הבלוג של מאיה שגב

mayaseg

מאמנת ומלווה תהליכי התפתחות וצמיחה אישיים, מטפלת בתטא הילינג, כותבת ואוהבת לקרוא. לפני הכל אני אמא לשלושה,הגדולה מביניהם היא המלאכית שלי אשר לוקה בתסמונת רט והיא המורה הכי טובה שלי לחיים. מאמינה גדולה שהחיים הם מה שאנחנו... +עוד

מאמנת ומלווה תהליכי התפתחות וצמיחה אישיים, מטפלת בתטא הילינג, כותבת ואוהבת לקרוא. לפני הכל אני אמא לשלושה,הגדולה מביניהם היא המלאכית שלי אשר לוקה בתסמונת רט והיא המורה הכי טובה שלי לחיים. מאמינה גדולה שהחיים הם מה שאנחנו עושים מהם :)

עדכונים:

פוסטים: 34

החל מספטמבר 2013

כל היום מזמזם לי שיר הפתיחה של פינוקיו בראש- “פינוקיו שמי, בוקר טוב עולם….אני יורד מהחוטים, אני כבר ילד אמיתי….”

11/06/2015

הבת שלי הקטנה מאוד התחברה לסיפור של פינוקיו בזמן האחרון. אנחנו קוראות יחד את הסיפור וצופות יחד באותה סידרה שאני צפיתי בה כשהייתי קטנה. אגב לא זכרתי שזה כל כך עצוב והוא בוכה שם כל הזמן.

כל היום מזמזם לי שיר הפתיחה בראש- “פינוקיו שמי, בוקר טוב עולם….אני יורד מהחוטים, אני כבר ילד אמיתי….”

כנראה שהיא חווה עכשיו את אותה ירידה מהחוטים ואת כאבי הגדילה של גיל 4. היא מבקשת כל הזמן שאשיר לה את השיר ואסביר לה את המשמעות.

וזה גרם לי לחשוב למה אני כל כך מתחברת לשם כרגע והבנתי שגם אני חווה את אותם כאבי גדילה ,את אותה התפקחות.

בתור מישהי שמאמינה בצמיחה רוחנית ובתור מאמנת אישית, אני בחרתי מגיל מאוד צעיר לגדול כל הזמן , לא להישאר במקום. מתוך מחשבה שבסופו של יום אתה נשאר עם עצמך וכשאתה בוחר לגדול ולאפשר לעצמך להתחבר לנימי הנפש שלך וללכת אחרי הייעוד שלך, הרצונות והלב שלך, זה משתלם. גם אם אתה מאבד דברים בדרך. גם אם לסביבה אני לפעמים נתפסת כמוזרה ולא מובנת.

ויש ימים כאלה כמו בתקופה האחרונה, שזה באמת כואב, פיזית ונפשית. כי לצמוח זה לא דבר פשוט.

וללכת אחרי מה שאתה רוצה ויהי מה זה לא דבר של מה בכך, בעיקר כשאתה עושה את זה בחברה המודרנית שלנו שהיא כל כך חשדנית ושיפוטית ורגילה להכניס הכל לתבניות.

מעולם לא הייתי טובה במסגרות, מעולם לא שאפתי להיות כמו מישהו אחר, מעולם לא היו לי שאיפות חומרניות מיוחדות, פרט ללהיות טובה ומאושרת ובזה אני עובדת כל יום. יש ימים ממש שמחים ויש פחות. יש ימים קשים וקלים, מכל מגוון הרגשות והצבעים.

לא משנה מה יגידו ומה חושבים, כמו פינוקיו אני אמשיך ללמוד ,לחוות, ללכת אחרי הלב שלי, לשמוח ולכאוב , כי מזמן כבר ירדתי מהחוטים. אני ילדה אמיתית . תהיו טובים לעצמכם זה משתלם  3> :)

hair.jpg

עוד מהבלוג של מאיה שגב

תצוגה מקדימה

לחיות את החלום ושברו

ניקה היא הילדה הראשונה שלי, חווית ההורות הראשונה שלי, לפניה לא ידעתי על זה דבר. כולם מסביב הכינו אותי ללילות ללא שינה, הנקה, בכי, גזים ואני הייתי עסוקה בלסדר חדר לפני הלידה ההתרגשות היתה רבה בעיקר כי מאוד שמחתי שיש לי...

תגובות

פורסם לפני 7 years

שמי מאיה ואני אמא מיוחדת

מהיום שהפכתי לאמא, בעצם כשנה אחרי, נוספה לי הכותרת "מיוחדת". ניקה, בתי הבכורה, היום כמעט בת 9, אובחנה בגיל שנתיים כלוקה מתסמונת רט. עוד לפני האבחון הסופי ,כשהתחילו כל מיני סימנים לא...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

הקטנה שלי כבר בת עשר

ניקה שלי כבר בת עשר אני לא מאמינה איך שהזמן עבר כל כך מהר מהיום בו נולדת. שלושים שעות של סבל וצירים עד שיצאת היית התינוקת הכי יפה במחלקה ואחר כך גם הכי יפה בגן ובכיתה החלומות שלי כשנולדת היו אחרים לגמרי ממה שהמציאות...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה