכזבה ותסכול עולים – איך זה יכול להיות?? איך פספסתי את זה- כמובן שהרבה מחשבות על עצמי, אל עצמי ויכולותיי האישיות ישר נמדדו במילים פחות איכותיות (כן, זה גם קורה לי- שהמחשבות פחות מתאומות עם הרצונות) אך מיד התעשתי, כן אני מאלה שמאמינה בכל לב – הכל קורה כשהוא צריך לקרות, הכל מדוייק ומגיע בזמן הנכון עבורי תמיד!

בכל התקופה עקבתי באהבה גדולה אחרי הנבחרת הראשונה, נהנתי לראות את ההתפתחות, השיחות, הפרגונים ובכל מפגש של הדיגיטליות הראשונות – את הניצוץ הזה בעיניים שקורה כשנשים נפגשות יחד ללמידה, אהבה וכן גם דיגיטל באמצעה. הייתי נחושה שלקורס הבא אני רוצה – אני רוצה להיות שם! במידה וזה קורה – אני שם! אני יודעת שלי עכשיו זה ממש יתאים, להתפתחות האישית והעסקית שלי, לקבוצות שברשותי, לעולם הפנימי שלי! הפעם עקבתי באדיקות גדולה יותר, קראתי בשקיקה כל הודעה וברגע שנפתחה ההרשמה, אני הייתי שם עם הטופס שנשלח להנהלה! עכשיו נשלחה הודעה:”בקשתך התקבלה” זהו מכאן אני רגועה – שלב ראשון נגמר, מה שהיה בכוחי לעשות נעשה- נותר לחכות להודעה!

אכן חיכיתי בסבלנות – זה הזכיר לי את ימי הלימודים ובתארים שנשלחת הודעה שהתקבלו הציונים, כמו אז וגם היום בחיל ורעדה קיבלתי את השיחה של “נועה”- שהתקשרה ורק רצתה לעדכן – שהתקבלתי לקורס של הדיגיטליות בפעם השנייה!! זה היה יחד עם הבנות שלי באוטו, ההתלהבות שלי הדביקה גם אותן, שלא היה להן מושג על מה ולמה אני קופצת, שמחה ומתלהבת, שיהיה הן חשבו נשמח גם. באותו הלילה מגיעה לרגע של שקט, התבוננות פנימה, מעכלת – זה ממש קורה- אני הולכת להתחיל מסע חדש, מרגש, פותח, המשלב בתוכו את כל האהבות הגדולות בחיי- עסק, למידה, מפגשים אה וכן גם דיגיטל!

אני באה ללמוד, אני באה בראש פתוח, אני באה להנות אני באה לפתח את עצמי והעסק שלי ולצאת למסע שכולו הנאה רצופה ונצוץ גדול – זה מתחיל עכשיו - ממש ברגע זה עם הבלוג הראשון שמספר לכל העולם בדיגיטל כמובן מה הסיבה שאני פה?!

מבטיחה לשתף במסע מרגש זה, להתלבט, לחקור, להתבונן ולהיות פה עם כל מה שהמסע הזה מביא איתו,

ואתם,

אתם מוכנים להצטרף אליי?

אני - דיגטלית?!

עוד מהבלוג של מזל סלומון

תצוגה מקדימה

מעיזה לצעוק לגבוה

אליך, השר נפתלי בנט איך לא חשבתי עלייך ראשון כשהתבקשתי לשלוח מכתב ללקוח החלומות שלי? פשוט כי פחדתי לצעוק את זה לגבוה, הייתי בספקות, חששתי שזה יראה מוגזם מדי. מה הסיבה שאני מעיזה עכשיו? מתגובות המנהלים בדרגות הבכירות...

תגובות

פורסם לפני 12 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה