הבלוג של Loftim Tel-aviv

homemade

עדכונים:

פוסטים: 4

החל מיולי 2011

כתיבה שיווקית באינטרנט לרוב מורכבת יותר מכתיבה אינטואיטיבית, היא דורשת חידוד של המסר וזיכוך שלו מחד גיסא ומאידך “קליעה” למספר החיפושים הגבוה ביותר

כיצד אם כן לכתוב אפקטיבית?

כותרת

הכותרת היא האלמנט הראשון בו נתקל הגולש, היא צריכה לסקרן ולהעלות חיוך (בדיוק כמו הכותרת לפוסט הזה) אבל חייבת להתמשק עם המסר אותו אתם מעוניינים להעביר.

אפשרויות

הרשת מוצפת במאות מאמרים על כל נושא אפשרי, מבניית פצצת מימן ועד מגדירי צמחים, נסו לבלוט בתוך הקטגוריה שלכם ולהגדיר לעצמכם קטגוריה חדשה.

אם אתם שפים המעוניינים לקדם את אתר האינטרנט שלכם, ולנהל מוניטין ברשת בנו לעצמכם מספר פלטפורמות מעטפת, התחברו לקהילות רלוונטיות עבורכם ורק אז התיישבו לכתוב.

ניהול מידע

החיפוש ברשת  נעשה כדי לספק אחד משני צרכים:  בעיה מסוימת שהם מחפשים עבורה פתרון, או לחלופין, חיפוש אחר הגברת עונג, בילוי.

לא לשווא תעשיית הדומיינים היתה אחת התעשיות המשגשגות במשך שנים עד שהגיע מודל הSEO (אופטימיזציה של מנועי חיפוש) שהפך את התוכן למלך, ויצר “צירופי מילים” וביטויים בתוך הטקסט.

שמרו את המסר שלכם פשוט, אל תתפלספו ואל תכבירו במילים מיותרות, הגדירו את העונג או הכאב שהמוצר שלכם נותן לו מענה ושימו עליו דגש, אין טעם לכתוב מתכון לעוגת טארט רק כי היא מכילה את המילה “תפוח” כשקוראים לכם סטיב ג’ובס..

הגולש עורך סקירה מהירה של הטקסט, מרפרף על השורות, עד שהוא מזהה את המענה הרלוונטי ביותר עבורו ושם הוא עוצר.

אגב, שמתם לב שרובכם מדפיסים את החומר שנתפש בעיניכם כחשוב??

כתיבה שיווקית אפקטיבית לוקחת בחשבון את ביטויי החיפוש הרלוונטיים ומכניסה אותם לטקסט באופן טבעי ולא מאולץ. מומחיות בכתיבה שיווקית מאפשרת לכותב התוכן, לרתק את הגולשים ובו זמנית לאותת לגוגל, כי האתר רלוונטי בנושא מסוים.

כתיבה שיווקית אפקטיבית, תפנה לגולש כאל חבר, לא לשווא מהפכת הweb מכונה מהפכה חברתית

כתיבה נעימה

עוד מהבלוג של Loftim Tel-aviv

שלום עולם!

שלום, ברוכים הבאים לבלוגים של סלונה. שיהיה הרבה בהצלחה, ויש לנו גם כמה טיפים בעמוד הראשי של הבלוגים (הקישור הכי שמאלי בסרגל הניווט)....

תגובות

פורסם לפני 9 years

בוא נדבר על אהבה

אני אדם אוהב אני אדם שאוהב לאהוב אולי אני אהובה ולא פעם נאהבת אחת לאיזה ירח דבש אני מתאהבת יש לי כמו לכל אישה מגירה סודית ובה כל המחברות מאז בית הספר יש לי כמו לכל אישה מעטפה עבה שבה כל מכתבי האהבה שקבלתי ועכשיו יש...

תצוגה מקדימה

חתונה בתל אביב

תל אביב לא נחה תל אביב סוערת תל אביב בוערת לא ישנה, לא חדלה, מבלה, מצרה, מפירה שלוות להתחתן בתל אביב זו הצהרה חושבים על חתונה בתל אביב? מעוניינים באירוע ייחודי וקסום שלא תשכחו לעולם והאורחים שלכם ידברו עליו זמן ארוך...

תגובות

פורסם לפני 9 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה