הבלוג של Loftim Tel-aviv

homemade

עדכונים:

פוסטים: 4

החל מיולי 2011

תל אביב לא נחה

תל אביב סוערת

תל אביב בוערת

לא ישנה, לא חדלה, מבלה, מצרה, מפירה שלוות

להתחתן בתל אביב זו הצהרה

חושבים על חתונה בתל אביב? מעוניינים באירוע ייחודי וקסום שלא תשכחו לעולם והאורחים שלכם ידברו עליו זמן ארוך אחרי?

אתם צריכים גן אירועים במרכז.

בכל שנה נערכות בתל אביב מאות אם לא אלפי חתונות, ישנם שפע של מקומות בהם ניתן לקיים את האירוע המשמעותי בחייכם, אך כיוון שזהו אירוע חשוב במיוחד שיש רק הזדמנות אחת (או זו לפחות השאיפה) לערוך אותו כראוי, עליכם להשקיע מחשבה רבה , לשקול ולבחון כל פרט ופרט בטרם תחליטו היכן תרצו בסופו של דבר להתחתן.

מקום שיענה בהצלחה על כל הדרישות שלכם, על כל הקריטריונים שהצבתם מבעוד מועד ויעמוד בסטנדרטים הגבוהים בצורה אפקטיבית ואחראית, וזה לא פשוט, ההיצע הוא רב וכן הביקוש – מבחר גנים ואולמות אירועים מצוינים וברמה גבוהה המספקים חוויה איכותית ומרשימה, מנגד ישנם כמובן גם מקומות הלוקים בחסר, ולאו דווקא באופן מובהק ונראה לעין, פרטים וליקויים המתגלים רק בבדיקה ובחינה מדוקדקת.

לכן בחרתי לחסוך לכם את ההתלבטויות והפשפושים, ולהמליץ מייד על uno עזריאלי, על רקע הנוף של מגדלי עזריאלי בתל אביב תעמוד החופה שלכם, כזו שתגרום לפעור פה אצל כל האורחים

למזלנו ובזכות קצת קשרים, קבלנו מרותם, מנהלת האירועים באונו עזריאלי מספר טיפים למתחתנים:

העיצוב מתחיל מבחירת סגנון.

הגדירו את חתונת החלומות שלכם, אירוע שכולו לבן?, חתונה באווירת וודסטוק או כל פנטזיה אחרת,

ואחרי שפרטתם את החלומות שלכם נסו להזכר בחתונות של חברים או קרובי משפחה שנחרטו בזכרונכם

קחו בחשבון את התקציב, עשרות חלומות מתחילים בקרקע ונוסקים למחירים אסטרונומיים.

הגיעו לאירועים לדוגמה, בתוכניות עיצוב בטלוויזיה, וקבלו השראה ורעיונות.

ככל שתהיו יותר מדויקים בהגדרת הסגנון והרצונות שלכם, כך יגדל הסיכוי ליצירת עיצוב שיקלע לטעמכם. סגנון האירוע צריך להיות מותאם לאופי שלכם, לתקציב העומד לרשותכם, וגם לעונת השנה ולמקום האירוע.

חלקו את האולם בסדר כרונולוגי:

האווירה מתחילה בכניסה. חשוב לטפל בכניסה באלמנטים גדולים עם נוכחות, כגון לפידים, גופי תאורה, סידורי פרחים גדולים או שנדלירים דומיננטיים, שייתנו את השואו מהרגע הראשון.

אזור קבלת הפנים כולל שולחנות בר וישיבה אלטרנטיבית. מומלץ  שיהיו במקום כעשרים וחמישה אחוז מקומות ישיבה מכמות האורחים, משום שרוב האורחים נוהגים לעמוד ולעשות מינגלינג ורק מיעוטם בוחר לשבת..

לצעוד אל החופה -  השביל המוביל לחופה מהווה תחימה המיועדת רק לכם הזוג הנישא. ברגע שיש הגדרה לשביל, אף אחד לא יעמוד במקום בו אתם צריכים לצעוד. 

טקס החופה הוא מרכז האירוע, וככל שהחופה תהיה בעלת מראה לבן ונקי, כך תיראה יותר טוב. חופת הפרוכת המסורתית בהחלט מספיקה, ונותנת הזדמנות לקרובים לכם לקחת חלק בטקס פרוכת מקושטת עם קריסטלים או טלית המשמשת כפרוכת ומעצימה את קדושת הטקס. בעיצוב חופה קבועה כמובן, השמיים הם הגבול.

השולחנות בבחירת צבעי המפות והמפיות, מומלץ בסיס בהיר (לבן, שמנת, תכלת, ירוק תפוח), ומפיות בצבעים משתנים, כשצבע המפית יוביל לצבע מרכז השולחן

כדי ליצור עניין, ניתן לשלב בין סוגים שונים של עיצובי מרכז שולחן, .

תיחום - לעתים יש צורך ביצירת חיץ בין מוקדים שונים של האירוע, כגון פינת קפה, אזור הבר ורחבת הריקודים, או לתחום גן גדול כשמספר האורחים קטן. ניתן לעשות זאת באמצעים שונים, למשל באולם סגור אפשר לתלות באנרים של אורגנזה או אלמנטים גבוהים כמו גופי תאורה ו/או מעמדים גבוהים, ובגן פתוח להציב דוקרני נרות, לפידים, פרפרי ענק וכו’.
חדרי השירותים - אפשר ליצור אווירה בעלות מאוד נמוכה על ידי אלמנטים עדינים של נרות ופרחים, בעלות בינונית כך שכל תא שירותים מקבל טאץ’ עיצובי, או בעלות גבוהה בה מטפלים בחלל חדר השירותים, בכניסה ובכל תאי השירותים באמצעות פריטים ריחניים, נרות, מגבות מגולגלות ועוד.

עוד מהבלוג של Loftim Tel-aviv

שלום עולם!

שלום, ברוכים הבאים לבלוגים של סלונה. שיהיה הרבה בהצלחה, ויש לנו גם כמה טיפים בעמוד הראשי של הבלוגים (הקישור הכי שמאלי בסרגל הניווט)....

תגובות

פורסם לפני 9 years

בוא נדבר על אהבה

אני אדם אוהב אני אדם שאוהב לאהוב אולי אני אהובה ולא פעם נאהבת אחת לאיזה ירח דבש אני מתאהבת יש לי כמו לכל אישה מגירה סודית ובה כל המחברות מאז בית הספר יש לי כמו לכל אישה מעטפה עבה שבה כל מכתבי האהבה שקבלתי ועכשיו יש...

על גומות חן ומחשופים

כתיבה שיווקית באינטרנט לרוב מורכבת יותר מכתיבה אינטואיטיבית, היא דורשת חידוד של המסר וזיכוך שלו מחד גיסא ומאידך "קליעה" למספר החיפושים הגבוה ביותר כיצד אם כן לכתוב אפקטיבית? כותרת הכותרת היא...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה